Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 06 Spa 2024, 21:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 14 Rgp 2007, 20:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.05.17
Amžius:
38
Pranešimai:
70
Miestas:
Alt - Kns
Norejau paklaust ar daug darbo yra norint issivalyti priekines faras is vidaus? nes pas mane po stikliuku daug dulkiu matosi ir noretusi jas pasalint... ar reikes kokiu hermetiku ir pan? ar tik isardai lempa, isvalai ir sudedi atgal. Auto E36. 94m. BOCH lempos. Dekui 8)


StandartinėParašytas: 14 Rgp 2007, 23:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
As stikliuka ploviau su spiritu. Labai gerai dulkes ir siuksles isplove. Nenorejau ten atklijuoti tu vidiniu stikliuku, nes neturejau silikoniniu kliju. Reflektorius atsargiai reikia valyti su minksta servetele (valiau su skudureliu kur akiniu stiklams valyti, nespaudziant). Issivale liux viskas!
Tik patariu pasikeisti gumine tarpine kur yra tarp sikliuku ir pacios lempos. Pirma karta isvales, nepakeiciau tarpines ir pradejo rasoti stikliukas. Arba nusipirk kokio hermetiko ir uztepsi kartu su tarpine. Tik nepirk tvirto hermetiko, nes neatplesi kita karta :)


StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 00:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.28
Amžius:
37
Pranešimai:
311
Miestas:
Kaunas
cia OT, bet zinok nebutinai ten dulkes gali but. as kiek buvau issiemes lempas (3 mashinos) tai visose ten dulkiu minimaliai buvo, tiesiog nuo akmenuku ir visokio tokio apsidauzho stikliukas, ir atrodo kad jis apsineshes is vidaus, o is tiesu ten mikroskopines duobeles...tad siulyciau nesitiket labaj didelio efekto...nors gal ir tik dulkes bus :) anyway sekmes :)


StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 08:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
oo taip - ir man taip buvo - isardziau isvaliau - valau valau ziuriu niekas nesivalo- - is isores smulkios duobeles ant abieju lempu stiklu .... zodziu nieko nesigavo - nors skudurelis buvo labai purvinas po valymo 0- bet efekto beveik nesimate....

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 10:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.05.17
Amžius:
38
Pranešimai:
70
Miestas:
Alt - Kns
va pazekit sita nuoroda, cia nesuprantu nieko vokiskai bet is paveiksliuku atrodo lengva :D http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatf ... C_ID=94696

P.S. pas mane tikrai dulkes, nes ryskei matosi :? , tai pati stikliuka lengva atlupt nuo visos lempos?


StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 10:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.31
Amžius:
38
Pranešimai:
576
Miestas:
Vilnius
Keistai cia kazkaip be hermetiko jokio an fiksatoriu :roll: bet toj paskutinej foto lyg ir matos hermetikas juodas jau..
Esme kad lupk tas lempas ir viskas, jei uzklijuoti stikliukai bus tj atklijuok graziai isivalyk ir vel kraziai suklijuok... man ta pati reiks pasidaryt progai pasitaikius :D


StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 11:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.05.17
Amžius:
38
Pranešimai:
70
Miestas:
Alt - Kns
tai isimu lempa, pakeliu tas plasmases kurios laiko stikliuka ir tada jau lupu is visu jegu? :?


StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 11:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.05.17
Amžius:
38
Pranešimai:
70
Miestas:
Alt - Kns
Ot nesiseka :D dar + suzinojau kad pas mane vairuotojo lempa angliska :? tai jau teks pirkt kita? girdejau kazkaip perdaryt galima... gal kas zinot kokiu budu? Dekui labai


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery