Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Rgs 2024, 00:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Bir 2008, 22:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
man kai plaukiojo, keiciau amortikus galinius ir puse priekio. dabar su 225 tik provezose meto, bet kai lygesnis kelias, tai lygu :) o uz salemblokus tikrai ne 20 mokejau... po 40 gal ir daugiau, priklausomai kokiu reik :) na cia lamforder ar pan. bet rudeni tvarkiau, tai pries men kai tikrinau, dar viskas gerai buvo, tik rankinis laisvas per daug. laiko vadinasi :) vazineju klaipedos gatvemis (uzmiesciai retai).

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 01 Bir 2008, 23:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.19
Amžius:
40
Pranešimai:
1039
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E36/2 323i M52 95'
E36Coupe rašė:
Ieskom bedu vaziuokleje,del 225 ratu plaukiojimas bus tik per provezas,visa kita-nesamone [-X

Sutinku su Tawim, tai todel nenuleidzhiu ranku, nes suabejojau tuom zhmogum kuris tikrino vazhiuokle ir sake viskas OK, varysiu i kita servisa, jei reikes ir trechia :|


StandartinėParašytas: 01 Bir 2008, 23:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.19
Amžius:
40
Pranešimai:
1039
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E36/2 323i M52 95'
xsite rašė:
nieko tau neras dek tada siauresnias padangas ir viskas kitkas nepades tau :!:

Bet daug kas vazhineja ir nesiskundzhia su tokio plochio priekinem padangom, ir chia buvo tinkamiausias variantas tokios padangos mano ratlankiams, o gale pas mane ish vis 245/40 R17 nes ratai gale 9 coliu, bet su galu viskas OK!


StandartinėParašytas: 01 Bir 2008, 23:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.19
Amžius:
40
Pranešimai:
1039
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E36/2 323i M52 95'
naikas3x rašė:
Padangas padangas reikia pirkti najas [as suprantu kad jos krutai kainuoja] kur pareina is vakietijos ar iskur nors kitur geras protektorius ir atrodo kad dar 100 metu vaziuosi bet jeigu vidiniame korde nors kelios velikes yra patrukusios ji stabilumo nebeturi ir patikrinti ju neymanoma nes ant balancyro ji sukasi kaip nauja kol neuzdedi ant masinos ir ji negauna apkrovos ir tas kas jas ismete irgi nera durnas ar milijonierius o lietuviai isivaizduoja kad pigiai nupirko naujas padangas

Sutinku su Tawim del padangu, (priekines buvau rades naujas, neprastas, uzh abi 700Lt ir galines 900Lt), bet finansai nenesha man tokiom ishlaidom,det naujas geras vasarines padangas, kinietishku nauju ir nenorejau det po 250Lt :roll: , tai dejau mazhai naudotas :roll:


StandartinėParašytas: 01 Bir 2008, 23:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.19
Amžius:
40
Pranešimai:
1039
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E36/2 323i M52 95'
manttys rašė:
su r17 ir 225 plocio padangom tikrai niekas niekur neplaukioja, kaip zmogus minejo, per provezas tik kazkiek. Su galu tai man nuo amortiku taip buvo, net baisu vaziuot budavo, kad kaip minejai, nuo kelio nenulektum. .

Diagnostika man kai dare pirma karta tai priesh kokius 9men. ir dabar priesh kelias sawaites, tai amortikus patikrino ant stendo, ta prasme parode kiek procentu jie dar gyvi, tixliu skaichiu nepasakysiu, bet tam tarpe 70-80%, gale rode daugiau! amortizatoriai atkrenta, manychiau :roll: !


StandartinėParašytas: 02 Bir 2008, 00:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.19
Amžius:
40
Pranešimai:
1039
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E36/2 323i M52 95'
all in music rašė:
man kai plaukiojo, keiciau amortikus galinius ir puse priekio. dabar su 225 tik provezose meto, bet kai lygesnis kelias, tai lygu :) o uz salemblokus tikrai ne 20 mokejau... po 40 gal ir daugiau, priklausomai kokiu reik :) na cia lamforder ar pan. bet rudeni tvarkiau, tai pries men kai tikrinau, dar viskas gerai buvo, tik rankinis laisvas per daug. laiko vadinasi :) vazineju klaipedos gatvemis (uzmiesciai retai).

Va kaip tik shiandien lekem i Palanga, lygiam kelyje tikrai viskas twarkoj ir pas mane, ileku i provezhas-suplaukioja (sutinku,jog chia viskas normalu). Bet jei papuola kelias (kaip jau minejau), aplopytas lopais belekaip, nelygus, tada visos linksmybes prasideda :roll: Grizhtant daviau visa kelia vairuot broliui, patvirtino mano nusiskundimus, shia sawaite varysiu i kita servisiuka, tegul pasizhiuri, gal jie pamatys kokiu slieku ishlindusiu :D, ir tegul patikrina ratu geometrija,nes paskutini karta tai tikrinau priesh pusmeti ir su 15" ratl. #-o


StandartinėParašytas: 02 Bir 2008, 10:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
a vo vo, dar uzmirsau parasyti kad ratai stovejo / \ / | :D bet pats didziausias metymas (negalejau prastesniu keliu net 90 vaziuoti), baigesi, kai prieki sutvarke. stabilizatoriai, traukes.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 05 Bir 2008, 07:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.04.02
Amžius:
35
Pranešimai:
47
Miestas:
Klaipėda
Nu jaei keles nelygus tai ir man priekis plaukioje vairas sukinejasi :D padangos r16 225/45


StandartinėParašytas: 05 Bir 2008, 13:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
matai, plaukiojimas plaukiojimui nelygu. kai masina vaziuodama per nelygumus pasisuka ir negryzta pati i savo trajektorija, tai nesmagu visai buna :) na bet cia vaziuokles bedos, del provezu tai taip nera..

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 10 Bir 2008, 23:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.27
Amžius:
49
Pranešimai:
69
Miestas:
Peterborough UK
Automobiliai:
ex [E36]318i,ex[E34}520i,ex[E34] 520,ex [32]730i M30,ex E 39 520i 2000m,dabar E39 530d 2000m
Pastebejau,kad vaziuojan apie 100km/h vairas tampa laisvokas,o kai stovi vietoj vairas stabilus(vos pasukus vaira sukasi ratai)


StandartinėParašytas: 11 Bir 2008, 00:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.19
Amžius:
40
Pranešimai:
1039
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E36/2 323i M52 95'
Vakar variau auto i kita servisa,kad patikrintu dar karta ta vazhiuokle, ir ten viskas puikiai, abiejuose servisuose nemato jokios problemos, tai prie to pachio dar patikrino ratu geometrija (nors ji ne per seniausiai buvo daryta) ir chia viskas ok mazhi pakitimai tik, vagys dar 100Lt nulupo uzh geometrija,net nustebau kai pasake kaina :shock: .
Vazhiuokle gera, ratu geometrija padaryta, amortizatoriai nenumire, ir vistiek ash ja turiu gaudyt po kelia (lygiam keli aishq viskas ok), ko gero kad taip ir turi buti del tokiu ratu ir padangu,reix priprast :roll:


StandartinėParašytas: 11 Bir 2008, 10:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
as jau susitaikiau ir pradejau rinktis geresnius kelius :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 11 Bir 2008, 15:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.12.30
Amžius:
42
Pranešimai:
138
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E39 530d
ex E36 320
o kaip su vairo kolonėle? nėra jokio laisvumo? Pas mane tai ji turi šioki toki laisvuma, tai kai važiuoklė buvo tvarkoje, tai ir su 15 ratais šiek tiek plaukioja , ypač per provežas.

_________________
Rolandas ;)


StandartinėParašytas: 11 Bir 2008, 15:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
tada kitas klausimas. o kaip patikrinti? :)
kai veziau vaziuokles patikrai, tai sakiau, kad meto vaira ir ar negali buti kolonele (cia klausiau po patikrinimo, kai pasake, kad viskas ok), tai sake, kad barsketu (ar pan), o pas mane to nebuvo, tai kazkaip ir uzmirsau kolonele...
bet ziauriausias vaziavimas buvo, kai stabilizatoriai ir ju traukes parejusios buvo (pusmeti telaike tvarkytos autoaibej)...
na jei kolonele bloga, ar nebutu, kad sukant vaira vietoj stovint, ratas laisvuma turetu ir neraguotu iskarto? nes pas mane lyg ir is karto reaguoja...

tik va turiu itarima, kad spyruokle luzus gali buti viena galine (p.s. patikrint uztektu pakelt ant domkrato, ar matysis?), nes pajudant is vietos sukant i kuria nors puse, pasigirsta toks idomus garsas, o zurnale skaiciau, kad panasu garsa gali skleist luzusi spyruokle. spyruokle juk irgi turi itakos auto valdymui...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 12 Bir 2008, 10:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.07.29
Amžius:
47
Pranešimai:
1040
Miestas:
Kaunas
stabilumui turi daug itakos ir teisingas ET. Su mazesniu ET nei priklauso, masina pasidaro maziau stabili, ypac vaziuojant furu vezem. Ant maniskio uzdeti originalus BMW diskai r16 su ,berods, ET 46, padangos 225, tai net furu vezes didelio diskomforto nesukelia.
Tiesa, amortizatoriai turi labai didele itaka. Man buvo taip, kad amortizatoriai truputi pasitepalavo, bet bandant jie atrode tikrai veikiantys, masina irgi nesisupo, bet sudejus naujus, stabilumas, ypac ant didesniu greiciu, labai stipriai padidejo.

_________________
lėtai važiuosi - greitai neš


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery