Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 05 Spa 2024, 19:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Rgs 2007, 09:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.26
Amžius:
40
Pranešimai:
96
Miestas:
Klaipėda/Telsiai
Automobiliai:
E36 325 tds + Chip 97'
Audi A8 4.2Q
Greiti ir rodo, decibelu nzn - paprasciausia neziurejau, nelabai jie man aktualus rodiklis :)
Krypti turi rodyt pirmyn arba atgal (skaiciuoja nuvaziuota atstuma. be to, galima kalibruoti ivesti korekcija padangu dydziui, jei uzsidedi koki nestandarta ir yra paklaida rato apsisukimu skaiciuje per tam tikra nuvaziuota atstuma)[/quote]

Tai tie decibelai ir man nelabai aktualus :) Bet kaip ta papildoma signala pajungti, kad greiti rodytu? Ar pats jungiais?


StandartinėParašytas: 05 Rgs 2007, 10:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
Tadinis rašė:

Tai tie decibelai ir man nelabai aktualus :) Bet kaip ta papildoma signala pajungti, kad greiti rodytu? Ar pats jungiais?

pas mane jau buvo atvestas laidas su tuo signalu. O kaip jungt yra schemute mago manuale

_________________
Va taip va...


Paskutinį kartą redagavo Piktas_pinigas 05 Rgs 2007, 10:43. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 05 Rgs 2007, 10:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.26
Amžius:
40
Pranešimai:
96
Miestas:
Klaipėda/Telsiai
Automobiliai:
E36 325 tds + Chip 97'
Audi A8 4.2Q
pas mane jau buvo atvestas laidas su tuo signalu. O kaip jungt yra schemute mago manuale[/quote]

Tai pas tave yra gal del to, kad Beckeris BMW yra. Nes pas mane tai tikrai nera tos schemos. Reikia gal info nete galvoju paieskoti, gal ka rasiu, nes jau senai noriu ji pasijungti :)


StandartinėParašytas: 05 Rgs 2007, 11:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
43
Pranešimai:
216
Miestas:
Vilnius/Kaunas
Piktas_pinigas rašė:
Ejo i mersus, ejo i bmw, ejo ir i ferarius berods...
Kiek pavyko issiaiskint, tai bmw trafic pro nera tas pats becker trafic pro :) T.y. isoriskai tai kaip ir vienas ir tas pats daiktas, jei neskaityt bmw uzraso ant snukucio. Siuose maguose skiriasi programine iranga, aka softas, nes prijungus standartini becker CD changeri tas changeris neveikia :) (tokiu budu daba turiu pardavimui beckerio CD changeri, nes man reikia kito beckerio changerio, kuris suderinamas su bmw trafic pro :)


O softo update'as gal padetu?


StandartinėParašytas: 05 Rgs 2007, 11:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
pacaz rašė:

O softo update'as gal padetu?

padetu softo perrasymas, bet tada jau nebebutu bmw :)

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 05 Rgs 2007, 16:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.23
Amžius:
38
Pranešimai:
1008
Miestas:
Telšiai
Automobiliai:
E36 cabrio 320vanos/ E36 328 coupe/ A8 4.2/Mitsubishi 3000GT/Chrysler Stratus Cabrio 02m
Skype:
dovydelis2006
Nikas:
Duvis
jei kam reikia turiu becker updeita, bet tai ish jo naudos praktiskai jokios, tai ka vyrai sakot beckeris issisaugo info jei jis pajungtas nuo raktelio ? pas mane becker trafic pro high speed 7825, tai ir sitas tipo neiissireguliuoja jai jis pajungtas nuo raktelio ? jis issireguliuoja, turi eurofiskej buti papildomas laidelis tik nzn kur jis turi buti nes anksciau budawo, o kad iskraudineja tai 100% galime pasigincyt. o del linijiniu laidu orginaliai jiems buna, jei naudota pirkot gali nebut, jei kam reikia turiu tris komplektus beckeriui (fyskes) linijinei isejimai, ten yra priekiui linijiniai galui ir subo preautas.

_________________
LSD - Labai Svarbi Draugija =D


StandartinėParašytas: 06 Rgs 2007, 10:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.01.19
Amžius:
36
Pranešimai:
545
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
MB W168 A170 cdi '01
BMW E39 525iA touring M54 '02
ex.: BMW E34 525 tds Touring '94
Nikas:
Dinus
Prie to pačio paklausiu : o kaip sužinot , ar mano Becker'is palaiko cd-changer'io valdymo galimybę ? Per kokia jungtį jis jungiasi ? Kaip atrodo ta jungtis.
Klausiu todėl, kad ligtais mago meniu neradau kažką susijusio su minimu dalyku.
Magnetola : Becker Traffic pro ( ne high speed)

_________________
V8


StandartinėParašytas: 06 Rgs 2007, 12:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
Dinus rašė:
Prie to pačio paklausiu : o kaip sužinot , ar mano Becker'is palaiko cd-changer'io valdymo galimybę ? Per kokia jungtį jis jungiasi ? Kaip atrodo ta jungtis.
Klausiu todėl, kad ligtais mago meniu neradau kažką susijusio su minimu dalyku.
Magnetola : Becker Traffic pro ( ne high speed)


Pas mane jungtis atrodo kaip ir siame aprasyme:
http://pages.prodigy.net/jforgione/MB_Bekr.html
Jei pas tave taip pat, vadinasi pasijungsi...

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 06 Rgs 2007, 20:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
43
Pranešimai:
216
Miestas:
Vilnius/Kaunas
Duvis21 rašė:
jei kam reikia turiu becker updeita, bet tai ish jo naudos praktiskai jokios, tai ka vyrai sakot beckeris issisaugo info jei jis pajungtas nuo raktelio ? pas mane becker trafic pro high speed 7825, tai ir sitas tipo neiissireguliuoja jai jis pajungtas nuo raktelio ? jis issireguliuoja, turi eurofiskej buti papildomas laidelis tik nzn kur jis turi buti nes anksciau budawo, o kad iskraudineja tai 100% galime pasigincyt. o del linijiniu laidu orginaliai jiems buna, jei naudota pirkot gali nebut, jei kam reikia turiu tris komplektus beckeriui (fyskes) linijinei isejimai, ten yra priekiui linijiniai galui ir subo preautas.


nereik nieko ginchytis. Pas mane becker traffic pro. Atvazhiuok gyvai pademonstruosiu kaip viskas kuo grazhiausiai ishlieka ir neishsireguliuoja... Gal raudona su geltonu laidukus atvirksciai jungi ir pastovia itampa su rakteliu nukerpi. Tada tai faktas kad ishsireguliuso :) nueik becker.de yra visi manualai, pajungimo schemos ir t.t. JOKIU PAPILDOMU LAIDU NEREIKIA!!!!!


StandartinėParašytas: 06 Rgs 2007, 20:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
43
Pranešimai:
216
Miestas:
Vilnius/Kaunas
Dinus rašė:
Prie to pačio paklausiu : o kaip sužinot , ar mano Becker'is palaiko cd-changer'io valdymo galimybę ? Per kokia jungtį jis jungiasi ? Kaip atrodo ta jungtis.
Klausiu todėl, kad ligtais mago meniu neradau kažką susijusio su minimu dalyku.
Magnetola : Becker Traffic pro ( ne high speed)


traffic pro tikrai palaiko changery! Priesh keleta dienu pats isigijau 10 disku silverstone'a ir viskas puikiai weikia. Per meniu yra tox reikalas kaip aux in, pajungus changeri ten uzhsirasho cd changer, no aux ;)


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2007, 11:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.23
Amžius:
38
Pranešimai:
1008
Miestas:
Telšiai
Automobiliai:
E36 cabrio 320vanos/ E36 328 coupe/ A8 4.2/Mitsubishi 3000GT/Chrysler Stratus Cabrio 02m
Skype:
dovydelis2006
Nikas:
Duvis
ačiū visiems. beckeris parduotas ideta alpine groja daug svariau uz becka :)

_________________
LSD - Labai Svarbi Draugija =D


StandartinėParašytas: 04 Vas 2009, 01:44 
  
 
 
prikelsiu sena tema, turiu bekeri ir kazkodel nelabai svarei man jis groja, sakau gal padetu softo atnaujinimas? sake kazkas cia turi softa, , bet as nerandu jo parsisiust, gal kas zinot is kur? kuo perrasymas gali dar padeti ?

pasijunge kas greicio ir eigos signala? ir kur rodo ta greiti? ijungus navigacija ar kaip ? :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery