Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 27 Rgs 2024, 22:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Gru 2007, 22:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
37
Pranešimai:
35
Miestas:
Vilnius
Sveiki, paieskos sistemoje patikrinau temas su liukais, ju ten daug bet vistiek neradau to ko ieskau, bent jau sprendimo. Tik vienoje temoje zmogus apibudino panasius pozymius kaip mano, bet jam nelabai kas padejo gal todel kad nevisai ji suprato. Pagalvojau kad reiktu aiskiau parodyti kame problema, taigi cia bus ir foto ir video.

Buvau palikes per neapdairuma savo penktuka su praviru i virsu liuku keletai dienu, negerai kad lijo. Nors nesu isitikines kad tada butent ir sugedo kazkas.
Gryzes ishsivaliau dregme uzsidariau liuka (pas mane elektrinis) ir vaziavau savo keliais, bet visai nesenai eidamas prie masinos pastebejau, kad jis nelygiai stovi, keleivio nuseje jis pilnai nesusileidzia, kokia puse centimetro islinde virs stogo lieka, o vairuotojo viskas normaliai. Pameginau pakelti ir vel nuleisti, bet viskas taip pat. Pameginau paspausti ta liuko mygtuka link saves, kad liukas i stoga ivaziuoti, bet jis nebejuda, bet girdisi kazkoks klanktelejimas kaskart patraukus.

tai vat foto kaip jis islindes (fotografuoja stovint prie keleivio dureliu)

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ir foto begiu (fotografuota is isores masinos keleivio puses)

Paveikslėlis

Kita foto begiu (fotografuoja is automobilio vidaus , keleivio puses)

Paveikslėlis

O cia idejau video kaip pameginu nuleisti pakelta liuka (filmuota is isores, keleivio puses).

http://www.youtube.com/watch?v=UMmj_txchYs

Tai va, gal kas numanote kame problema ? kokie patarimai ?


StandartinėParašytas: 11 Gru 2007, 22:14 
  
 
 
mazai naudos is mano posto bus, bet negalejo kas nors bandyti brautis i ta masiniuka per liuka? ta prasem plesti ji i virsu ir taip sulenkti koki begi ar dar ten ka nors?...


StandartinėParašytas: 11 Gru 2007, 23:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
37
Pranešimai:
35
Miestas:
Vilnius
tiesa pasakius apie sitai net nepagalvojau, bet tikiuosi kad ne. Bent jau jokiu tokiu zymiu lauzymo nesimato.


StandartinėParašytas: 11 Gru 2007, 23:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.30
Amžius:
39
Pranešimai:
276
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW E90
ex BMW E39 M54 01
ex BMW E39 M52 99
ex BMW E34 M50 91
Skype:
dariuxnr1
Nikas:
Darius BMW
Pas mane kai kreivai uzsidarinejo, tai as supurskiau su WD40 ir su ranka spaudziau liuko uzdarymo metu ta puse kuri daugiau islindus buvo, tai po keliu kartu issilygino daugmaz :)

_________________
Vulkangrau


StandartinėParašytas: 12 Gru 2007, 00:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
37
Pranešimai:
35
Miestas:
Vilnius
jo gerai tau dariau kad normaliai pasiseke. Man tai dazniausiai kai as ka nors su jega meginu "pataisyt" tai nevisai taip gaunasi kaip noreciau :) gal nerizikuosiu sy syki :)


StandartinėParašytas: 12 Gru 2007, 09:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.20
Amžius:
43
Pranešimai:
569
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525tds M51 98'
Skype:
oggiss
Pas meistrus ir viskas, jų daug nėra, bet galima surasti, vieni yra marijampolei. Man buvo kaip aš kita liuką įstačiau, sakė atvažiuok pareguliuosim.

_________________
Turbo Diesel


StandartinėParašytas: 12 Gru 2007, 10:48 
  
 
 
Sveiki kolegos.

Taigi turejau ir as problema su liuku. Pas mani touringas bet esminis mechanizmas ten tas pats. Jei vienas kampas uzsidaro o kitas ne tai bus pershoke dantukai tu lapkiu kur per begius vazineja (vienas toliau pavaziaves, kitas arciau). Pamegink su rankenele atidaryti liuka siek tiek ir paziurek ar tos lapkes lygiagreciai stovi. Pataisyti ten nera paprasta. As bent jau ardziau viska ten kol susitvarkiau. Remontas buvo visai dienai.


StandartinėParašytas: 12 Gru 2007, 16:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
37
Pranešimai:
35
Miestas:
Vilnius
Sveikas Martynai, apie kokia rankenele tu kalbi ? pas mane siaip elektroninis liukas, tai ten mygtukai.
Na bet ar bent jau daug maz lygiagreciai tos detales stovi vistiek manau galesiu paziuret.


StandartinėParašytas: 12 Gru 2007, 16:33 
  
 
 
Ten kur stoge yra tavo mygtukai liukui atidarineti, salia atsidaro toks dangtelis su absyfke (arciau stiklo). ten turi rasti rakta, ir pamatysi varikli darinejimo. Nuo ta rakta kisi i variklio centre esanti varzta ir suki (nepamenu ar varzta reikia issukti ir tadu sukti, ar tiesiai su juo). Taip liukas darinejasi mechaniskai.


StandartinėParašytas: 12 Gru 2007, 16:51 
  
 
 
Pas mane su E46 sedanu lygiai tokia pati problema islindo, butu labai gerai gauti kokiu meistriuku numeri ar adresa Siauliuose arba Vilniuj. Pas mane irgi nelygiagreciai uzsidaro. + Paspaudus mygtuka, liukas atsidaro tvarkingai, o paspaudus ir laikant mygtuka, toks garsas lyg plastmase luztu.


StandartinėParašytas: 13 Gru 2007, 17:24 
  
 
 
Su viengubo liuko ardymu manau butu maziau problemu. Pas mani dvigubas tai visa diena ir uztrukau.
Beje patarimas - jei norite rimtai remontuoti nusiimkite pati liuko dangti (skarda). Tada viskas zymiai aiskiau ir geriau matosi, ir lengviau prieiti.
As pusdieni ieskojau bedos is salono puses nusiardes viska, nuemiau stogus abudu ir viska iskarto pamaciau, susitvarkiau gal per valanda. Na po to dar surinkimas truko pora val.


StandartinėParašytas: 15 Gru 2007, 18:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
37
Pranešimai:
35
Miestas:
Vilnius
jo kai bus siltesne dienele rieks pameginti pasiardyti, ziuresim kas gausis

_________________
Bojevaja Mashina Wimogatelei


StandartinėParašytas: 20 Gru 2007, 00:36 
  
 
 
zinau gera meistriuka,jis randasi kauno rajone gyvena siek tiek uz domeikavos, jo nr.868916181.pas ji tvarkytis liuku atvaziuoja is visos lietuvos.jis ir superka ir stato.pasmane irgi buvo tokia prablem tai isardziau ir nesudejau.tai pas ji nuvariau.sako daug cia tokiu atvaziuoja kurie isardydami dar daugiau sulauzo.tai jis viska irsarde viska isvale,sutepe,pakeite suluzusius kazkokius ten laikiklius ir paeme 70 ar 80 lt.nepamenu.ir mano pazystamiui elektrini tvarke tai super.metuose toks zmogelis tikrai nelupikas.


StandartinėParašytas: 30 Bir 2008, 18:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.05.13
Pranešimai:
270
Automobiliai:
E34 525 M51 94'
Paprastas taisimas. Atsuki varikliuka iš lizdo,nujami apdaila ir su rankom pastatai i uždarito liuko padeti [su abdailos laikikliu ant troseliu koteliais].Varikliuka ijungi ant uždarimo komandos iki galo ir prisuki ji i vieta .Sutvarkai apdaila i vieta kaip buvo.Ir patikrink veikima.PS.Tepk tik skistu tepalu ir nedaug.


StandartinėParašytas: 30 Kov 2011, 21:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.11.04
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E34 525 tds 96'
Sveiki nebenoriu kurti naujos temos bet turiu beda su liuku. kai paspaudi mygtuka kad jis pavaziuotu zemyn varikliukas truputi sudirba ir viskas. ir toliau nieko nedaro. kai paspaudi kad vaziuotu i sonus jis isvis nereaguoja. gal kas zinot nuo ko cia pradet ieskot gedimo? gal kam nors taip yra buve? dekui uz atsakyma


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery