Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 06 Spa 2024, 11:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Lie 2005, 11:37 
  
 
 
gal kas zinot kur galetu buti 525i (automatas 89m.) spidometras.Siauliuose uzsiknisau ieskoti.Ogai koks nors kitas tinka.Pas mane km elektroninis.Is anksto ačiū.


StandartinėParašytas: 25 Lie 2005, 13:20 
  
 
 
Bandyk per srotus Vilniuje ir Kaune. Siaip tiks ir nuo paprastos, tik nebus tu PRND321 ant spidometro. Pas mane buvo nuo automato spidometras idetas i paprasta.


StandartinėParašytas: 25 Lie 2005, 16:13 
  
 
 
Siaip kiek maciau, tai daugumai spydiku jau buna numatyta, kad jie bus "automate",tad turetu dauguma tikti. Ziurek, kad fiskes ir ju spalva idealiai atitiktu, nes kitaip tikrai neveiks.


StandartinėParašytas: 26 Lie 2005, 10:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
Gediminas555 rašė:
Bandyk per srotus Vilniuje ir Kaune. Siaip tiks ir nuo paprastos, tik nebus tu PRND321 ant spidometro. Pas mane buvo nuo automato spidometras idetas i paprasta.


nzn kaip ten su elektroniniu bet pas mechaninius spidometrus jokio skirtumo ar automatui ar mechaninei,nes ten tik blokas toks pasijungia su lemputem papildomom jei automatas.

o temos atoriui patariu det toki pat koks stovejo,jei desi kita tarkim nuo kokio 2.0 arba 1.8 ir tt gali gryba rodyti,nes jie skiriasi.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 26 Lie 2005, 11:54 
  
 
 
afu rašė:
Gediminas555 rašė:
Bandyk per srotus Vilniuje ir Kaune. Siaip tiks ir nuo paprastos, tik nebus tu PRND321 ant spidometro. Pas mane buvo nuo automato spidometras idetas i paprasta.


nzn kaip ten su elektroniniu bet pas mechaninius spidometrus jokio skirtumo ar automatui ar mechaninei,nes ten tik blokas toks pasijungia su lemputem papildomom jei automatas.

o temos atoriui patariu det toki pat koks stovejo,jei desi kita tarkim nuo kokio 2.0 arba 1.8 ir tt gali gryba rodyti,nes jie skiriasi.


Reikia butinai ziureti i fiskes, kad butu vienodas spalvu isdestymas kaip ir ant senojo spydiko kad buvo.


StandartinėParašytas: 26 Lie 2005, 13:27 
  
 
 
Bandziau ideti nuo 530 automato tai is viso 0 emociju , nors fiskes 1prie 1 tik kodas skiriasi , otokio pacio niekur negaunu.


StandartinėParašytas: 26 Lie 2005, 15:13 
  
 
 
rolkisd rašė:
Bandziau ideti nuo 530 automato tai is viso 0 emociju , nors fiskes 1prie 1 tik kodas skiriasi , otokio pacio niekur negaunu.
nu tai turi tikti, o gal fiske tokia pati bet jos spalva skiriasi? As kai pirkaus tai sake ziurek i fiskes ir i ju spalvas kad tokios pat butu tai toki radau ir visakas geriausiai veikia


StandartinėParašytas: 26 Lie 2005, 16:31 
  
 
 
rolkisd rašė:
Bandziau ideti nuo 530 automato tai is viso 0 emociju , nors fiskes 1prie 1 tik kodas skiriasi , otokio pacio niekur negaunu.


Tai gal tas pats spydikas jau mires buvo... Turejo veikti.


StandartinėParašytas: 26 Lie 2005, 17:44 
  
 
 
mano tel 867023570 jei skambinsi bandyk keleta kartu nes gali telefonas
mano puliuot kad tipo isjungtas pas mane buvo spidometras su pilnu kompu ir kiek visu pirma uz ji duotum Lt.as gyvenu utenoje


StandartinėParašytas: 26 Lie 2005, 21:29 
  
 
 
O tai kiek noretum? Ir ar nebutu imanoma nuotrauku is abieju pusiu imesti ,nes tolokai vaziuti.


StandartinėParašytas: 27 Lie 2005, 15:03 
  
 
 
Jei idealios bukles, tai iki 100lt spydikai eina.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery