Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 24 Rgs 2024, 06:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 12 Rgs 2007, 19:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
sveiki, ieskojau temos bet neradau ko man reikia. taigi norejau suzinoti kaip keiciamas generatoriaus,( vairo stipr). dirzelis. auto 318tds. norieciau suzinoti ar imanoma paciam pasikeisti ji ir kaip tai daroma - darbu eiga ir panasiai , kokiu irankiu reikia ir ar reikes duobes (cia galbut :) )
ir kaip nepamesti tos sekos dirzelio , nes labai jau jis ilgas - turbut skriemulius reikia paisyti ar kaip?
ačiū uz info.

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 12 Rgs 2007, 19:34 
  
 
 
siandien servise man tvarke dirzelio itempeja... betvarkant tas zmogus buvo nuemes beveik visa dorzeli. taip tik atrodo kad ten jis baisiai israizgytas... :) mano variklis 25td tikriausiai viskas ten taip pat turetu but man atrodo.. taip? bet paziurek foto ir jei viskas atitiks suprasi manau.. :) prasom :)

P.S. jei kam idomu man tvarke 1 ir 2 detales :)


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: va!
dirzas_e36.jpg
dirzas_e36.jpg [ 118.13 KiB | Peržiūrėta 9664 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 12 Rgs 2007, 20:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
na bijausumeluoti - todel pasakysiu kad nezinau ar vienodai- matai pas tave 6cilindrai o pas mane 4 - tai jau vien tai skiriasi..

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 12 Rgs 2007, 20:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.20
Amžius:
38
Pranešimai:
110
Miestas:
Kaunas
vienodai :) o pasikeisti nesunku ir nereikia labai daug ypatingu irankiu. Sunkiau suspausti ta amortika atgal, kai nuiimi sena dirza, bet ir tai nera neimanoma :)


StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 08:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.23
Amžius:
38
Pranešimai:
1008
Miestas:
Telšiai
Automobiliai:
E36 cabrio 320vanos/ E36 328 coupe/ A8 4.2/Mitsubishi 3000GT/Chrysler Stratus Cabrio 02m
Skype:
dovydelis2006
Nikas:
Duvis
318tds man servize buvo keite dirzeli, tai servizistai apie 2val dejo kita dirzeli turejo ir brezineli kaip turi detis dirzelis, tai va, rezultate du nulauzti itempejei...
jeigu tau netycia atsitiktu toks varijantas itempejas tinka nuo omegos dyzelines 2,5 motoro.
savom rankom neuzkresciau bmw dizeliuka tvarkyt, jei servizistai priveiks jie ir sutvarkys is savu lesu..
draugiskas patarimas..

_________________
LSD - Labai Svarbi Draugija =D


StandartinėParašytas: 19 Rgs 2007, 19:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
dekui duvi , kiek kainavo tau tas malonumas servise - nes 2val tai galejo ir daugiau uzsiprasyti. man taip atrodo...

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 20 Rgs 2007, 07:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.23
Amžius:
38
Pranešimai:
1008
Miestas:
Telšiai
Automobiliai:
E36 cabrio 320vanos/ E36 328 coupe/ A8 4.2/Mitsubishi 3000GT/Chrysler Stratus Cabrio 02m
Skype:
dovydelis2006
Nikas:
Duvis
Annoucements rašė:
dekui duvi , kiek kainavo tau tas malonumas servise - nes 2val tai galejo ir daugiau uzsiprasyti. man taip atrodo...


jiems kainavo itempejei po 250lt :) man kainavo 20lt nes jie man sugaisino daug laiko, jei patis asilai nebutu prisidirbe butu 70lt eme, zadejau nemoket visai uzh tiek sugaisto laiko (nuo 8 ryto iki 10 vakaro ten graibes aplink mano 318tds, bet čia buwo pries du metus :)
ju sanaudos: du itempejei 250+250= 500lt o uzdirbo 20lt 480 nuostolis :)

_________________
LSD - Labai Svarbi Draugija =D


StandartinėParašytas: 20 Rgs 2007, 23:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.04
Amžius:
42
Pranešimai:
79
Miestas:
Kaunas
Pakeitimas tikrai nera sudetingas. Patarimas kad lenviau butu pakeisti ir neluzinetu tie itempejai reikia nusiimti sparnuote ji atsisuka lygtai 22 raktu ir nusiimti difuzoriu ta didele plasmase kuri nukreipia oro srauta i radijatoriu. Tada viskas kaip ant delno atverzi itempeja ir pakeiti dirza tik brezineli pasidaryk pries nuimdamas dirza.


StandartinėParašytas: 21 Rgs 2007, 07:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.23
Amžius:
38
Pranešimai:
1008
Miestas:
Telšiai
Automobiliai:
E36 cabrio 320vanos/ E36 328 coupe/ A8 4.2/Mitsubishi 3000GT/Chrysler Stratus Cabrio 02m
Skype:
dovydelis2006
Nikas:
Duvis
Gedriux rašė:
Pakeitimas tikrai nera sudetingas. Patarimas kad lenviau butu pakeisti ir neluzinetu tie itempejai reikia nusiimti sparnuote ji atsisuka lygtai 22 raktu ir nusiimti difuzoriu ta didele plasmase kuri nukreipia oro srauta i radijatoriu. Tada viskas kaip ant delno atverzi itempeja ir pakeiti dirza tik brezineli pasidaryk pries nuimdamas dirza.


tiksliai paaiskinai :)

_________________
LSD - Labai Svarbi Draugija =D


StandartinėParašytas: 21 Rgs 2007, 16:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
nenoriu pasirodyti neveksla - bet noreciau suzinoti ka dar reikia nuimti iki difuzoriaus nuemimo ?? usas , bamperis??? - visa prieki reikia nurinkti?? o tai jei difuzoriu reik nuimti tai ir radiatoriu ?? taip iseina??

P.S nekreipkit demesio kad taip ilgai nepakeiciu - kazkaip dirbu ir nera laiko - iseigines irgi uzimtos - tai kai suzinosiu kaip ir kas galesiu tuom ir uzsiimti - nes pas kokius nevykusius meistrus vezti kur nuo ryto iki vakaro keicia - tai nu i n....

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 21 Rgs 2007, 18:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.04
Amžius:
42
Pranešimai:
79
Miestas:
Kaunas
Viso prieko ir radijatoriaus tikrai nereikia nurinkt :) viskas darosi vidui po kapotu. Pries nuimant difuzoriu reikia nuimti plasmasini vamzdi kuris nukreipia ora i oro filtra (Jeigu toks yra aisqu) jis randasi keleivio pusej prie faros, tas vamzdis fiksuojasi virs akiniu reik nuimt ta plasmase apsaugine tada prieisi atfuksuot. Po to jau galima imti paty difuzoriu jis virsui kampuose tvirtinasi dviem sponkem. Sponkes istrauki ir jis isikelia i virsu, bet nepamirsk atsisukt sparnuotes kartu su difuzorium isitrauks. Po to jau lieka tik dirzeli pasikeisti.


StandartinėParašytas: 21 Rgs 2007, 20:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
dekui visiems uz pagalba :)

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2007, 14:38 
  
 
 
man tai idomu kaip tu toks, kaip matau ''patyres vilkas'' o elementaraus dirzelio nezinai kaip pakeist, kas cia per patyrimas tavo?o varzta bent atsukt/uzsukt moki?papultum pas mane greit ismokyciau :!:


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2007, 15:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
mariokas rašė:
man tai idomu kaip tu toks, kaip matau ''patyres vilkas'' o elementaraus dirzelio nezinai kaip pakeist, kas cia per patyrimas tavo?o varzta bent atsukt/uzsukt moki?papultum pas mane greit ismokyciau :!:


haha - prie ko cia "patyres vilkas " :D - avatara lemia zinuciu skaicius - ne tai kad man kazkas pagonus uzdejo !

ir nelabai as linkes kisti nagus ten kur nesu garantuotas - kad viska gerai padarysiu , beje

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 24 Rgs 2007, 07:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.23
Amžius:
38
Pranešimai:
1008
Miestas:
Telšiai
Automobiliai:
E36 cabrio 320vanos/ E36 328 coupe/ A8 4.2/Mitsubishi 3000GT/Chrysler Stratus Cabrio 02m
Skype:
dovydelis2006
Nikas:
Duvis
mariokas rašė:
man tai idomu kaip tu toks, kaip matau ''patyres vilkas'' o elementaraus dirzelio nezinai kaip pakeist, kas cia per patyrimas tavo?o varzta bent atsukt/uzsukt moki?papultum pas mane greit ismokyciau :!:


:D 8) čia naujokas, tai db da ner supratimo kas kaip forume. nieko nieko apsipras ir supras :twisted:

_________________
LSD - Labai Svarbi Draugija =D


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery