Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 02 Spa 2024, 15:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Bir 2008, 18:57 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai: 1999
Variklis: 3.0
Degalai: dyzelinas

Problema/klausimas:

Šiandien eilinis rytas važiavau i darbą ir bevažiuojant užsidegė akumuliatoriaus lemputė,
po kelių sekundžių išmetė getriebenoprogram (mano nuomone perėjo į servisinį režimą gedimui atsiradus), tada pavažiavau
ir sustojau aikštelėje užgesinau ir neužkūriau daugiau, ta prasme starteris nesuka ir dega skydelyje kur pavaras rodo ,,S".

Kokie gerb. kolegos Jūsų pasiūlymai, norėčiau, kad parašytų tie kas tikrai išmano, nes tikrai ne akumas jis yra naujas, tikrai ne jokie slapukai ir t.t....
Laukiu Jūsų atsakymų. Ir p.s jei krasta būtų kaune tikrai nutempciau, bet deja :( ... tai gal kas žinot kur normaliai daro diagnostika kaune, bent užsikurčiau o poto tiesiu taikymu į krastą.
Laukiu Jūsų patarimo gal kas esat susidūrę..


StandartinėParašytas: 10 Bir 2008, 20:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.02.21
Amžius:
36
Pranešimai:
187
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E39 530d
automatine pavaru deze perejo i avarine rezima..pagal ideja masina turetu vestis visvien..beda bus su automatine pavaru deze manau


StandartinėParašytas: 11 Bir 2008, 14:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.08.31
Amžius:
46
Pranešimai:
49
Miestas:
Vilnius
o tai gal generatorius nekrauna jei jau lempute uzsidege ir starteris nesuka , bent jau akuma pakraut pabandyk ir tuomet vest masina ir matysi ka toliau daryt.


StandartinėParašytas: 11 Bir 2008, 14:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.03.19
Amžius:
51
Pranešimai:
154
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E39 528 97'
Labai panašu, kad nebekrauna generatorius: nutrūko dirželis, ar masinis laidas tarp kėbulo ir variklio, generatoriaus nutrūkęs...


StandartinėParašytas: 11 Bir 2008, 17:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.20
Amžius:
43
Pranešimai:
569
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525tds M51 98'
Skype:
oggiss
Šiaip pastebėjau tokį dalyką. Jei šiek tiek iškrautas akumas, starteris visai nereguoja į raktelio pasukimą, toks vaizdelis, kad yra kažkokia apsauga. Taip bent jau man buvo nutike.

_________________
Turbo Diesel


StandartinėParašytas: 11 Bir 2008, 17:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
jei nebeuzsiveda reik palaukt kol atves variklis, jei vel neuzsives reik tikrint laidus ir akuma, jei viskas ok tai gali but starteris (sepeteliai ar pns) o ta s raide tai kiek pamenu rankinis begiu junginejimas. automatas manau neisio neisto nepareis, jei priestai viskas ok buvo. ir jei automatas pareis turetu uzsivest

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 11 Bir 2008, 18:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.09
Amžius:
43
Pranešimai:
163
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E39 530D '01 touring
Jei dega S, vadinasi ijungtas sport rezimas, bent jau taip mano automobilis. O, kaip zinote, automatas vedasi tik ant N ir P padeties. Taigi, mano galva, pirmiausia sita fokusa reikia sutvarkyt.

_________________
Kalbėk tik tada, jei gali pasakyti kažką daugiau nei iškalbinga tyla!


StandartinėParašytas: 12 Bir 2008, 00:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.02.16
Amžius:
50
Pranešimai:
48
Automobiliai:
E39 530d 98´
Reiketu pamatuot kokia itampa akumas turi (tiesiai ant gnybtu) , jei ji normali (virs 12,5V) tada vezt pas elektronikus, kurie ir dezes prota nuskaityt gali .


StandartinėParašytas: 12 Bir 2008, 19:54 
  
 
 
Akumas pamatuotas, automatas veike idealiai, dirzelis vietoje, buvau diagnostikoje tik laiko neturejo neisejo prisijungt prie kompo o esme i vieta kompa itampa neateina, reziume sake neturetu daug kas buti kazkur kontaktas ar dar kazkas neesminio ir baisaus, zodziu antradieni prades ieskoti itampos i kompa, kai susitvarkysiu parasysiu. ačiū uz nuomones ir patarimus.


StandartinėParašytas: 17 Bir 2008, 23:45 
  
 
 
esme tame kad nuvariau pas studentus DAINIU is didziosios raides bendravardi ir buvo saugiklis generatoriaus parejes, ir dar gal po plovimo automato selektorius parejes...
Esme Tame kad esu laimingas jog mano bmw vaziuoja ir tikrai varykit pas ji jis tikrai zino ka daro/// :twisted:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery