Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Spa 2024, 22:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Rgp 2005, 20:50 
  
 
 
Idant rašė:
pas mane nezymiai motoras pakaista kamsciose vaziuojant viskas normoi tai kaip as supratau pozymis kad termomovai kaput ar kaip ir aplamai jas kas nors restauruoja ar nemorocint galvos ir pirkt nauja ir jei nepaslaptis kur Vilniui uz realia kaina ja galima nupirkt :?:


Reikia restauruoti.Kaina 100-200lt,priklauso kur tvarkysi.


StandartinėParašytas: 05 Rgp 2005, 20:54 
  
 
 
Jeigu nauja 300 kainuoja tai restauruot neapsimoka.....


StandartinėParašytas: 05 Rgp 2005, 21:29 
  
 
 
Ne,nu tai ir sakau,kad gali ir uz 100lt rasti.Cia kazkas rase,kad uz 80lt be garantijos...


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2005, 18:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.26
Amžius:
44
Pranešimai:
117
Miestas:
Londonas
Automobiliai:
E34 m20b20 88' sedanas ex
E34 525tds 93' touring ex
E39 525tds 97' sedanas ex
E34 525tds 95' touring
...Vasara vaziuojant i Nida.... Klaipedoje prie kelto pradejo kaisti mano masiniukas. kol vaziuoji viskas gerai sustoji ir vsio kaistam:) Iki nidos siaip netaip nuvaziavau.....
Zodziu, radau meistriuka 160LT ir nauja mova , veikia be priekaistu

_________________
BMW BMW BMW


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2005, 19:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.09.04
Amžius:
34
Pranešimai:
382
Miestas:
Lietuva
Skype:
FAnkis_
neskaitau kas ka rase nes ilgi postai ir tingiu , bet matau kalba paie termo mova tad ... tevas kaip serna nukirto casco sudejo deveta termo mova nuvaziavo i vokiecius ir girgzdeti pradejo tad jis ja pakeite i nauja kainavo virs 300 lt nauja .. nzn i tema ar nea parasiau bet gal nepakadins ko nors mano tas postas :)

_________________
BMW - One Of The Best Cars In The World.


StandartinėParašytas: 04 Spa 2005, 12:33 
  
 
 
Man E34 trūko radiatoriaus vamzdeliai.Meistras kuris tvarkė pasakė kad dėl termomovos, nes jau silpnai ji veikia ir per aukštas sistemoj slėgis dėl to.tai dabar paskambinėjau tai nauja 3 varžtų termomova ~300lt,4 varžtų ~700lt.gal kas žino kur kaune restauruoja gerai,nes 700lt brangu mokėt brangu??? :(


StandartinėParašytas: 23 Lap 2005, 21:45 
  
 
 
Mano bimsiuko 5 yra senas 6 cilindru variklis hidro mova buvo 4 skyliu pakeiciau nauja hidromova tik 3 skyliu teko keisti sparnuote ar hidromovos kuom nors skiriasi? gal kas zinot ar neprisikonstravau???


StandartinėParašytas: 20 Gru 2005, 20:02 
  
 
 
lomas rašė:
Na jau kai siurblys neveikia.... Tai matosi labai net sakyciau aiskiai...
Uztenka kokius 3 km nuvaziuot ir variklio temperatura i raudona zona ziuri... Tas pats ir su termostatu uzstrigusiu mazam rate.
Su uzstrigusiu dideliam - kita beda - letai syla variklis. Kadangi termostatas yra turbut pigiausia dalis ausinimo problemu (~iki 30 LTL be pakeitimo)... Priedo jo veikimo garantijos nesu mates didesnes nei 2 metai. Tai as pirmu zingsniu keiciu termostata (su salyga kad nekeistas pries savaite). Tada jau galima ziuret toliau ar temperatura tapo normali, ar reikia kazko ieskot...

Termomovos bedos matosi tik mieste per kamscius stumdantis.. Siaip ji esmes ausinime dideles nevaidina.
Va turiu beda salta mano masiniuke bo tik kaip i koki kamsti papuolu tada susyla ir rodykle pasislenka virs melyno o seip visuomet ant melynos normos stovi :-k Ka man patartu kolektyvas daryt bo jau kad salcio nemegstu tai tikrai :x ar termostata keist ar sistemoi kokio oro yra bo buvau ant karsto variklio atsukes antyfrizo bakelio kamsti,zodziu laukiu jusu patarimu.


StandartinėParašytas: 20 Gru 2005, 20:24 
  
 
 
Keisk termostata ir bedos dings.


StandartinėParašytas: 24 Gru 2005, 16:22 
  
 
 
lomas rašė:
Kadangi termostatas yra turbut pigiausia dalis ausinimo problemu (~iki 30 LTL be pakeitimo)...
...............
Termomovos bedos matosi tik mieste per kamscius stumdantis.. Siaip ji esmes ausinime dideles nevaidina.


nu gerbiamas, nu net nezinau kaip jums cia parasyt, kad nusisnekejot siose vietose, kas yra pakankamai gausiai kaip jumis:)
siap nezinau kur perkate termostatus, bet pigesnio uz 50 Lt gero termostato nemaciau, jei klystu parodykit kur, busiu tik dekingas.
del termomovos manau jau ir pats supranti, kur kas ne taip yra kaip parasyta:)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery