Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Rgs 2024, 18:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Geg 2008, 17:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.12.09
Amžius:
35
Pranešimai:
324
Miestas:
Kaunas-Ariogala
Automobiliai:
ex E36 318i m40b18 92m.
ex E36 325 TDS. 95m.
ex E39 523i 00m.
ex mazda6 03m.
Volvo xc90 03 m.
Skype:
arnoldas3001
Nikas:
arnoldas
taigi, noreciau perspeti visus vairuotojus del keliu policinku megiamos apgaules, atvejis toks: siandien vaziuoju, ziuriu policinkai stovi savo įprastoje vietoje, zvilk i spidometra, gretis 60 km/h (leidziamas 60 km/h), vaziuoju sau toliau ramiai iki policininku, o jie mane stabdo. taigi sustoju, policinkas papraso dokumentu, as pateikiu, o jis man rodo grecio matuokle, joje: 78 km/h . nepasimeciau, emiau irodineti kad nesamone, as tokiu greiciu tikrai nevaziavau, be to net ir salygos buvo sunkios tokiu greiciu vaziuoti, nes issukau is posukio. policinkas dar kazka sake, bet as priestaravau, ir sakau nesutinku, as tokiu greiciu nevaziavau. Tuomet paprase teisiu, prisikabino kad nera 70 zenklo, pasakiau kad nukrito, o policinkas liepe tik uzsideti, nes sekanti karta baus. P.S apie greiti uztilo. taigi, isvada: mane paprasciausiai norejo apgauti, (policinkas net i masina nesivede). Tad vairuotojai, bukite atidus, nepasiduokite tokioms provokacijoms!
P.S tema manau verta pasilikti skyrelyje "vairuotojas vairuotojui" , nes yra informacityvi, gali isgelbeti ne viena vairuotoja nuo panasios apgaules.

_________________
BMW - it isn't car, it's my life style


StandartinėParašytas: 01 Geg 2008, 18:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.10.02
Amžius:
39
Pranešimai:
278
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E38 M62B35 Shadow line
E36 coupe 325i M50B25
Gaidziai tie mentai, jei taip dar net daro...


StandartinėParašytas: 01 Geg 2008, 18:50 
  
 
 
Pati viena karta taip prigavo. Buvau su senaja masina, vaziavau mieste, kur dar 50 galima. Ir pradejau greitint likus iki zenklo 80km/h gal kokia 100m. Spidometre maciau 65-70km/h. Vaziavau antra juosta, pries mane buvo autobusiukas su buda (šaldikliu), o pirmoj juostoj autobusas irgi uzstojo. Neisivaizduoju, kaip taip galima nusaut kiaurai masinas, bet tada dar buvau nesenai issilaikes teises ir gincytis nelabai norejau. :oops: Pamirsau apie greiti, kuris buvo ju aparate... 86km/h... Teko jiem i kisene 150lt. #-o #-o #-o

Tiesa, patruliai buvo visiskai nematomoj zonoj, kas pagal taisykles draudziama.


StandartinėParašytas: 01 Geg 2008, 20:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.03
Amžius:
37
Pranešimai:
553
Miestas:
¨¯¯¨˜“ª¤Klaipeda¤ª“˜¨¯¯
Automobiliai:
BMW E32 730iA M30 89m
reikejo sakyti ziurek ka stabdai,kad daugiau tai nepasikartotu.ar tawes akademijoje nemokino ka stabdyt o ka ne?bmw nelieciam!kad daugiau nematyciau cia stowint!

p.s cia juokuciai(esu panasiai sakes :mrgreen: )

_________________
Kodėl mano alkoholinėje sistemoje tiek daug kraujo?...


StandartinėParašytas: 01 Geg 2008, 21:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.03
Amžius:
39
Pranešimai:
255
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E39 M62B35 '97
E38 M62B44TU '00
Skype:
vladasgin
Artz rašė:
Pati viena karta taip prigavo. Buvau su senaja masina, vaziavau mieste, kur dar 50 galima. Ir pradejau greitint likus iki zenklo 80km/h gal kokia 100m. Spidometre maciau 65-70km/h. Vaziavau antra juosta, pries mane buvo autobusiukas su buda (šaldikliu), o pirmoj juostoj autobusas irgi uzstojo. Neisivaizduoju, kaip taip galima nusaut kiaurai masinas, bet tada dar buvau nesenai issilaikes teises ir gincytis nelabai norejau. :oops: Pamirsau apie greiti, kuris buvo ju aparate... 86km/h... Teko jiem i kisene 150lt. #-o #-o #-o

Tiesa, patruliai buvo visiskai nematomoj zonoj, kas pagal taisykles draudziama.


kas cia per taisykle ? kur ja galim pasiskaityti ?


StandartinėParašytas: 01 Geg 2008, 21:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.13
Amžius:
50
Pranešimai:
19
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E39 523 98'
Man irgi panaši situacija buvo nutikusi. Važiavau užmiestyje. Priešais važiuojanti mašina pamirksėjo. Prilėtinau iki 92 km/h ir nusistačiau autopilotą ant šio greičio. Pravažiavus gerus du kilometrus matau stovi policija aikšteleje ir su fenu greitį matuoja. Man priartėjus stabdo. Žvilgteliu į spidometrą rodo 92 km/h. Sustoju prieina policininkas rodo prietaiso parodymus ir sako važiavai 117 km/h. Net žagtelėjau iš mentų naglumo :shock: . Paleido, bet teko ilgokai pasiginčyti ir teismais pagrąsinti.


StandartinėParašytas: 01 Geg 2008, 21:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.12.09
Amžius:
35
Pranešimai:
324
Miestas:
Kaunas-Ariogala
Automobiliai:
ex E36 318i m40b18 92m.
ex E36 325 TDS. 95m.
ex E39 523i 00m.
ex mazda6 03m.
Volvo xc90 03 m.
Skype:
arnoldas3001
Nikas:
arnoldas
reiskias ne viena cia taip jau bande ismaudyti ..., mane tai irgi matyt norejo prigaut del to kad esu jaunas, bet kad jaunas, dar nereiskia kad durnas [-X , o del pasislepimo tai jie taip pat buvo pasislepe, bet as jau iprates juos tuoj vietoj pamatyti, masinos matyt besancu, tik policininka ...

_________________
BMW - it isn't car, it's my life style


StandartinėParašytas: 01 Geg 2008, 21:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.12.09
Amžius:
35
Pranešimai:
324
Miestas:
Kaunas-Ariogala
Automobiliai:
ex E36 318i m40b18 92m.
ex E36 325 TDS. 95m.
ex E39 523i 00m.
ex mazda6 03m.
Volvo xc90 03 m.
Skype:
arnoldas3001
Nikas:
arnoldas
[/quote] kas cia per taisykle ? kur ja galim pasiskaityti ?[/quote]
na siaip per TV ne karta yra sake kad jiems yra draudziama sleptis ...

_________________
BMW - it isn't car, it's my life style


StandartinėParašytas: 01 Geg 2008, 22:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.03.23
Pranešimai:
768
Automobiliai:
ex. [E36] 328i
Man atrodo, tuose naujuose fenuose turėtų laiką rodyti ar kažką panašaus, su senu jau musiau neleidžia "šaudyti".
Buvo ir man su "sergetojais" nesusipratimų. Su drauge sustujom pušynėlyje, yra ir kelias, jokių ženklų, prisistatė ir neva čia parkas, negalima stovėt "ką tu nežinai taisyklių?" Jofana galvoju...nei čia parkas nei ką. Tačiau nelabai norėjau ginčytis, nes vienas iš jų buvo toks šūstras rubuilis..tiek tos. Sakau vyrai, susitariam. Gerai, sako ką siūlai. Sakau siūlau 30 litų. Gerai... nueinu pasiimti piniginę o ten - 5 litai, ir tai centais. Nu galvoju, dabar tai bus :o Sakau pareigūnai, dėja, turiu tik 5 litus. Tie susižvalgė ir sako: "ai, piz**u, duok ant alaus" :D [CENZŪRA], vos juoktis nepradėjau. Gaila, dabar tik belieka prisiminti tokias sumas kaip 40 litų...bendradarbį nubaudė už tai, kad galia sėdintys vaikai nebuvo prisisegę saugos diržų - 200 litų. :) Tsakant, jiems irgi gyvent reikia.


StandartinėParašytas: 01 Geg 2008, 23:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.29
Amžius:
41
Pranešimai:
186
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E53 M54B30 05'
ex E46 M52TUB20 98'
ex E34 M20B25 88'
gerbemieji, tokiu situaciju galiu pripasakoti n+k. trumpai yra taip, pareigunu greicio matuoklyje yra du ""kanalai". vienas fiksuoja greiti, kitas atstuma arba laika, nes tam kad uzfiksuotu jusu vaziavimo greiti, turi du kart spustelti matuokli. praejes laikas arba jusu nuvaziuotas kelias nuo pirmojo iki antrojo spustelejimo ir yra isreiskiamas greiciu. taigi, razvotke daroma taip: pagauna koki vairuotoja virsijusi greiti ir issaugo matuoklio parodymuose viename is kanalu, kituo kanalu nusauna kita, kuris tarkim virsyja vos pora km/h, taciau pateikia vairuotojui ne jo greiti, bet ano - virsyjusio. tokiu atveju reikia mandagiai paprasyti kad parodytu laika ar jusu nuvaziuota kelia, per kuri buvo uzfiksuotas neva jusu virsytas greitis. fintas tame, kad to padaryti pareigunas negali, nes butent tikrasis jusu greitis ir yra kitame matuoklio kanale. zodziu, nzn ar pavyko aiskiai paaiskint, bet yra vataip va... o siaip puikiai pasiteisinanti savisaugos priemone, videokamera, bet zinoma visur ir visada jos nesiveziosi...
kas liecia gincijimasi, tai nereikia bijoti, nes jie ir ziuri, jei nelabai jiems nusileidi, tai patys sparnus suskleidzia... pvz, as visada stengiuosi buti mandagiu, ten, laba diena, prasau, atsiprasau, tuomet ir jie ramiau bendrauja, o ir apie bmw vairuotoju kontingenta tuomet nuomone nevienareiksmiska ir stereotipiska.

_________________
Freude am Fahren


StandartinėParašytas: 01 Geg 2008, 23:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.29
Pranešimai:
361
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E46 330ci ZHP '05
jo, as irgi viena linksma istorija prisimenu. Vaziuoju antra Sv. Velyku ryta, stabdo uz greicio virsijima 16km/h. Sustoju, o ten jie prie vienos masinos 4 policininkai stovi (matomai ant svenciu i viena kruva susibure, kad linksmiau butu) :D
policininkas sako: tau bauda tokia ir tokia...
As sakau: esu studentas, nieko neturiu, ant svenciu susitaupes pinigu pas tevus grizau ir tt, davai tariames.
Policininkas sako: davai tada mums marguciu pintine duok, juk Velykos visgi.
As: Nu jo, kad nesivezioju marguciu masinoje, tai patys nusipirksit.
Policininkas: ok, duok tada ant marguciu, vienas jau nudazytas margutis maximoje 2lt, o i pintine tai va tiek marguciu telpa (ir rodo su rankomis, kad tipo labai didele pintine). Davai duok, kad vyram ant pietu butu (ir rodo i kitus 3 savo kolegas).
Tai as tada jam daviau 10Lt, sakiau, kad daugiau neturiu. tas pasirauke ir paeme.
Nuvaziuodamas dar pagalvojau, kad nelabai sotus pietus nusimate ta dien, 10Lt ant 4 :D
Cia su panasion, gal truputi didesnem sumom labai daznai issisukdavau kol vairavau 87m audi bulka, arba isvis uzparindavau, kad paleisdavo be nieko. tada ir patys policininkai nesikdavo i bata imti kysiu, o ir uz kysio davima niekas negaudydavo... ot geri laikai buvo
Kai persedau i Prelude'a, tai stavkes pakilo. O dabar ant mano Celicos tai isvis pyksta pareigunai kazkodel, kartais siaip profilaktiskai pastabdo, lakunu pavadina ir tt... siaip tai dar gana neblogas dalykas yra, kai jau tikrai zinai, kad esi virsijes normaliai greiti ir tkrai ne siaip sau stabdo, tai jau paduodant tech pasa iskart uzkisti ten atitinkamai pinigu kiek isivaizduojat, kad turetu uztekti. Jei pareigunas nedurnas, pasiims pinigus ir atiduos dokumentus ir jei kas - paskui negales prikabinti tau, kad siulei kysi, nes jokio kysio tai tu nesiulei, niekas nedraudzia su dokumentais pinigu veziotis, o ir policininkam ramiau, nes jokiu derybu kaip ir nevyko...

_________________
Jeigu yra pirmadienio rytas - neišvengiamai bus ir penktadienio vakaras...


StandartinėParašytas: 01 Geg 2008, 23:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.29
Amžius:
41
Pranešimai:
186
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E53 M54B30 05'
ex E46 M52TUB20 98'
ex E34 M20B25 88'
:D :D :D pazystamas panasia situacija pasakojo. sustabde virsyjus, sako: gerbiamasis, praeinam iki automobilio. o tas paduoda dokus su Simono Daukanto portretu uzkiztu ir sako: jis uz mane islips :D na ka, patikrinus dokumentus paaiskejo kad viskas tvarkoje ir palinkejo gero kelio :D

_________________
Freude am Fahren


StandartinėParašytas: 02 Geg 2008, 00:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.12.06
Amžius:
38
Pranešimai:
1478
Miestas:
Kaunas
mano panele neseniai prigavo... vilijampoleje kai tilta uzdare, nuo ziedo vaziuojant link tilto dabar nuo kazkelintos valandos iki 20:00 galioja 1 juosta link tilto o nuo tilto 2 juostos, o buvo priesingai, na ir isvaziavo mano panike is ziedo 2 eile ir nuvare link tilto 2 eile... pries plyta, o ten iskart uz posukio mentai stovi, israse bauda tipo kad pries eisma vaziavo, o dar galiausiai paaiskejo kad dar net nebuvo 20:00, buvo gal kokia 19:50, o ant protokolo surase lygiai 20:00 na ir zinoma dabar jau saukstai po pietu, gerai kad bent bauda nedidele, ~70lt


StandartinėParašytas: 02 Geg 2008, 01:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.29
Amžius:
41
Pranešimai:
186
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E53 M54B30 05'
ex E46 M52TUB20 98'
ex E34 M20B25 88'
na tokiu atveju reikejo koki ale liudininka ar ka. arba dar variantas skambini 112 ir klausi kiek valandu, tuomet isdestai situacija ir belieka zet i pareigunu veidu israiskas. Siki viena panike panasiai uzsirovus buvo. palindo po zenklu su papild. lentele draudzianciu sukti i kaire, o fiske tame kad sustadbe 15-10 min. iki pap. lent. isigalioja. Zodziu kai papasakojo tai ir as apsalau, nepasimete, pazejo kad dar 10 min. o aniem vienodai, savo dainuoja, kad pazeidei ir taskas, tai surinko 112 ir klausia kiek valandu, ten is pradziu neisikirto aceit kame kampas, tada dar karta perklausus, 112 budetojas patikslino laika. o mergicka ir sako, tokioj tai tokioj gatvej, kabo tokis ir tokis zenklas, na ir dar nera tiek ir tiek valandu o draugai jau balsuoja. na ir ka pokalbis tai irasinejamas. zodziu viskas issisprende be jokiu baudu. vienzo, tik blondinka taip sugalvot galejo :D bet kartais pasiteisina ir patys keisciausi variantai :)

_________________
Freude am Fahren


StandartinėParašytas: 02 Geg 2008, 10:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.27
Pranešimai:
144
Automobiliai:
E46 320Cd 04
ex: E39 530D Touring M-Tech 03
ex: E46 320D Touring 04
ex: E39 530D 02
na galiu ir aš vieną smagų nutikimą papasakot :) buvo gan vėlu, tamsu jau, važiuoju su draugo mašina, jis pats šone ir dar kitas gale, važiuojam sau laiką stumdami pro savo miestelį, prasilenkiam su baltai žalia mašina(policajų), labai jau jie grėsmingai pažiūrėjo į mus, gal mašina patraukė dėmesį, na ką važiuojam toliau greitis 50km/h, leidžiamės kalnu tokiu greitis iki 60km/h , žiūriu kas čia mirguliuoja iš galo, o gi tie patys vyrukai stabdo mane, na ką galvoju šeip patikrinimas, prieina, paima dokus, sako praeiname iki automobilio jų, na einam, iškart pirmas klausimas kur taip skubam? aš nesuprates klausimo, paprašau pakartoti, sako kur skubam, kad per miestą 119km/h , aš tik :shock: , sakau nesupratau, sako mes nufilmavom, stovi telikas, kamera, ir matau mašiną per tą tv... na prasidėjo ginčai, paprašiau parodyti filmuota medžiagą, sako nerodysim, teisme pamatysi, o grasino teisių atėmimu ir poros tūkst. baudele... na aš sėdžiu sau galvoju ką čia daryti, pavargau ginčytis, ant galo sako tai rašom ar kažką galvojam... man jau tada paemė juokas, na kas beliko, sakau galvojam, tik db tusčiom kišenėm, tai liepė atvažiuot į degalinę po keleto min su papildytom kišenėm :D atvaževes numečiau šimtuką, tie pamatę labai jau nudžiugo pasiėmė, ir dar patarė niekam nepasakot... :lol: antra kartą taip jau nedaryčiau, sakyčiau rašykit, susitiksim teisme, tuo labiau turėjau du liudininkus, o jie neturėjo jokios video medžiagos, na bet visada taip būna, kad kai sustabdo jaudulys padaro savo... #-o


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery