Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Rgs 2024, 07:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 428 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 16 Geg 2008, 09:04 
  
 
 
mono bmw liga tokia pati. pakeiciau viska :1.lz.2lev. 3. srauto matokle.4. kompa.5. visius daviklius temperaturos ir smagracio.6. paskirstimo veleneli nauja dejau galvojau kad del jo susidevejimo gal apsukos sviroja bet vistek tas pats bet trauka padidejo iskart :D bet apsukos kaip sviravo tai ir sviroja toliau :( jau nezinau ka ir keist. tiesa visi filtrai ir zvakes ir paskirstimo dangtelis NAUJI.


StandartinėParašytas: 26 Geg 2008, 11:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
dabar dar vienas idomus dalykas... buvau masina atidaves dazyti (~3 sav laike), tai kai issivariau i gatves, su apsukom ir traukimu tas pats, bet ekonomaizeris pamiro kazko... pradedi vaziuoti jis buna lygiai 0, ir nekinta, kai sustoji visai, uzsilenkia iki begalybes. tai jis dar kaip ir veikiantis, tik ko nieko nerodo?
i ka tas ekonomaizeris reaguoja? visai pasimeciau... :/

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 26 Geg 2008, 17:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.29
Pranešimai:
1118
Automobiliai:
E36 318is sedan
E39 530d "Shadow Line"
kai sustoji jis ir turi rodyti begalybe, o siaip jis pradeda reagoti atrodo nuo 20 km/h ar 30 km/h :)

_________________
Ravers of the Universe...you, keep the spirit alive!


StandartinėParašytas: 27 Geg 2008, 23:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
bet turi rodyti, o ne tik begalybe, arba 0 :) 0 praktiskai isvis nerodo, nebent su pavara stabdai... cia jis kazko neveikia...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 28 Geg 2008, 09:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.03.19
Amžius:
51
Pranešimai:
154
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E39 528 97'
all in music rašė:
i ka tas ekonomaizeris reaguoja? visai pasimeciau... :/

kiek žinau, tai jis matuoja oro srautą ir pagal jį rodo.


StandartinėParašytas: 30 Geg 2008, 00:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.22
Amžius:
40
Pranešimai:
168
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E34 91m. 525i m50
Skype:
vytas.u
all in music rašė:
i ka tas ekonomaizeris reaguoja? visai pasimeciau... :/

šiaip tai jis skaičiuoja pagal tai, kiek pats kompiuteris duoda į purkštukus benzino ir matematiškai apskaičiuoja kiek turetų imti benzino. Signalą paduoda jau pats kompiuteris, tai jei jau blogai rodo, tai arba ir į purkštukus paduodama mažai benzino (dėl gaunamų klaidingų signalų iš variklio daviklių), arba pats skydelis durniuoja.

_________________
Pavazinejes BMW, supranti kokie kiti automobiliai nevyke :)


StandartinėParašytas: 30 Geg 2008, 00:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
praploviau purkstukus, tai lyg ir pagerejo trauka. va nebera trukciojimu stabdant varikliu ir apsykos geriau kyla, jautresnis gazas... bet apsukos sokineja vistiek... ekonomaizeris nerodo.
dariau skydelio testa, tai rodykle gerai veikia, bet kazko neveikia kai vaziuoji...
kompa buvom kita ideje, tas nieko nepasikeisti nei man, nei kitai masinai (su mano kompu).
nu reik imt kolika lauk ir ziureti visas slangas, pasikeisti kuro slangele ir t.t. gal per tarpines traukia, arba kazko nesimato. na nzn, dabar tai nera didele problema.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 30 Geg 2008, 09:05 
  
 
 
kiek kainavo purkstuku valimas???


StandartinėParašytas: 30 Geg 2008, 19:55 
  
 
 
As irgi turiu problema-apsukos nesokineja,kai variklis saltas trauka gera,ji sumazeja,kai variklis sushyla.liambda zondas veikia,zvakes pakeistos,babinos lyg tvarkoje,diagnostika jokiu klaidu nebemeta.Gal srauto matuokle ar oro filtras?Nes yra toks keistas garsas ant laisvu apsuku,tarsi variklis prigesta ir vel sugrizta,taciau ant apsuku to nematyti,galbut tai susije?dar jauciama ir didoka vibracija.Auto yra su dujom,taciau siuo metu vazineju tik ant benzino.


StandartinėParašytas: 30 Geg 2008, 20:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
vazinejant dujom, tai tuo labiau reiketu pravalyti purkstukus... na kas jom vazineja tiksliau pasakytu.
plove Aleksandras (Alek) susisiekit su juo per foruma cia, susitarsit.
man truputi pagyvejo ant traukos, geriau i pedala reaguoja. nebetrukcioja stabdant varikliu. verta prasiplauti :) na apsukos dar svyruoja, bet cia gal kitas dalykas...
tiesa dar gali blogiau traukt pasilus, kai su ausinimu bedos ir variklis perkaista truputi, tada pablogeja trauka... kaip sakant turi buti tvarkoj ir mova, ir pompa, ir sparnuote su difuzorium vietoj :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 30 Geg 2008, 21:06 
  
 
 
na rodykle kaip ikalta stovi,mova atrestauruota neseniai...nzn...gal bandyt valyt ausinimo sistema?tai daroma kazkaip berods?treciad varau i bmw servisa,pas audriu toki,gal ras ka nors...zvakes pakeites iskart nepastebejau skirtumo,bet va kazkiek pavazinejes,jauciu,kad sushilusi nebetokia jautri tampa... :roll:


StandartinėParašytas: 31 Geg 2008, 00:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
ne, tai jei su ausinimu viskas gerai, nera ko lysti...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 04 Bir 2008, 09:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
tegul i mane zaibas trenkia jei cia ne LZ pas mane bus blogas... bandysiu keist...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 04 Bir 2008, 11:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.13
Amžius:
38
Pranešimai:
248
Miestas:
Lazdijai
Automobiliai:
E36 em kiam, be astuoniolika
all in music rašė:
tegul i mane zaibas trenkia jei cia ne LZ pas mane bus blogas... bandysiu keist...


Pagal tavo cia pasakojimus tai pas mane identiskai viskas buve. Tai misliju kad kai pakeisi LZ gali but ramus kad zaibas netrenks :D :D
As keiciau LEV - tas pats, ploviau purkstukus - pagerejo ale ne tirk kad butu kaip noriu, srauto matuokle buvau perdejes is kito - vistiek gaidys, tada jau paskutineviltis buvo LZ - nu jir padejo :) variklio darbas pasidare tolygus, traukia kaip ir priklauso m40b18.
Taip kad zaibu gali nesibijot :D :D
Parasyk kaip tavo atveju kai pasikeisi? :wink:

_________________
59` drop top blood red cadillac nag nag`n jeee :) :) :)


StandartinėParašytas: 04 Bir 2008, 11:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
idejau skalbimus i forumus, gal kas is klp tures atliekama, jei ne, tada vakare nauja is bosch pirksiu... laidu nenoriu karpyti, jei pasirodys, kad senas LZ yra geras, jei bus geras, bus naujas LZ prekyboj :)
is pat pradziu galvojau bus LZ, bet patikrinus bmw centre, rode, kad jis veikia ir paskui dar 2 kartus diagnostika dariau. dar beto CO buna perteklius dazniausiai, o pas mane mazas. bet dabar nebera ko tikrint isskyrus LZ. gaila duobes nera pas mane, buciau su testeriuku patikrines. bet va vakar pradejo taip sokineti, kaip kad LZ ar matuokle mirus butu ir isvis pamiro trauka, tai kazkaip nieko daugiau ir nelieka, kaip LZ keist meginti :) tik dar reiks laidus praskambint, gal kai keitem motora prispaudem juos, ar dar kas panasaus...
butinai parasysiu :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 428 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery