Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Rgs 2024, 06:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 16:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
tai dar nepatvirtino to, kad auto tures atitikti gamintojo komplektacija. bet zada...
o normos turi buti ant tech lapo apziuros parasyta. kiek leistina ir kiek pas tave yra. siaip gerai nepamenu, bet man rodos, kad 3 ar pan.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 16:59 
  
 
 
Tomy23 rašė:
Nereikia cia per daug liaudies gasdinti, variau masinos pries pora savaiciu tech. apziura, jokiu problemu del to katalizatoriaus nebuvimo, pas mane stovi didesnio turio rezonatorius, nei puse zodzio nesulaukiau is tikrintojo. Beje kas zino kokia CO maksimali leistina norma? (idomumo deliai)

ismetimosistemos, kokia imone atsovauji? domina sport galiniai ismetimo bakelliai, ar gali ka nors pasiulyti?

Niekas nieko ir negasdina, bent jau nesistengiu to daryti. Dėl atstovavimo tai šiuo metu galiu pasiūlyti tik BOSAL'ą iš sportinių bakelių, tačiau artimiausioje ateityje bus ir SuperSprint Italų gamintojas kuris gamina tik sportinį išmetimą tiek gatvinį (su kuriuo dar galima TA praeiti) tiek tikrą sportinį (su kuriuo TA nepraeisi, raliui, krosui ir t.t.) :)


StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 17:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.03
Amžius:
42
Pranešimai:
29
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 coupe
tuomet prasyciau BOSAL'o kataloga su konkreciom kainom :) galima ir i pm 8)
beje, kiek pamenu tame lape parasyta mano masinos CO be katalizatoriaus buvo 0.3


StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 17:25 
  
 
 
Tomy23 rašė:
tuomet prasyciau BOSAL'o kataloga su konkreciom kainom :) galima ir i pm 8)
beje, kiek pamenu tame lape parasyta mano masinos CO be katalizatoriaus buvo 0.3

Nusiunčiau jums asmeninę žinutę. Reklamuotis čia gal negerai, nes įtariu susilaukčiau administracijos dėmesio :?


StandartinėParašytas: 21 Bir 2008, 00:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
Tomy23 rašė:
tuomet prasyciau BOSAL'o kataloga su konkreciom kainom :) galima ir i pm 8)
beje, kiek pamenu tame lape parasyta mano masinos CO be katalizatoriaus buvo 0.3

su katalyzu kai yra, gerai kai 0,3 issuka, cia sake, kai tech ejau preitais metais. nes pas mane irgi panasiai buvo, dabar 2,5 irgi pan, apie 0,4, bet galvoju gal truputi per mazai, gal per liesas misinys... nors LZ norma rodo...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 24 Bir 2008, 14:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.03
Amžius:
42
Pranešimai:
29
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 coupe
Nekuriant naujos temos... gal but kas nors esate susiduria su tokiais neaiskios kilmes sport. bakeliu gaminiais? Ar verta pirkti? Ar geriau ieskotis zymios firmos sport.bakelio ir moketi 2x daugiau?
http://skelbiu.lt/1879691.html
http://skelbiu.lt/2293267.html


StandartinėParašytas: 24 Bir 2008, 22:37 
  
 
 
Tomy23 rašė:
Nekuriant naujos temos... gal but kas nors esate susiduria su tokiais neaiskios kilmes sport. bakeliu gaminiais? Ar verta pirkti? Ar geriau ieskotis zymios firmos sport.bakelio ir moketi 2x daugiau?
http://skelbiu.lt/1879691.html
http://skelbiu.lt/2293267.html

Kaina dažniausiai tiesiogei proporcinga kokybei :) Pirmoje nuorodoje Lenkiški bakeliai dėl antros nesu tikras, bet man atrodo, kad Suomiški :)


StandartinėParašytas: 02 Rgs 2008, 12:57 
  
 
 
čia prie to pacio pas mane 2l,ir butinai turiu kata lauk mest,nes jau bilda visas,ir galvoju api rezonatoriu 2,tik mastau kaiip geriau,ar juos lygegreciai ar nuosekliai statyti,kad butu kuo mazesnis ismetimo garsas,dar esu girdejas api katalizatoriu imitatorius,kas ten per.......


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery