Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Rgs 2024, 10:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 104 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Vas 2008, 18:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.05.26
Amžius:
36
Pranešimai:
54
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E90 335i, E65 740d
o isivaizduokit kai nueinu detaliu E30'tam nusipirkt :D tas storas,ilgas pavypusiu veidu atsidusta visada,nes zino ilgai reiks ieskot..gerai,kad dazniausai pasiseka ir iskisa pro duris galva pazystamas meistras ir padeda,tada kai jau pamato priemejas kad pažįsti darbuotojus maloniau bendrauja ir iesko detaliu.bet reik ir jos suprast,visi nori uzdirbt,daug ir greit.tai koks jiems tikslas krapstytis su senais bmw jei gali naujausiems bmw tepalus ar filtrus uz geras sumas keist.


StandartinėParašytas: 24 Vas 2008, 16:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
tai kad ju atlyginimas neturetu priklausyti, nuo to, kas ka perka... o jei prades ignoruoti senu modeliu turetojus, tada praras dali savo bendru pajamu, todel ir geresniu rezultatu... aisq, jei uzsakineji varztuka, as sponkiu, tai zinai... na bet ir to juk reikia...
kazkaip paglavojus man tai normaliai dirba jie, tik galetu daliu sandeli tureti ir klp :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 24 Vas 2008, 17:05 
  
 
 
matai kaip yra... :) tepala keisti naujom masinom yra geras variantas... atvazioja 7, baxuriukas ar boba prie pinigu ... jai sako tepalu keitimas (n)lt tepalai (n)lt o tepalu kekis pagal jusu marke tai 7 ar 9 litrai... o istikruju pila kiek reikia apie 6.5 ir panasiai o kitus litrus padaro sau :) o saskaita boba moka kaip uz 9 litrus.... taip ten :) sukasi baxuriukai :)


StandartinėParašytas: 24 Vas 2008, 19:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
828
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 316i m42b18 LPG
Skype:
raidase30
pazystama situacija kuria DAR666 aprase. kiek man teko lankytis pas juos tai visalaik kreivai ziuri ir padaro tokia mimika atseit ko tu cia atvaziavai su savo seniena :x kazkada norejau pirkti 4 gumines tarpineles po m20 variklio galvutes dangteliu tai nelabai sekesi jam jas rasti OEM kataloge tai per daug nesismulkines sako: Nebegamina :x gerai kad pazystamas darbininkas ilindo i salona tai greit surado ko man reik... dar ir su zvakem buvo ciudu, negalejo parinkti m30 motorui zvakiu :( dave nuo m60 :x
nzn nzn, nesu as labai jais patenkintas... nzn kaip servizas dirba (neteko susidurti), bet daliu uzsakymas tai... #-o #-o #-o

_________________
Taip, aš jau naudojau paiešką


StandartinėParašytas: 25 Vas 2008, 10:47 
  
 
 
cia tai ziaurei :D :D :D jokas pramuso tai gerai man , zvakiu ne parinko .... ziauriai :D kita kart pradek vaziot ant ju, ziopliais vadink, nes kitaip jie nesupras :))) reikes ir man ten nuvaziot pasijokt is tu ziopliu prie kasos... :D :D


StandartinėParašytas: 25 Vas 2008, 12:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
as pries vaziuodamas koda pasiziuriu ir tokiu problemu neiskyla... :) arba vietoj parodau kompe ko reik :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 25 Vas 2008, 22:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.05.26
Amžius:
36
Pranešimai:
54
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E90 335i, E65 740d
KJP rašė:
matai kaip yra... :) tepala keisti naujom masinom yra geras variantas... atvazioja 7, baxuriukas ar boba prie pinigu ... jai sako tepalu keitimas (n)lt tepalai (n)lt o tepalu kekis pagal jusu marke tai 7 ar 9 litrai... o istikruju pila kiek reikia apie 6.5 ir panasiai o kitus litrus padaro sau :) o saskaita boba moka kaip uz 9 litrus.... taip ten :) sukasi baxuriukai :)


turbut:D tas atlikes tepalas pas mane chuligane :D
o per kompa jiems rodyt ko reikia visada paciam reik. db as uzsakineju internetu,lb patogu,snd kaiptik i namus gavau siuntinuka :)


StandartinėParašytas: 25 Vas 2008, 22:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.12.09
Amžius:
40
Pranešimai:
343
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
BMW e60 525d
ex. BMW E39 528 96'
dujos
Skype:
Skrilis
turbut:D tas atlikes tepalas pas mane chuligane :D
o per kompa jiems rodyt ko reikia visada paciam reik. db as uzsakineju internetu,lb patogu,snd kaiptik i namus gavau siuntinuka :)[/quote]


cia is krasta auto uzsisakei? kiek kainav atsiuntimas? per kiek laiko atsiunte?

_________________
viskas yra gerai


StandartinėParašytas: 26 Vas 2008, 09:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.05.26
Amžius:
36
Pranešimai:
54
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E90 335i, E65 740d
aha,uzsakiau 4dienio nakti 1h/5dienio ryta,tai vkr jau atsiunte.as ten nurodziau ,kad atsiimsiu krastos salone,bet vistiek jie i namus atsiunte..nemokamai.


StandartinėParašytas: 26 Vas 2008, 12:25 
  
 
 
dokit nuoroda :) kaip uzsakineti internetu :)


StandartinėParašytas: 26 Vas 2008, 12:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
KJP rašė:
dokit nuoroda :) kaip uzsakineti internetu :)

http://www.bmw.lt

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 12 Sau 2009, 19:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8031
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
Prikelsiu tema, nes po paskutinio apsilankymo baltijos autocentre buvau nemaloniai nustebintas: dingo pliusines klemos dangtis po kapotu! Teko 2 kartus vaziuoti aiskintis, elektrikas (Misa atrodo) pribure kaz ka tipo tas dangtis ant verzles laikosi, o pas tave tipo neoriginali, mazesne verzle, tai jis pats ir nukrito. na idomu galvoju, metus vazinejau nenukrisdavo, o cia iskart ir nukrito. bet dangtelis ne ant verzles laikosi! atvaziavau 2 karta, sakau ar as idijotas, ar jusu darbuotojai nekompetingi. lig tai sutiko, kad negalejo pats nukristi, sake uzsisakis ir paskambins. menuo praejo, nieko. mazai to, kairis posparnis nepritvirtintas iki galo, nera 3 isoriniu plastmasiniu laikikliu (posparnis buvo nuimtas webastai patikrinti). iki serviso viskas buvo savo vietoje, tikrai zinau, nes po pirkimo viska pats apziurejau, trukumus sutvarkiau. rezultatai: sumokejau uz 2 diagnostikas, kuriu isvada: keisk agregata (~3700lt). kas jam negerai, nezino. o kad akumas prie mirties buvo (starto metu itampa krisdavo iki 9,5v), ir tai viena is paplitusiu blokavimo priezasciu - nerado. + praradau savo detales.
dariau diagnostika del MID gedimo, gedimas nesutvarkitas, priezasties nerasta, mazai to kompas parode keisti cd changeri, kuris buvo ne pri ko ir iki siol sekmingai tarnauja. Vienu zodziu tikrinkit savo automobilio komplektacija iki ir po sito serviso, diagnostikos rezultatus taip pat apsvarstikit. sekmes. as pasistengsiu vengti sia vieta.

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 12 Sau 2009, 20:00 
  
 
 
Na blemba, jeigu vienas is oficialiu atstovu tokiom nesamonem uzsiema, tai as tada patylesiu #-o Ziauriau negu ziauru.. :?


StandartinėParašytas: 12 Sau 2009, 22:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.20
Amžius:
44
Pranešimai:
725
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
[e 63] 650i
Subaru Outback
ex[e 39] 530 d, touring,
honda cbf 1000
ex[W 126] 500 SEC
ex[e 39] 525 tds,touring
ex[e 34] 524 td
ex[e 30] 320i
as kazkada skambinau i ta centra, norejau uzsisakyti detale ir uzsirasyti i eile, jai pakeisti,,paaiskinau kad esu is Mzk, reikia tikslios datos ar laiko ir panasiai ,,po musu pokalbio, man dingo noras ten vaziuoti,,uzsisakiau per interneta ir pats pasikeiciau,,ko pasekoje jie jau nebeturi vieno kliento, ir kitus atkalbesiu..nekenciu kai sudo vietoj tave laiko,,nemoka ir nezino jie bendravimo kulturos,,,gaila kad nebuvau vietoj,,nes sekasi man psichologiskai nusodint tokius issisokelius :) galbut ten kiti ir normalus bicai,,bet vienas tai tikrai likimo nuskriaustas,,per kuri krenta viso centro reputacija..


StandartinėParašytas: 12 Sau 2009, 22:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.02.22
Amžius:
48
Pranešimai:
264
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 740d ex
E60 530d ex
e60 530d Lci ex
e65 745d individual
Nenoriu pasakot smulkmenu, bet sita vieta lenkiu is tolo.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 104 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery