Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 07 Spa 2024, 01:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 134 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 02 Sau 2008, 19:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.03.31
Amžius:
36
Pranešimai:
196
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320 Ci 01'
pirma issiaiskink nuvezes kurnors isvis kas ten yra ;) matai kad priezasciu gali buti daug, o plysusia guma manau ir pats ant duobes usvaziaves gali pamatyt


StandartinėParašytas: 02 Sau 2008, 20:38 
  
 
 
na as turiu tokia problema, kad laisvo laiko neturiu, o masina reikalinga kasdien..


StandartinėParašytas: 03 Sau 2008, 18:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.11.05
Amžius:
41
Pranešimai:
5
Miestas:
Elektrėnai
Automobiliai:
E46 320d '02
Ir as turiu tokia pat problema...Buvau vienam servise,is pradziu buvo itarimai kad sankaboje problema,bet kai susitariau del keitimo meistras atsisake,nes atvaziavo toks pats E46 kuriam keite sankaba ir nepadejo,taip ir liko tas dunksejimas :shock: Tai patare kolkas taip pavazineti,atseit laikas parodys kame saknys :D Ka pats pastebejau vazinejant-kai saltas variklis jokiu garsu nera,o kai isyla vel atsiranda.Bandysiu dar pas kita meistra kreiptis...


StandartinėParašytas: 03 Sau 2008, 19:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.03.31
Amžius:
36
Pranešimai:
196
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320 Ci 01'
lygiai tas pats pas mane, matyt kai salta ta guma irgi susala stipriai ir nejuda. Garazinis meistras pamate ta guma plysusia taip: uzvarem ant duobes, pastatem masina ant begio pirmo ir judinom pirmyn atgal, tada aiskiai pasimate ta trukio vieta, keista bet Krasta auto sios "sudetingos" proceduros atlikti nesugebejo ir nepamate nieko, tad aisku pasake kad sakes reduktoriui ir reikia ji keisti...


StandartinėParašytas: 03 Sau 2008, 22:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.08
Amžius:
116
Pranešimai:
123
Miestas:
Druskininkai-Vilnius
Automobiliai:
E36 318i '92
Official rašė:
lygiai tas pats pas mane, matyt kai salta ta guma irgi susala stipriai ir nejuda. Garazinis meistras pamate ta guma plysusia taip: uzvarem ant duobes, pastatem masina ant begio pirmo ir judinom pirmyn atgal, tada aiskiai pasimate ta trukio vieta, keista bet Krasta auto sios "sudetingos" proceduros atlikti nesugebejo ir nepamate nieko, tad aisku pasake kad sakes reduktoriui ir reikia ji keisti...

keičiant reduktorių būtų pasakyta kad pakeitėm ir gumą :)


StandartinėParašytas: 03 Sau 2008, 23:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.03
Amžius:
39
Pranešimai:
162
Automobiliai:
E46 320d
Pas mane irgi tas garsas yra perjunginejant pavaras. Darykim isvadas :D


StandartinėParašytas: 04 Sau 2008, 23:00 
  
 
 
o tas garsas neatsiranda vaziuojant didesniu greiciu ir nejunginejant pavaru? pas mane tas garsas yra ir labai skausmingas... tiek pavaras junginejant tiek dideliu greiciu vaziuojant...


StandartinėParašytas: 05 Sau 2008, 01:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.08.28
Amžius:
49
Pranešimai:
251
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320d
Official rašė:
matyt kai salta ta guma irgi susala stipriai ir nejuda.

Guma taip nesušąla, kad dunksėtų. Sušąla tepalas. Vadinasi, bėda arba reduktoriuj, arba greičių dėžėj. Kryžmių dunksėjimas būna ne toks duslus, daugiau skardinis, kartais traškantis.


Paskutinį kartą redagavo Fanatic 07 Sau 2008, 21:27. Iš viso redaguota 2 kartus.

StandartinėParašytas: 06 Sau 2008, 15:22 
  
 
 
parekomenduokit kur tikrina ir tvarko reduktorius


StandartinėParašytas: 09 Sau 2008, 22:18 
  
 
 
aivaras999 rašė:
sveiki, na vis bandau sutvarkyt savo masina, bet kuo toliau, tuo man baisiau darosi. E46 2.0d 98m, perjungiant begius ar pragedant vaziuot buna duslus garsas gale (manau kardane), ypac girdisi kai staigiau atleidi sankaba, arba kai jungi atbuline pavara. Ispradziu maniau gal sailenblokas, bet pasirodo vaziuokle tvarkinga. Beto tas reikalas progresuoja, truputi paspaudus toks jausmas kad reduktoriuj akmenu imesta :( praboksuoja kazkas. Gal kas susiduret su tokia problema? ačiū



Pas mane automtas, taciau panasi problema buvo. Pasikeiciau gericiu dezes tepalus ir viskas praejo


StandartinėParašytas: 20 Sau 2008, 14:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.11.05
Amžius:
41
Pranešimai:
5
Miestas:
Elektrėnai
Automobiliai:
E46 320d '02
tai ar pavyko kam nors isspresti sita problema?


StandartinėParašytas: 20 Sau 2008, 15:03 
  
 
 
dar ne, tik gavau telefona kur tvarko reduktorius, tai ateinancia savaite ieskosiu laisvo laiko ir ziuresiu ar priims. Pranesiu kaip kas


StandartinėParašytas: 21 Sau 2008, 00:41 
  
 
 
Atradom E46 liga :D nes ir pas mane tas dungsejimas yra :( Kai bus laiko reiks ziuret kaip ten kas, jei kas Kaune tvarkysites parasykit adresa kur daret ir kiek kas kainavo, nes manau cia daugumai tas pats gedimas bus... P.S. Siaip ismokau vazinet kad to garso nebutu :) tik reikia svelniai elgtis su sankabos ir gazo pedalais :idea: Bet aisku geriau kai viskas veikia kaip priklauso, be jokiu garsu ir dungsejimu 8)


StandartinėParašytas: 21 Sau 2008, 01:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.12.06
Amžius:
38
Pranešimai:
1478
Miestas:
Kaunas
aga.. ir pas mane tas pats, bet girdisi tik pirma begi metant, ir tai nevisada, laukiam ziniu is ko nors ir reiks varyt irgi tikrinti, tvarkyt.. :)


StandartinėParašytas: 25 Sau 2008, 10:35 
  
 
 
na ka naujausios naujienos:
su reduktorium viskas geriai (turbut reik dziaugtis)
trukus viena duslintuvo guma ir greiciausiai kazkuri variklio pagalve, nes variklis pasoka apie 8cm :shock:
spresiu problema, veliau pranesiu kaip kas


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 134 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery