Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 20 Rgs 2024, 09:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Vas 2008, 15:08 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti E36 coupe
Pagaminimo metai: 1994
Variklis:1.6
Kuras:benzas

Problema/klausimas:
Sveiki, susiduriau su tokia problema, norint automatiskai pakelti visa langa ( vienu mygtuko spustelijimu) jis pakyla apie 7cm sustoja ir vel nusileidzia i pries tai buvusia padeti, automatinis nusileidimas veikia puikiausiai, ir cia tik su vairuotojo puses langu, laikant nuspaudus mygtuka taip pat viskas gerai. Gal kam yra teke susidurt su panasia problema? kaip ja sprendet? Is anksto dekui, uz protingus atsakymus.


StandartinėParašytas: 01 Vas 2008, 16:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
Man taip buvo, kai buvo pusia lango atidaryto, o as nuemiau akumuliatoriaus minusa. Kompas galvojo, kad cia max padetis ir nedakeldavo.

Sia problema issprendziau ilgai laikydamas pakelimo mygtuka.


StandartinėParašytas: 01 Vas 2008, 16:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
Grill rašė:
Man taip buvo, kai buvo pusia lango atidaryto, o as nuemiau akumuliatoriaus minusa. Kompas galvojo, kad cia max padetis ir nedakeldavo.

Sia problema issprendziau ilgai laikydamas pakelimo mygtuka.

sita reikala reik tvarkyti uzdarant duris, su rakteliu pasukus i uzrakinimo padeti ir palenkus rankenele i virsu (atidaryti), tada langas pasikelia kaip turi buti :wink:

o temos autoriui problema su pakeleju, teks pirkt nauja... p.s. paskaitinek foruma, buvo daug sneketa. pats nekeiciau, tai forume tiksliau rasi ko tau reik.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 01 Vas 2008, 20:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
temos autoriui:
pabandik atjungti akuma keletai minuciu

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 02 Vas 2008, 00:41 
  
 
 
Akumas buvo atjungtas, jokio pokycio.
O tai pats valdymo modulis yra paciame pakelejyje? Nes man kazkaip atrode kad problema is toliau, juk pats langas nuspaudus mygtuka kyla be priekaistu, tik auto rezimu tokie cirkai


StandartinėParašytas: 02 Vas 2008, 03:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
sakau, paieskok per foruma, temu tikrai buvo. tai man atrodo ir buvo, kad pakelejai kalti buvo. tik nepamenu tiklsiai.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 02 Vas 2008, 22:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.10.07
Amžius:
36
Pranešimai:
8
Miestas:
Kaunas
Kazkur stringa stiklas, supranta kaip kokia kliuti (tarkim vaiko ranka), del to automatiskai nusileidzia zemyn. Itariu strigs guma, einanti iki veidrodelio.


StandartinėParašytas: 03 Vas 2008, 14:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
Vaidas- rašė:
Kazkur stringa stiklas, supranta kaip kokia kliuti (tarkim vaiko ranka), del to automatiskai nusileidzia zemyn. Itariu strigs guma, einanti iki veidrodelio.

nestringa ta guma... nebent susikreivines langas pas tave konkreciai...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 04 Vas 2008, 00:34 
  
 
 
Ne, mechaninio trukdzio jokio nera, kazkas elektonikoj.


StandartinėParašytas: 07 Vas 2008, 14:07 
  
 
 
Problema/klausimas:
Sveiki, susiduriau su tokia problema, norint automatiskai pakelti visa langa ( vienu mygtuko spustelijimu) jis pakyla apie 7cm sustoja ir vel nusileidzia i pries tai buvusia padeti, automatinis nusileidimas veikia puikiausiai, ir cia tik su vairuotojo puses langu, laikant nuspaudus mygtuka taip pat viskas gerai. Gal kam yra teke susidurt su panasia problema? kaip ja sprendet? Is anksto dekui, uz protingus atsakymus.[/quote]

as anksciau buvau tokia tema sukures , pas mane tas pats, tai atsakymai buvo kad reikia kazkokius magnetukus varykliuke pastumt , nes jie nuo amziaus iseina is vietos, buvo net foto kazkur parodytos, bandyk ieskot archyve?


StandartinėParašytas: 07 Vas 2008, 14:23 
  
 
 
dekui, bandysiu.


StandartinėParašytas: 08 Vas 2008, 11:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.14
Amžius:
40
Pranešimai:
100
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 318is M42 '92
Va ka pries metus rasiau, kai man buvo problema ta pati (is mano temos sukurtos):

viewtopic.php?f=17&t=21516

"
Atgaivinu tema, nes vakar susitvarkiau IZYMIAJA elektrinio lango problema.

Taigi pas mane situacija buvo labai paprasta ir isspresti ja buvo ypac lengva, kai radau, del ko viskas buvo nutike.

Taigi, nusiemiau apsivkes duru, atsijungiau dvi jungtis (viena kur darineja langa po cm, kai durys atsidaro/uzsidaro ir kita, kuri siaip valdo visa langa) atsisukau motoriuko gaubta (juodas toks, ir 6 ar 7 varztai ji zvaigzdutiniai laiko), tadu gerai apziurejes skylute, kur turetu buti magnetukas - jo neradau :)
Pasisvietus giliau ant motoriuko asies, pastebejau ta pati magnetuka, tik nusmukusi gilyn. Atsukau motoriuka ir atsargiai NEDAUG patraukiau atgal, ikisau atsuktuva ir pastumiau motoriuka link jo vietos aukstyn asimi. Problema isspresta, tik labai gaila, kad fotikas mano nelabai gyvas, tai negalejau eigos nufotkint.
Jeigu pas kazka ir yra problema, tai greiciausiai ji kyla del to magnetuko, tuomet paprasciausias ir pigiausias budas butu, nusipirkti koki garsiakalbi su magnetuko matmenimis (jei neklsytu 10mm yra jo radiusias) ir tuomet nusiardzius viska, pritaikyti.

Budas patikrinti ar apskritai veikia pats motoriukas teisingai, tai nusiemus apsivkes duru, atjungus abi jungtis, atsisukus langu mechanizmo juoda gautba (tuos 6-7 varztus zvaigzdutinius) nusiimti ta gaubta (jame lieka "smegenys", t.y. mikroschema. Tuomet paziurejus pro skylute gilyn i link motoriuko, salia asies matysit dvi ploksteles (pliusas ir minusas is kuriu motoriukas turi gauti 12v, kad veiktu). Pasiimat du laidus, prijungiat tieisiai nuo akumo (jokio skirtumo kur, pliusas ar minusas) ir pridedat tuos laidus prie motoriuko tu ploksteliu, nsvrb kaip pridesit tuos laidus, motoriukas prades veikti - vienu atveju kels langa pilnai aukstyn, jei sukeisit laidus vietom - zemyn. Jei taip vyks, reiskias motoriukas veikia gerai ir pats mechanizmas, taciau problema lieka arba mikroschemoj arba magnetukyje :)
"

_________________
B M W - dabar jau ir mano seimos narys! ;)


StandartinėParašytas: 22 Vas 2008, 16:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.22
Amžius:
38
Pranešimai:
20
Miestas:
Pajuris
Automobiliai:
E36 318is coupe 93'
pas mane tas pats su langu vairuotojo pusei. tai as galvoju kad motoriukas per silpnas nes kai durys atidarytos ir langas nesiliecia i gumas tai uzsidaro iskart.


StandartinėParašytas: 27 Vas 2008, 17:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.08
Amžius:
38
Pranešimai:
697
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex. E36 316 92"
ex. E39 523 98"
ex. R50 one d 03"
ex. E91 320d 06"
ex. E87 116i 06"
ex. E61 530d 05"
now F31 320d 14"
now LEXUS IS220d 06"
Sveiki pas mane panasi problema... Pas mane sedanas, paspaudus vairuotojo lango mygtuka langas pajuda mazdaug 2cm. Ar atidarai ar uzdarai ner skirtumo... Auto rezimo ner... :roll:

_________________
Баварский автомобилный завод


StandartinėParašytas: 27 Vas 2008, 17:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
Jarek rašė:
Sveiki pas mane panasi problema... Pas mane sedanas, paspaudus vairuotojo lango mygtuka langas pajuda mazdaug 2cm. Ar atidarai ar uzdarai ner skirtumo... Auto rezimo ner... :roll:

pagal komplektacija cia, gali ir nebuti.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery