Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 30 Rgs 2024, 23:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Gru 2007, 23:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.14
Amžius:
44
Pranešimai:
243
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 318i (130ag)
E46 328ci (blue topaz)
Vienu zodziu kaip shalta taip ir karsta plaukioja nuo 500 iki 1000 kartais ir daugiau..kartais neplaukioja kartais plaukioja..laivos eigos reguliatoriu ..dejau kita tas pats ..paskui dar kita vel taspats.. kame saknis kas zino? kas susidure.. kas ka keite ir kaip padejo? diagnostikoi sako visai ta pati laisvos eigos reguliatorius..buvau uzdejes nuo bmw to pacio varilio kuriam nieks nepulsuoja.. man vel tas pats.. ačiū uz mintis

_________________
BMW RULEZZZ


StandartinėParašytas: 19 Gru 2007, 00:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
6965
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 328ti 94'
MB GLK 14'
KIA XCeed 21'
tai gal lemda dar gali buti :D taip pat kai pakeitei,gal reikejo nuvaryt diagnostika kad istrintu klaidas, nes pas mane kai variau diagnostika,sako viskas gerai, bet truputi lev kartais padurniuoja, kartais kol variklis neisiles buna ar saltas truputi apsukos paplaukioja,kokia nepilnai minute,gal 30s,o po to vel tolygiai dirba.sake,del tiek nieko tokio,cia ju liga,is sroto pirkt loterija ir nelb apsimoka, nebent jau tikrai plaukioja kaip turi but,tada jau geriau nauja pirkt ;)


StandartinėParašytas: 19 Gru 2007, 01:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.10.07
Amžius:
36
Pranešimai:
8
Miestas:
Kaunas
man taip buvo. pakeiciau zonda-pasibaige "plaukiojimai"


StandartinėParašytas: 19 Gru 2007, 01:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.20
Amžius:
38
Pranešimai:
487
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E36 m40b18 sedan
ex E36 m52b28 coupe
ex E30 m40b16 coupe
ex E36 m42b18 coupe
Now E36 m52b20 cabrio'97
manau kad mano lemdai sakes i avarini rezima variklis manu persijunge, nes ar saltas ar siltas variklis dirba ant 1500rpm ir pulsuoja. :? :(
cia tikrai lemda?


StandartinėParašytas: 19 Gru 2007, 09:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.14
Amžius:
44
Pranešimai:
243
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 318i (130ag)
E46 328ci (blue topaz)
Vaidas- rašė:
man taip buvo. pakeiciau zonda-pasibaige "plaukiojimai"
ar turi itaka plaukiojimui lemda-zondas .kai automobilio variklis saltas??? man rodos ne..

_________________
BMW RULEZZZ


StandartinėParašytas: 19 Gru 2007, 09:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
43
Pranešimai:
116
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 325 92' Coupe
Man tai vistiek idomu, kaip BMW gali plaukioti :lol:

_________________
E30 320 M20 '86 ex
E36 320 M50 '92 ex
E39 540 M62 MT6 '98 ex


StandartinėParašytas: 19 Gru 2007, 11:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
LZ saltam neveikia. o avarinis neisijungia, kol negauna konkrecios klaidos... ta prasme, jei uzvedus salta, kai LZ nera reikalinga, tada avarinis neisijungs (bent man taip nebuvo).
gali buti, kad pas tave kelios bedos...
siaip del LZ apsukos plaukioti gali, bet pasilus. pamegink patikrinti kuro slegi (pries slegio reguliatoriu), gal jis nusproges ir reikiamo slegio nesudaro, o gal ir siurbliukas neefektyviai veikia.
ai tiesa, dar gali buti nesandarumas sistemoje oro padavimo, patikrink gofra ir aplink ja slangas.
taip pat gali buti matuokle, temp daviklis, sklende (gal stringa, taip pat su carb cleaner gali isvalyti), daviklis sklendes (grynai salia jos), kompas.
daviklius pamegink atsijungti uzvedus varikli ir ziurek kaip keiciasi darbas, gal taip rasi.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 19 Gru 2007, 12:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.14
Amžius:
44
Pranešimai:
243
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 318i (130ag)
E46 328ci (blue topaz)
all in music rašė:
LZ saltam neveikia. o avarinis neisijungia, kol negauna konkrecios klaidos... ta prasme, jei uzvedus salta, kai LZ nera reikalinga, tada avarinis neisijungs (bent man taip nebuvo).
gali buti, kad pas tave kelios bedos...
siaip del LZ apsukos plaukioti gali, bet pasilus. pamegink patikrinti kuro slegi (pries slegio reguliatoriu), gal jis nusproges ir reikiamo slegio nesudaro, o gal ir siurbliukas neefektyviai veikia.
ai tiesa, dar gali buti nesandarumas sistemoje oro padavimo, patikrink gofra ir aplink ja slangas.
taip pat gali buti matuokle, temp daviklis, sklende (gal stringa, taip pat su carb cleaner gali isvalyti), daviklis sklendes (grynai salia jos), kompas.
daviklius pamegink atsijungti uzvedus varikli ir ziurek kaip keiciasi darbas, gal taip rasi.
davikli tem keiciau .. krc reikia varyti pas gera mestriuka bet kiek nepakalusi visi geri :)) o diagnostika klaidas parodo ir viskas.. sako Laisvos eigos reguliatorius bet bandziau trisk eist ir tas pats

_________________
BMW RULEZZZ


StandartinėParašytas: 19 Gru 2007, 13:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.27
Amžius:
41
Pranešimai:
605
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 B54B25
gal kurnos vakumo slangute pratruko?Kai turejau E36 m40b16 taip buvo,tai kalta buvo slangute itrukusi,vakumas nesusidarydavo.

_________________
BMW


StandartinėParašytas: 19 Gru 2007, 14:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
TIK M40 rašė:
davikli tem keiciau .. krc reikia varyti pas gera mestriuka bet kiek nepakalusi visi geri :)) o diagnostika klaidas parodo ir viskas.. sako Laisvos eigos reguliatorius bet bandziau trisk eist ir tas pats

man alkuninio veleno padeties daviklio klaidos puse metu nerode, tai diagnostika nera visagale :) o kur tikrinai?
na jei klaidu nemeta ir saltam / karstam tie patys simptomai, tai meginciau ziureti:
slegio reguliatoriu ir butinai oro padavimo sistemos sandaruma ir kaip kolega patare, vakumo slangutes, sklende ar nestringa ir sklendes davikli (ji nzn kaip tikrinti, jei diagnostika nerodo, mamegink tiesiog atjungti uzvestai ir paziurek kaip keisis variklio darbas).

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 20 Gru 2007, 22:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.07.21
Amžius:
41
Pranešimai:
34
Miestas:
Kaunas
pasmane ir plaukioja apsukos.salta prasciau traukia,pravaziavus kokius 4 km atsigauna.gal babina nekontaktuoja-ar sudreksta.gal zinot kaip patikrinti ar geros babinos?[E36]320-plyta

_________________
bmw 320i


StandartinėParašytas: 21 Gru 2007, 00:34 
  
 
 
Kolegos, o keiciant temperaturos davikli ar butina nuleisti siek tiek ausinimo skyscio? Nes kaip suprantu, kai as ta davikli issuksiu tai prades begti skystis?? :roll: Ir dar klausimas: ar imanoma prie jo is virsaus prieiti? Ar reikia masina kelti ir is apacios listi? :?:


StandartinėParašytas: 21 Gru 2007, 10:14 
  
 
 
Mano M50B25 variklis irgi taip pat plaukiodavo. Problema - gaude ora. Pakeiciau isiurbimo kolektoriaus tarpines, dar tarpines prie sklendes, isnarsiau visa isiurbimo sistema, tvarkingai surinkau ir viskas chiki!


StandartinėParašytas: 21 Gru 2007, 10:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
Slava rašė:
Kolegos, o keiciant temperaturos davikli ar butina nuleisti siek tiek ausinimo skyscio? Nes kaip suprantu, kai as ta davikli issuksiu tai prades begti skystis?? :roll: Ir dar klausimas: ar imanoma prie jo is virsaus prieiti? Ar reikia masina kelti ir is apacios listi? :?:

keiciant geriau kad butu masinos priekis truputi auksciau, tada praktiskai neisbega. o normaliai stovint, isbegs gal kokia 100-200 mltr, gal ir net maziau. man net nuorint nereikejo is naujo.
lengviausiai isimti per prieki, reik galvutes 19' ir prailgintuvo lankstaus. is apacios turbut isvis neimanoma ten :) na bent nebandziau... dar bandziau nusiardyti palstmases, oro paemimo nuo priekio (generatoriaus ir t.t.), bet pro ten irgi gaidele... geriausiai per prieki. cia M50b20 variklio darbas buvo.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 21 Gru 2007, 10:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
Martynas BMW 525 rašė:
Mano M50B25 variklis irgi taip pat plaukiodavo. Problema - gaude ora. Pakeiciau isiurbimo kolektoriaus tarpines, dar tarpines prie sklendes, isnarsiau visa isiurbimo sistema, tvarkingai surinkau ir viskas chiki!

dazna problema, jei pirmom pavarom purtosi ir jei plaukioja apsukos tiek saltam, tiek siltam.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery