Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 17 Spa 2024, 20:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 77 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 15:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.05
Amžius:
46
Pranešimai:
62
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 535iA '92
paaaiskinkite man neismaneliui, kam reikia isimineti katalizatorius, ka tai duoda ir kodel juos taip noriai ir brangiai superka?


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 15:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
uzsikisusi katalizatoriu reikia ispjauti arba keisti kitu. O superka juos del to, kad ju sudetyje yra dafiga geru metalu (tiksliai nzn kokiu ir nzn kaip juos is ten atskiria, todel to nekomentuosiu).

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 16:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.05
Amžius:
46
Pranešimai:
62
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 535iA '92
kaip zinoti kad jis uzsikimso ir ar yra prasmes ji isoperuoti kol jis dar sveikas?


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 16:03 
  
 
 
Jeigu jis dar sveikas,tai nera prasmes jo judinti.Pas mane pasijuto,kad sugedo tada,kai supuvusiais kiausiniais viduje smirdeti pradejo...


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 16:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
juodvarnis rašė:
kaip zinoti kad jis uzsikimso ir ar yra prasmes ji isoperuoti kol jis dar sveikas?

kaip jau evaldas paminejo, esant uzsikisusiam katalizatoriui juntamas tas papuvusiu kiausiniu kvapas, masina zymiai blogiau traukia. Taip pat dar galima palindus po masina pastuksenti per pati katalizatoriu ar ji kresteleti - gali girdetis barskesys, tarsi zvyro butu ipilta.

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 16:27 
  
 
 
Beje,tas kvapas jaustis pradedavo tik sukelus apsukas iki kokiu 4000aps,siaip nieko nesijausdavo.Dabar pagerejo trauka zymiai.


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 16:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.05
Amžius:
46
Pranešimai:
62
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 535iA '92
bet siaip sveiko katalizatoriaus ispjovimas yra mitas kad pagerina truaka ir prideda arkliu? :)


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 18:19 
  
 
 
Taip.Jei katalizatorius sveikas,tai ji ispjovus jokie arkliai nedasideda,nu nebent puse arklio. :)


StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 09:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.05.23
Amžius:
49
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Cituoti:
Jonavos gatvej salia tvirtoves alejos tilto yra firma- duslintuvu remontas. Man jie keite mano ismetima ir kartu ismete lauk katalizus ir sudejo rezonatorius. Gerai dirba.

nerekomenduočiau šio serviso, man ten vieną kartą benziną ištraukė iš bako remontuodami. buvau pilną baką privaręs, galvojo, kad nepastebėsiu, nupylė 40 ltr.

_________________
E60 535xi, F30 320xi


StandartinėParašytas: 26 Rgs 2005, 11:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.07.29
Amžius:
46
Pranešimai:
101
Miestas:
KNS
Automobiliai:
E36 3189ti
juodvarnis rašė:
bet siaip sveiko katalizatoriaus ispjovimas yra mitas kad pagerina truaka ir prideda arkliu? :)

Ne mitas :wink: Kataloguose kai kurios auto be katalizo turi 1-2 kw daugiau nei su.turiu omeny ta pati auto su tuo paciu motoru ir t.t.Bet aisku nuo tiek nieko nepajusi ant vaziavimo. 8)

_________________
ex:1*E28,4*E30,4*E34,1*E39,1*E36,2*E32,1*E38


StandartinėParašytas: 27 Rgs 2005, 16:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.05.18
Amžius:
42
Pranešimai:
20
Miestas:
Kaunas
Galima vietoj rezonancinio bakelio statyt paprasciausia vamzdi. Efektas beveik tas pats, o kaina tikrai vamzdzio turetu but mazesne. Tik negalima daryt taip kaip man vienam kauno auto servise padare ("kauno kvarcas"). Jie ispjove katalizatoriu, iskrate jo turini ir idejo tuscia atgal.(Pas mane E34 M20 2.5 l.) Tai kai uzkuriau varikli, spustelejau gazo ir pirmas ispudis, kad jie visa dusle nupjove nes garsas tai nekoks buvo. Tas tuscias bakelis kaip skarbonke liko.
Tarp kitko kaune kiek ieskojau kas duslintuvu remontu uzsiima buvau labai nusivyles, nes kainos aukstos, o kokybe ir darbas prasti. Nieko nesakau kad jonavos g. duslintuvu centre neblogai daro, bet jie ir ima uz savo darba neblogai.
P.S. Radau viena vieta elektrenu g. garazuose (lygtais 13), vaziuojant elektrenu g. po desine pries pramonini montaza ir tada tiesiai gilyn i garazus. Ten is pradziu yra ir kiti kurie taiso duslintuvus, bet is ju nieko gero. Pirmu ispudziu tai ten ziauriai atrodo, bet vyrai neblogai daro ir uz gera kaina.


StandartinėParašytas: 27 Rgs 2005, 17:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.04.23
Amžius:
48
Pranešimai:
347
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
E61 520d
Jonavos gatveje po tiltu (tvirtoves alejos) labai neblogas servisas. Teko pas juos keistis, geros kainos, svariai viska atliko.

_________________
ex 525i TOURING
ex 528iA


StandartinėParašytas: 28 Rgs 2005, 08:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.07.29
Amžius:
46
Pranešimai:
101
Miestas:
KNS
Automobiliai:
E36 3189ti
Man Birzelio 23 gatvej prie senos kolonkes dejo sport. dusle.Labai gerai vyrai pakabino.Visiem rekomenduoju.

_________________
ex:1*E28,4*E30,4*E34,1*E39,1*E36,2*E32,1*E38


StandartinėParašytas: 28 Rgs 2005, 12:06 
  
 
 
Man kaip duju valge beprotiskai ir as savo katalizatoriu ispjoviau. Galvojau, kad tasai uzsikises ir man smegenis kru.... . Pas mestreli gaideli poviau tai tas kaip ispjove pamate, kad geras, bet teko visvien ji laukan mest, nes jau buvo bepjaudamas puse surtupines. Dar paliko tuscia bakeli, gerai kazkas minejo vaziuoji kaip jaunavedys skarbonkes pasui masina temdamas :)

Tad patriu arba pas gerus mestrus vaziuot ir jie viska sutvarko, ar pas prastus ir paciam jiems viska diriguot (kas jiems labai nepatinka).

As paskui pats emiausi ta skarbonke tvarkytis. Nuvaziavau pas mestreli, tas tutejo 2 metalinus nerzaveiinius vamzdzius, juose prigreziojau skyluciu 4mm. dyzdio. Tada ispjoviau katalizatoriuaus apacia. tiksliau nupjoviau visa apacia graziai, tada ivirino tuos vamzdzius. prikisau nuo kepimo peciaus akmens vatos (ne i vamzdzius, o aplink juos) ir uzvirino ta apacia atgal tai dirba kaip uoga. Ir tylu ir pigu.

Visa ko reik tai pusmetrio nerzaveikinio vamzdzio. 4mm. grazteliu kokiu 3 po 150cnt. akmens vatos (gaut galima pas zmones kur pecius taiso. arba idet is kokio seno bakelio). ir koki sunmeistri kuris truputi virint moketu ir kuom pjaut turetu. Taip pasidares turetum dar koki 100 lt. kisene isidet. ir duslintuvas atrodys kaip sukatalizatorium.

Tiesa katalizatorius superka ir uzsikisusius ir suanglejusius. sake imam visokius. mums nesvarbu ar sudeges ar uzsikises. Moka pagal svori pasveria ir fsio. kilas apie 80lt. buvo pries 8 men. daba gal dar daugiau.


Neskubekit mest sveiku kataliatoriu. Mat po 1,5 metu jei neklystu bus privalomas katalizatorius kaip vokietijoje. nesvarbu artavo masina sena ar nauja.

sorri uz klaidas, tingiu taisyt.


StandartinėParašytas: 17 Vas 2011, 21:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.02.11
Pranešimai:
43
Automobiliai:
E46 99m. 320d
sveiki nenoriu kurt naujos temos, sakykit kiek dabar duoda uz katalizatoriu vilniuj? ir ka pigiausiai istatyti vietoj jo kad garsas nebutu baisus?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 77 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery