Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 02 Spa 2024, 19:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Gru 2007, 23:21 
  
 
 
tai va kartais vaziuojant uzeina kad ,vaziuojant pirmu begiu metant i antra,taprasme ijungus 2 variklis gesta,duodi gazo bet nieko imini sankaba tada vel normaliai,bet variklis nukrenta iki laisvos eigos apsuku neuzgesta visiskai,arba tarkim ateidi gaza ir vel duodi tada oki viskas,vel ir dazniausiai po 1 begio jungiant i 2 ,bet retai uzeina kas pora dienu,ypac durnai kaip vaziuoji sankrizoi,ir jungi i antra ir mmm,gesta galima ir avarija padaryt...kas cia gali but?? :(


StandartinėParašytas: 24 Gru 2007, 23:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.13
Amžius:
41
Pranešimai:
172
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
VOLVO s60 D5
BMW E39 TDS+CHIP
Alviszx rašė:
tai va kartais vaziuojant uzeina kad ,vaziuojant pirmu begiu metant i antra,taprasme ijungus 2 variklis gesta,duodi gazo bet nieko imini sankaba tada vel normaliai,bet variklis nukrenta iki laisvos eigos apsuku neuzgesta visiskai,arba tarkim ateidi gaza ir vel duodi tada oki viskas,vel ir dazniausiai po 1 begio jungiant i 2 ,bet retai uzeina kas pora dienu,ypac durnai kaip vaziuoji sankrizoi,ir jungi i antra ir mmm,gesta galima ir avarija padaryt...kas cia gali but?? :(



itarimas kad siurblis, man panasiai buvo, poto tas pats bajeris jau buvo ir su 3 ir 4 ir 5 begiu :) na pabandyk pradzioj filtra pakeist oro ir kuro


StandartinėParašytas: 25 Gru 2007, 01:10 
  
 
 
taip ir man buvo... kai pakeiciau kuro filtra... o pasirodo kad gaude smarkiai ora pro slangutes fiskute prie filtro. nes buvau atjubges kai keiciau filtra. tai ten tos tarpines pasene buvo.ziurek ar negaudo oro daug


StandartinėParašytas: 25 Gru 2007, 01:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.14
Amžius:
34
Pranešimai:
42
Miestas:
Vilnius
buvo toks variantas, tik ne su bmw, bet gaude ora per slangute, prakiurus buvo


StandartinėParašytas: 25 Gru 2007, 18:23 
  
 
 
man ir pan buvo tj pakeiciau filtra lyg ir pagerejo bet po kokios sav vel uzejo tj apziurejau slangeles bet galiausiai visvien teko remontuot siurblio el dali


StandartinėParašytas: 27 Gru 2007, 19:54 
  
 
 
Sniegazz rašė:
man ir pan buvo tj pakeiciau filtra lyg ir pagerejo bet po kokios sav vel uzejo tj apziurejau slangeles bet galiausiai visvien teko remontuot siurblio el dali
as filtrus pakeites, siaip jei vaziuoji pjaudamas na gazo negaili,iki3 3,5 tai taip nebuna ta buna tik kai stengies kura taupyt,nedrozi :(


StandartinėParašytas: 27 Gru 2007, 19:58 
  
 
 
reiks da bandyt deagnostika padaryt :)


StandartinėParašytas: 27 Gru 2007, 20:00 
  
 
 
Sniegazz rašė:
man ir pan buvo tj pakeiciau filtra lyg ir pagerejo bet po kokios sav vel uzejo tj apziurejau slangeles bet galiausiai visvien teko remontuot siurblio el dali
nu neprikalbek :D pas mane 98 E39 sako siurbliai nebe taip gribauja :(


StandartinėParašytas: 28 Gru 2007, 14:47 
  
 
 
Alviszx rašė:
Sniegazz rašė:
man ir pan buvo tj pakeiciau filtra lyg ir pagerejo bet po kokios sav vel uzejo tj apziurejau slangeles bet galiausiai visvien teko remontuot siurblio el dali
nu neprikalbek :D pas mane 98 E39 sako siurbliai nebe taip gribauja :(
na nzn gal ir ne taip grybauja :wink: pa mane tj reikedavo kretet ne daugiau 1000 apsuku arba varyt virs 2500 nes kitaip knisdavo


StandartinėParašytas: 28 Gru 2007, 23:35 
  
 
 
mindaugaszz rašė:
taip ir man buvo... kai pakeiciau kuro filtra... o pasirodo kad gaude smarkiai ora pro slangutes fiskute prie filtro. nes buvau atjubges kai keiciau filtra. tai ten tos tarpines pasene buvo.ziurek ar negaudo oro daug
na pro slanga tai nesimato akaip kitaip pazet?


StandartinėParašytas: 25 Vas 2008, 13:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.30
Amžius:
39
Pranešimai:
334
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
M5 Hurricane RR
Na ar yra aiskumo del tos bedos????


StandartinėParašytas: 17 Kov 2008, 03:44 
  
 
 
ferrero rašė:
Na ar yra aiskumo del tos bedos????

chui n ezinau daba lyg gerai zodziu visus filtrus pakeiciu tada lyg zeba..daba da radau slanga buvo itrukus,,kur maunas i galvos prieki cia..tai lyg po to laiko da netrukciojo nu pazresiu..pas meistrus nesamones kalba [CENZŪRA]..parekomenduokit kur lekt? :(


StandartinėParašytas: 18 Kov 2008, 20:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.19
Pranešimai:
3552
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
5er
7er
Cia dar gali buti kuro siurbliukas(bake) kaltas, nes pagal simtomus ir man taip buvo, tai jungiau zemesne pavara ir dar gazo. O pas tave ji kaip pradeda gest, nerodo kompe DDE klaidos? Nes man rodydavo bet nevisad.

_________________
Kova už taiką - tai tas pats, kas seksas už nekaltybę.


StandartinėParašytas: 19 Kov 2008, 14:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.30
Amžius:
39
Pranešimai:
334
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
M5 Hurricane RR
Na as varysiu ryt ryte pas meistriuka toki ant kompo pajungt, gal kartais ka ras.. :?


StandartinėParašytas: 20 Kov 2008, 11:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.30
Amžius:
39
Pranešimai:
334
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
M5 Hurricane RR
Zodziu rado kalida 001, bet ten toks idomus meistras, sako as tik benzininius tvarkau ir nezinau ka si klaida reiskia.. :| nzn reiks kazkur kitur varyt...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery