Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 05 Spa 2024, 17:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 11:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.23
Amžius:
38
Pranešimai:
1008
Miestas:
Telšiai
Automobiliai:
E36 cabrio 320vanos/ E36 328 coupe/ A8 4.2/Mitsubishi 3000GT/Chrysler Stratus Cabrio 02m
Skype:
dovydelis2006
Nikas:
Duvis
labas dar kart, zodziu papirkau becker trafic pro high speed, ir neturiu pas ka pasiziuret kaip pasijungti reikia pliusa, jei per nuolatini pajungi tada iskrauna akuma beckeriai, jei pajungi nuo raktelio tada viskas issireguliuoja, tai kiek zinau ten reikia kazkoki laideli prie euro fyskes dadet, tik nzn kur, gal kas turi foto.
ačiū

_________________
LSD - Labai Svarbi Draugija =D


Paskutinį kartą redagavo Duvis 18 Rgs 2007, 14:13. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 12:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
43
Pranešimai:
216
Miestas:
Vilnius/Kaunas
niekas ten niekur neishsireguliuoja. Pasijunges ash elementariai nuo raktelio ir viskas puikiai veikia - akumo neishkraudineja ir atmintis visa ishlieka. Ijungi degima - isijungia magas, ishjungi - ishsijungia.


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 13:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
Jei ka papildomai ir reikia pajungti beckeriui i euro fyshke, tai tik greicio signala nuo spidometro ir krypties signala nuo varliukes. Visa kita standartas...
Bent jau kiek paciam teko susidurt...

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 14:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
43
Pranešimai:
216
Miestas:
Vilnius/Kaunas
Piktas_pinigas rašė:
Jei ka papildomai ir reikia pajungti beckeriui i euro fyshke, tai tik greicio signala nuo spidometro ir krypties signala nuo varliukes. Visa kita standartas...
Bent jau kiek paciam teko susidurt...


Gal gali placiau apie tai? Ka beckeris darys su gaunamu greicio signalu? Ir kas čia per krypties signalas ir su kuo ans valgomas? Db lyg kazhka per ruka prisimenu, kad kuo greiciau vazhiuosi tuo greiciau jis gros ar kazhkas tokio ane? Gal shcema turi?


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 16:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
pacaz rašė:
Gal gali placiau apie tai? Ka beckeris darys su gaunamu greicio signalu? Ir kas čia per krypties signalas ir su kuo ans valgomas? Db lyg kazhka per ruka prisimenu, kad kuo greiciau vazhiuosi tuo greiciau jis gros ar kazhkas tokio ane? Gal shcema turi?

Na pas mane BMW trafic pro ( tas pats becker trafic pro).
Visi sie pajungimai reikalingi ir tam ka tu is vardinai (ale pagarsejimas nuo greicio) ir darbui su navigacija... Pvz pas mane kolkas nepajungtas krypties signalas nuo varliukes, tai pastoviai rodo judejimo krypti "atgal" (bet tas yra dzin, nes neturiu LT zemelapio, o i uzsieni kolkas nesiruosiu....). Schemu kompe jokiu neturiu, bet mago manuala su visais aprasymais ir schemom masinoj turiu...

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 16:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.17
Amžius:
39
Pranešimai:
2149
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX: E39 520 M52 96';
E34 520 M50 90'
Piktas_pinigas rašė:
[Na pas mane BMW trafic pro ( tas pats becker trafic pro)
ir kokia tokios radijos kaina? cia ji i E34 ejo? cd?mp3? :)


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 16:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
studentas rašė:
Piktas_pinigas rašė:
[Na pas mane BMW trafic pro ( tas pats becker trafic pro)
ir kokia tokios radijos kaina? cia ji i E34 ejo? cd?mp3? :)

Kaip uz CD grotuva, tai nepigiai. Bet cia su navigacija, o be to BMW (smagu ijungus maga matyt skydelyje nusvintanti uzrasa BMW :) ) Pirkau nenauja, bet labai geros bukles, su visais GPS antenom, adapteriais euro fyshkei, zemelapiu CD, manualais, rakteliais ir pan. Galima prijungt cd changeri, arba IPOD'a (pastarojo pajungimui labai daug aprasymu internete galima rast). Uz tiek pinigu iseitu gan neblogas grotuvelis palaikantis mp3 ar dar ka nors :)
jei nesi mates kaip atrodo, tai imetu linka (fotke ne mano :) )
Paveikslėlis
Paveikslėlis

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 17:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.17
Amžius:
39
Pranešimai:
2149
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX: E39 520 M52 96';
E34 520 M50 90'
graziai atrodo, turi gerai derintis prie viso E34 salono dizaino, net susimasciau gal saviski i toki pasikeist :)
tik apie ji kiek ziuriu tai nerodo kad butu linijiniai isejimai, bei subo valdymas


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 17:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.26
Amžius:
40
Pranešimai:
96
Miestas:
Klaipėda/Telsiai
Automobiliai:
E36 325 tds + Chip 97'
Audi A8 4.2Q
Piktas_pinigas rašė:
Jei ka papildomai ir reikia pajungti beckeriui i euro fyshke, tai tik greicio signala nuo spidometro ir krypties signala nuo varliukes. Visa kita standartas...
Bent jau kiek paciam teko susidurt...

Ar esi pasijunges ta greicio signala nuo spidometro? Sunku ten ar ne?
Nes zinau, kad ji pajungus Beckeris rodys greiti ir decibelus rodos. O kryptis tai :D


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 17:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
43
Pranešimai:
216
Miestas:
Vilnius/Kaunas
studentas rašė:
graziai atrodo, turi gerai derintis prie viso E34 salono dizaino, net susimasciau gal saviski i toki pasikeist :)
tik apie ji kiek ziuriu tai nerodo kad butu linijiniai isejimai, bei subo valdymas


Yra 4 linijiniai ir sub out'as. Viskas labai gerai su tuo mageliu :) Pas mane ne bmw, o becker, bet tai cia tas pats :) Vienintelis reikalas i kuri ji noreciau pasikeisti tai nebent naujasis harman/becker. Bet cia jau kita kainos kategorija :)


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 17:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.14
Amžius:
43
Pranešimai:
216
Miestas:
Vilnius/Kaunas
Piktas_pinigas rašė:
Na pas mane BMW trafic pro ( tas pats becker trafic pro).
Visi sie pajungimai reikalingi ir tam ka tu is vardinai (ale pagarsejimas nuo greicio) ir darbui su navigacija... Pvz pas mane kolkas nepajungtas krypties signalas nuo varliukes, tai pastoviai rodo judejimo krypti "atgal" (bet tas yra dzin, nes neturiu LT zemelapio, o i uzsieni kolkas nesiruosiu....). Schemu kompe jokiu neturiu, bet mago manuala su visais aprasymais ir schemom masinoj turiu...


hm... :/ o gal pavyktu paskaicius kaip nors perpasakot kur kox laidas nuo spidometro jungiasi? ;)


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 18:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
pacaz rašė:
Piktas_pinigas rašė:
Na pas mane BMW trafic pro ( tas pats becker trafic pro).
Visi sie pajungimai reikalingi ir tam ka tu is vardinai (ale pagarsejimas nuo greicio) ir darbui su navigacija... Pvz pas mane kolkas nepajungtas krypties signalas nuo varliukes, tai pastoviai rodo judejimo krypti "atgal" (bet tas yra dzin, nes neturiu LT zemelapio, o i uzsieni kolkas nesiruosiu....). Schemu kompe jokiu neturiu, bet mago manuala su visais aprasymais ir schemom masinoj turiu...


hm... :/ o gal pavyktu paskaicius kaip nors perpasakot kur kox laidas nuo spidometro jungiasi? ;)

tu geriau uzvaziuok kaune i muzikines dirbtuves, ten klubietis Rokas dirba. Jis toki pat maga turi, is jo as saviski pirkau, tau ten jis ir paaiskintu kas kaip...

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 18:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
Tadinis rašė:
Piktas_pinigas rašė:
Jei ka papildomai ir reikia pajungti beckeriui i euro fyshke, tai tik greicio signala nuo spidometro ir krypties signala nuo varliukes. Visa kita standartas...
Bent jau kiek paciam teko susidurt...

Ar esi pasijunges ta greicio signala nuo spidometro? Sunku ten ar ne?
Nes zinau, kad ji pajungus Beckeris rodys greiti ir decibelus rodos. O kryptis tai :D

Greiti ir rodo, decibelu nzn - paprasciausia neziurejau, nelabai jie man aktualus rodiklis :)
Krypti turi rodyt pirmyn arba atgal (skaiciuoja nuvaziuota atstuma. be to, galima kalibruoti ivesti korekcija padangu dydziui, jei uzsidedi koki nestandarta ir yra paklaida rato apsisukimu skaiciuje per tam tikra nuvaziuota atstuma)

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 23:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.01.19
Amžius:
36
Pranešimai:
545
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
MB W168 A170 cdi '01
BMW E39 525iA touring M54 '02
ex.: BMW E34 525 tds Touring '94
Nikas:
Dinus
studentas rašė:
Piktas_pinigas rašė:
[Na pas mane BMW trafic pro ( tas pats becker trafic pro)
ir kokia tokios radijos kaina? cia ji i E34 ejo? cd?mp3? :)


Aš pirkau Becker traffic pro( ne high speed), bet pas mane ne BMW, o iš fordo. Na kaip supratau jie ėjo į daugelį automobilių. Mokėjau 340lt. Skaito tik cd. Pirkau todėl, kad gražiai skamba, plius nerealiai tinka į panelę. Atrodo, kaip stock.


Prikabinti failai:
becker traffic pro..JPG
becker traffic pro..JPG [ 108.85 KiB | Peržiūrėta 7601 kartus(ų) ]
becker2.JPG
becker2.JPG [ 92.99 KiB | Peržiūrėta 7555 kartus(ų) ]

_________________
V8
StandartinėParašytas: 04 Rgs 2007, 23:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
Dinus rašė:
studentas rašė:
Piktas_pinigas rašė:
[Na pas mane BMW trafic pro ( tas pats becker trafic pro)
ir kokia tokios radijos kaina? cia ji i E34 ejo? cd?mp3? :)


Aš pirkau Becker traffic pro( ne high speed), bet pas mane ne BMW, o iš fordo. Na kaip supratau jie ėjo į daugelį automobilių. Mokėjau 340lt. Skaito tik cd. Pirkau todėl, kad gražiai skamba, plius nerealiai tinka į panelę. Atrodo, kaip stock.

Ejo i mersus, ejo i bmw, ejo ir i ferarius berods...
Kiek pavyko issiaiskint, tai bmw trafic pro nera tas pats becker trafic pro :) T.y. isoriskai tai kaip ir vienas ir tas pats daiktas, jei neskaityt bmw uzraso ant snukucio. Siuose maguose skiriasi programine iranga, aka softas, nes prijungus standartini becker CD changeri tas changeris neveikia :) (tokiu budu daba turiu pardavimui beckerio CD changeri, nes man reikia kito beckerio changerio, kuris suderinamas su bmw trafic pro :)

_________________
Va taip va...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery