Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Spa 2024, 22:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Kov 2008, 19:01 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti [34]
Pagaminimo metai:1994
Variklis:2,5 (M 50) 141KW
Degalai:Benzinas

Problema/klausimas: Jau žinokit man nervai nelaiko...buvau autoservise 3 kartus, bet kuo toliau vis blogiau... Ryt varau 4 kartą, todėl noriu jūsų patarimo...( po kol kas nenoriu įvardyti seviso, bet Kauniečiams gerai žinomas...yra ir Vilniuje)
Esmė tame man ( ta prasme mano auto) keitė liamdą ...
Nebuvo traukos, šokinėjo apsukos, statė ant kompo - rado liamdo klaidą pakeitė į NTK firmos ( 190lt).
Pavažinėjau 3 sav. vėl nesamonės - dingo trauka, šokinėja apsukos....nuvarau į servisą - sako liamdas, vel pakeitė ( sako gal papuolė brokuotas)
Pavažinėjau 2 dienas....vėl blyn turiu su kaire koją laikyti stabdį o su dešinę gazuot , kad neužgestų prie sankryžos...apsukos nuo 400 iki 1000 šokinėja
Nuvariau į servisą... sakau - gal LEV...sako kompas nerodo klaidų...nu blyn...sako tipo gal mano mašina gadina liamdus
Idėjo kitokį lemdą....nu ir n... vos parvažiavau apsukos kaip švytuoklė nuo 200 iki 1200...neįmanoma važiuot...

Patarkit kokį dėt liamdą...gal orginalą Bosch - jis brangus, ( atrodo 400-500lt) bet gal išsispręs problema...
Gal kam buvo tokia problema dėl liamdo firmos ar suderinamumo...


StandartinėParašytas: 18 Kov 2008, 23:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.13
Amžius:
46
Pranešimai:
657
Miestas:
Europos bendrija
Automobiliai:
ex E12 M10B18 '80
ex E34 M20B25 '90
ex E34 M20B20 '89
ex E32 M30B30 '93
ex E39 M57 '02
F11 B47 '17
Skype:
anekdotas1
jei tikrai randa LZ klaidą, tai kažkur kompas durniuoja ir kažkaip jį sudegina...(čia tik pamąstymai) NKT firmos LZ yra tikrai geri, neteko da girdėt, kad kažkas tokio panašaus būtų...

o vistik, kas te per servisas?

_________________
Baisiai Mandras Wairuotojas


StandartinėParašytas: 19 Kov 2008, 10:12 
  
 
 
Na nuvariau mašina ( ryte po storu sniego sluoksniu užsikūrė be problemų). Tai jau manęs laukė meistras- ir sako " dar kantrybės turi"... Aš jam - jau senka...
Bendravimas normalus - todėl aš jam akių irgi nekabinau... Vakar sakė važinėjo su mano mašina - jokių problemų nepastebėjo, kompas klaidų nerodė...
Anot meistro problemos iškyla kai mašina atšala, o paskui pasiekia optimalia temperatūra. Šiandien sakė ims LEV ir plaus... :?

Nejaugi tokie BMW gedimai netaisomi? Ar čia tiesiog tokia remonto eiga? O gal meistro rankos "kreivos" ?

P.S. O aš planavau sekančią auto imt E 39 528....po tokių fintų atšoka fantazija :(


StandartinėParašytas: 19 Kov 2008, 11:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.06.18
Amžius:
38
Pranešimai:
113
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E-38 M60 730 95
pas mane lygiai tas pats buvo, ko as tik nekeiciau. O beda buvo liamba. Nuvaziavau i srota, nusipirkau bosc isidejau ir jokiu problemu iki siol. Tau ta pati patariu. Tik kai pirksi ziurek kad viduj niekas nebarsketu.


StandartinėParašytas: 19 Kov 2008, 19:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.11
Amžius:
37
Pranešimai:
611
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex: E30 320
ex: E34 520 (24v)
ex: E34 525i
ex: E34 524td Auto
Ex: E34 525tds Auto
Ex: BMW E60 530D Auto ///M
Now E61 530d 173kw Manual Sport
+ BMW E34 535i (m30) Manual (LSD)
+ E34 V8 3.0 Auto
Shilkas rašė:
pas mane lygiai tas pats buvo, ko as tik nekeiciau. O beda buvo liamba. Nuvaziavau i srota, nusipirkau bosc isidejau ir jokiu problemu iki siol. Tau ta pati patariu. Tik kai pirksi ziurek kad viduj niekas nebarsketu.


Juk zmogus raso kad jau keite lemda ir net ne viena karta... Ilgai neatlaiko..
Na mano nuomone, paieskok srote kito kompo... Arba gal reikia ziuret laidus nuo lembdos, gal kur kas nors trumpina...

_________________
BMW........


StandartinėParašytas: 19 Kov 2008, 22:01 
  
 
 
Tai vat buvau autoservise...po ilgų bandymų verdiktas... užsikišęs katalizatorius, todėl nepraeina gerai dujos ir pakyla temperatūra kurios pasekoje perdega lemdas
Sudegė 2 NTK liamdai, vienas devėtas neaiškios firmos...keraminė šęrdis sutrūpa...Gal delto ir kartais mašina "dūsta", kad katalizatorius normaliai nepraleidžia išm. dujų? toks pat fintas buvo mano bičui su BMW 320 tauring...išpjovė - išmetė ir mašina , kaip antsparnų eina...
Žodžiu pasirinkimo neturiu..varau mest "lauk" katalizatorių,( kiek žinau už jį gerai moka) statau vamzdį su pertvaromis.... O toliau vėl eksperimentai su LZ
Dabar važinėju be LZ


StandartinėParašytas: 20 Kov 2008, 14:09 
  
 
 
Išpjovė katalizatorius ( jų buvo 2 vamzdžiai) įvirino kažkokius vamzdžius...Trauka padidėjo...linksmai rieda ant vidutinių :) Vizualiai žiūrint užsikišę buvo nedaug...
Nuvariau į servisą dėl LZ...Vėl dės padevėta pabandymui...ar degina ar ne LZ...
Tikiuosi greit pasibaigs tos kančios :?


StandartinėParašytas: 20 Kov 2008, 17:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.11
Amžius:
42
Pranešimai:
547
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 520 M50
o trauka labai pagerejo ir ar ispjovus katalizatoriu (su ar be LZ) apsukos nustojo pulsuot? :roll:

_________________
Bajavaja Mashyna Warov


StandartinėParašytas: 20 Kov 2008, 17:45 
  
 
 
Ne tai , kad labai, bet mašina pasidarė smagesnė, jautresnė akseleratoriui ( be to padidėjo truputį ir garsas) Be LZ apsukos praktiškai nešokinėjo...jegu kartais labai nežymiai....


StandartinėParašytas: 20 Kov 2008, 18:24 
  
 
 
Nu kuo toliau į mišką tuo...Dabar pasirodo gazuojant neveikia vienas cilindras...kai apsukos pakyla ir sustoja - tada veikia...
Sako , kad kažkur nuteka srovė tuo momentu kai reikia jėgos...

Tai ką lauksiu rytojaus - gal sutvarkys :cry:


StandartinėParašytas: 21 Kov 2008, 19:26 
  
 
 
Žodžiu pravalas....problema liko...Su LZ po katalizatoriaus pašalinimo po kol kas išspręsta - laikas parodys...
O va dėl vieno cilindro nedarbo - liko :( . Esmė tame - kol šaltas variklis dirba visi cilindrai - galima gazuoti jokių drebėjimų...
Kai pasiekia optimalia temperatūra ( 90c), ant laisvų dirba gerai - duodi gazo - visa mašina suvirpa, po to vėl gerai...Jei palaikai apsukas viename lygyje - gerai
"Dago" meistras bandė keisti vietomis babynas ir tt. nieko nepešė - neatsekė kuris cilindras durniuoja - pasakė tik tiek - " problemos su aukšta įtampa"
Gal kam buvo tokia problema? Gal galit patart? Po švenčiu tarsiuosi su vienu iš Kauno "guru" - gal jis ras bėdą


StandartinėParašytas: 22 Kov 2008, 23:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.07.14
Amžius:
41
Pranešimai:
154
Miestas:
Vilnius
jei nekeites zvakiu niekad, pasikeisk, kainuos ~100lt (NGK, dagryje). Jei nepades - srote babinu pasiieskok (40-60lt vienetas). As pradejau nuo kito galo - turejau babinu kaitaliojau, nieko nepeshiau. Nusispjoviau, nusipirkau naujas zvakes - vuolia! menesis laiko jokiu burbuliavimu duodant gazo nuo zemu apsuku

_________________
BMW E34 M50B25TU


StandartinėParašytas: 22 Kov 2008, 23:58 
  
 
 
Žvakės naujos NKG...


StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 13:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.25
Amžius:
46
Pranešimai:
1352
Miestas:
Vilnius
O gal pabandyk servisa pakeisti ir kitas meistras paziures ir ras kame beda, nes taip keisti viska is eiles labai jau brangu


StandartinėParašytas: 03 Spa 2010, 14:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.19
Pranešimai:
25
Automobiliai:
E24 E23 E30
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:1993
Variklis:4.0 M60
Degalai:benzinas

Problema/klausimas: turiu toki klausima, gal kas susidures buvo su situo atveju.
stovi katalizatoriai pas mane ir noriu nuimt, vieni sako kad negalima grybaus kompas ten, kiti kad galima.
stovi pas mane mobilaizeris, sako gali itakot kazkaip ten jai kompas siemens, jai bosc tai ne. tai noreciau susizinot tikra atsakyma. buciau dekingas.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery