Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Rgs 2024, 17:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E30 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2005, 22:09 
  
 
 
sveiki susiduriau su tokia problema.turiu bmw 325e kol saltas variklis masina traukia labai gerai tik ikaista iki darbines temperaturos ir ta trauka dingsta.pastovi kokia 15-20min vel ta trauka atsiranda kame reikalas?


StandartinėParašytas: 30 Rgp 2005, 23:11 
  
 
 
Tavo vietoje pirmiausia liambda zonda pasitikrinciau,nes jis siuncia informacija kompui apie reikalinga misini tik tada,kai jau pasyla truputi variklis.


StandartinėParašytas: 30 Rgp 2005, 23:21 
  
 
 
pas mane nera lemdo zondo truputi per sena masina gal :) jau sita galvojas varianta :)


StandartinėParašytas: 30 Rgp 2005, 23:24 
  
 
 
eefkaa rašė:
pas mane nera lemdo zondo truputi per sena masina gal :) jau sita galvojas varianta :)


Tai gal nepastebejai? :) Nu nzn tada...


StandartinėParašytas: 30 Rgp 2005, 23:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidentas
Klubo Prezidentas
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.06.08
Amžius:
53
Pranešimai:
2048
Miestas:
Garažėlis
Automobiliai:
E28 528i ex
E28 524td crash
E28 M535i restoration
E30 318i ex
E32 730i ex
E36 318ti crash
E36 3**i sedan sport edition
E38 740i family car ex
F10 530DxDrive
Nikas:
Rolkis
Gerai paieskok ir rasi liamda :-({|= , ne toks jau senas kad nebutu. Nebent tulas meistrelis keites dusle ismete lauk :roll: :roll:
Saltas tepalas - didesne kompresija. Gal cia suo pakaaaaaaaaaaastas :D

_________________
Niekam nedaryk gero ir niekas Tau nedarys blogo.


StandartinėParašytas: 30 Rgp 2005, 23:33 
  
 
 
nu seip liamdo zondo laidai yra,bet toki bmw jau trecia turiu tai nei vienam jo nebuvo :) o del kompresijos tai neatsimenu po remonto matavo man sake kad gera . darbe reiktu pasimatuoti paciam .


StandartinėParašytas: 31 Rgp 2005, 01:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.22
Amžius:
38
Pranešimai:
99
Miestas:
Klaipėda
Pirmoj vietoj tikrinciau kompresija...


StandartinėParašytas: 31 Rgp 2005, 17:58 
  
 
 
gali but dar toks variantas ,jai seniai keitei kuro filtra tai gali i purkstukus patekti purvo,nes kol saltas mataras apsukos didesnes ir nesijaucia,o kaip pavaziuoji susila ir prasideda bajeriai,dar gali buti kaltos zvakes jai isuktos beru firmos tai jos kol saltas gerai veikia o kai pasila pradeda isikalinet. Zodziu variantu yra daug su kuo buvau susidures ta ir papasakojau 8)


StandartinėParašytas: 31 Rgp 2005, 21:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.07
Pranešimai:
303
Miestas:
Siauliai-Vilnius
Automobiliai:
E38, 4.4iL individual, 99m
Skype:
Sinduke
Nikas:
Sindy
Nors pas mane ir 7-tukas, bet siandien isgyde man ji is panasios ligos. Simptomai panasus buvo, tik kad jis ir karstas kartais puldavo i prieki, o saltas kaip prisviles vos judedavo, o kartasi atvirksciais. Na atrode kad durniuoja ir neaisku del ko.. Liga - sugedes variklio oro srauto temperaturos daviklis. Kai ji isimta pajunge prie kompo jis tai parodydavo -41 laipni salcio, tai (stuktelejus lengvai) 37 silumos (variklis truputi siltas dar buvo), tai vel salti rode..
Kai tik ji pakeite, masina eina kaip velniukas, net sirdziai gera :D
Beje, ar tuo metu, kai dingsta trauka, ekonomaizeris nerodo super dideliu kuro sanaudu? Maniskis kai budavo "proto prasviesejimas" rodydavo normaliai - 10-14 l/100km, o kai "prisvildavo prie asfalto" tai negazuojant 18-20..

_________________
Visi tikslai pasiekiami - svarbu labai noreti :)


StandartinėParašytas: 31 Rgp 2005, 22:06 
  
 
 
kuro filtras iskart atkrenta nes mazdaug pries du menesius tvarkiau galva ir filtrai viskas keista yra.kompresija atkrenta (man bendradarbis sake cia nekompresijoj esme tipo,neturiu darbe normalaus matuoklio kompresijai,nes varikliu netaisom :) ) Sindy tu esi truputi arciau tiesos seindien pasikeiciau viena temperaturini dacika lyg trauka nedingo ryt pabandysiu ilgiau pasivazineti,kad variklis ilgiau pakaistu.ekonomaizeris tikrai nerodo daugiau,kad ryja i 11-12litru telpu normalei vazinejant.


StandartinėParašytas: 31 Rgp 2005, 22:09 
  
 
 
nu ryt pasistenksiu kompresija pasimatuot nors ir su lievu matuokliu,nors mazgaug ka rodo.ji pieva rodys tai nuvesiu kur nors.


StandartinėParašytas: 02 Rgs 2005, 10:28 
  
 
 
efkaa kiek pas tave kuro ima 325e ? , nes pas mane kazko daugokai apie 18-20.


StandartinėParašytas: 03 Rgs 2005, 19:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.06.03
Amžius:
53
Pranešimai:
16
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex bmw325ix,dabar R53 03'
as tai reguliuociau voztuvu tarpus :) -gali buti paspausti kad tyliau dirbtu...


StandartinėParašytas: 18 Rgs 2005, 20:51 
  
 
 
nu pas mane ryja grubei 13,o ramei vazinejant telpu kartais i 10litru.voztuvu tarpelius reguliavau po 0.25 nebent 325e modeliui turetu buti kitokie tarpeliai.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery