Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 30 Rgs 2024, 01:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Gru 2007, 17:20 
  
 
 
Tony rašė:
sorry kas skaito si posta antra karta.

sekmadieni vaziavau - jokiu problemu. pirmadieni isedau, ir sankabos pedalas nesukuria jokio pasipriesinimo ishskyrus kiek spyruokle ta prie pedalo.
Skyscio nesumazeje, bandziau dapilt - nepadejo. Uzkurus begio imest neimanoma, zinoma, o kai uzgesinta - labai lengvai junginejasi (berods taip net nesijunginejo kai viskas gerai buvo, strigdavo kartais siek tiek).
Kokios mintys? Gal matytusi kas nors nuemus apdaila po vairu? Gal cilindriukas nusibaige? Guolis?? Ar kazkas rimciau?

dekui uz pasiulymus

P.S. itariu imanoma butu uzkurt su ikistu antru begiu ir pavaziuot kelis
simtus metru iki serviso?


man buwo tas pats, bet ten nuluzo kazkoks metaliukas


StandartinėParašytas: 25 Gru 2007, 18:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.23
Amžius:
36
Pranešimai:
1428
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
neturiu kuo pasigirti :)
ant mano ex E36 buvo nuejes sankabos cilindriukas,tas,kuris prie dezes yra. Skysli leisdavo baisiai,laiko neturejau taisyt tai bagazine buvo pilna buteliuku nuo stabdziu skyscio ir ismokau vaziuot be sankabos. Ryte skubant neatsirasdavo sankaba tai nuo kaniuku iki senamiescio per pika drasiai atvarydavau be sankabos. Pirmu uzkuri, o poto jau aukstint pavaras vienas juokas sulyginus apsukas, va zemint pavaras yra sunkiau,reikia tinkamai sukelt apsukas.


StandartinėParašytas: 05 Sau 2008, 14:52 
  
 
 
HM rašė:
Man lygiai taip budavo, tavo cilindriukas jau prie pabaigos, jis paprasciausiai susala ir neveikia! Man po kiekvienos saltos nakties kita diena sankabos pedalas maskatuodavos kaip ant virves pirmyn atgal;
Uzkurk masina ir laikyk uzvesta, uzsyla pamazu ir po truputi pradeda veikt sankaba.. arba vaziuok be sankabos kol uzsils :)


Ir man ta pat problema penktadienio ryte buvo. Siaip ji dar yra - sedziu namie, kiema auto uzkurtas sildosi... Suku galva - ka daryt, jei neatsils? #-o

EDIT:
Neatsilo, zinoma. Buksyras i Tanagra - 100 Lt. Cilindriukas prie greiciu dezes su pakeitimu - 203 Lt.


Paskutinį kartą redagavo NetRat 07 Sau 2008, 15:32. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 05 Sau 2008, 21:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.31
Amžius:
40
Pranešimai:
883
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328 lightweight ex
E46 2.8 CI EX
tayota tacoma 3.4 turbocharger
honda cbr 1100 xx
e60 m5 cat remove schnitzer
e83lci 3.0sd chip
e39lci 3.0i mtech
pas mane su pirmu sunkiaj kartajs,is 2 ro karto tik imetu,pavazinejus pagereja zymei.taj cilindriuka irgi patikrint? ar jau apie sankaba mastyt? nors pries metus kejciau. :?

_________________
Netrinkit blogu atsiliepimu


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery