Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 06 Spa 2024, 21:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E32 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2007, 19:10 
  
 
 
E32 90m bmw7mechanine.susitwarkeu kondyske [pripilde freono , per akike ziurint matosi kad freono yra ir jis vaiksto taciau silpnai jau ganetinai saldo...salciau langa atsidarius waziuot...palyginus su kitomis masinomis.iskyla iskart klausimai?:
1. ar mikro filtras susijes su visa tai?
2.y vairuotojo puse sunkiau pucia apskritai ventiliuojama ora?taip lyg kad sklende koki iki galo neatsidarytu.?
3.ar bmw kondyske silpnai ir turi saldyti?(vakare kai salta lauke taqi normaliau salda bet ir tai nepasakyciau kad saltai saldytu)
p.s. nuo kur ka pirmiausia pradet issamiai jei kas galit padekite...


StandartinėParašytas: 11 Rgp 2007, 19:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.21
Amžius:
41
Pranešimai:
720
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E32 750
1. taip
2. pasikeisk filtra, tada ziurek kur silpniau/stipriau pucia
3. ne.


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2007, 20:51 
  
 
 
oi ta filtra paciam verta keisti ar gereu varytik ur y kokia istaiga kad pakeistu?sudetingqas ten seip darbas?


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2007, 23:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.21
Amžius:
41
Pranešimai:
720
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E32 750
Tuzas rašė:
oi ta filtra paciam verta keisti ar gereu varytik ur y kokia istaiga kad pakeistu?sudetingqas ten seip darbas?


nesudetinga, pasieskok, buvo nuorodu kaip tai padaryt.


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2007, 09:27 
  
 
 
+-mikrofiltro kaina?


StandartinėParašytas: 13 Rgp 2007, 10:15 
  
 
 
apie 40 lituku. priklausys nuo firmos. pasikeist nera sudetinga, bet jei prima karta tai uztruksi. man uzeme apie valanda pirma karta, o antra jau tik 20 min. reikalingas zvaigzdutinis atsuktuvas T20 su siaura ir ilga kojele. siaip kai perki filtra, jame buna ideta ir keitimo chema.


StandartinėParašytas: 14 Rgp 2007, 09:57 
  
 
 
bet jis yra susijes kad silpnai saldo?nes kondyske kai yjungi tai nesijaucia ar ja yjungi ar ne labai jau mazas skirtumas...gal nemikrofiltras?jus viastiek geriau nusimanote?as pats sugalwojau sakau gal mikrofiltra reikia pasikeist..gal nsv jis senas ar naujas turi saldyti visviena...gal koks garintuvas man neweikia ar kas?


StandartinėParašytas: 14 Rgp 2007, 18:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.25
Amžius:
45
Pranešimai:
296
Miestas:
Kaunas
pabandyk radijatoriu kondisino su kercheriu praplauti.tik kai plausi tai plauk pagal juostu ausinimo isdestyma kad ju neuzlankstyti

_________________
BMW E30 OLD SCHOOL IS COOL


StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 09:26 
  
 
 
pas mane radiatorius naujas,freono yra,siurbliuks dirba,bet saldo tai prastai..kai ijungi nelabai jauciasi ar ijungi ar nea...patarkite ko reiketu imtis?ar werta apskritai ta mikrofiltra keist?ka dar reiketu padaryti...nes pirkau radiatoriu uz 400lt tai gaila truputi kad kondyske nesaldo...


StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 09:55 
  
 
 
beje pas mane masina 90 06men.ar tai mikrofiltras tikrai bus?bo nusipirksiu mikrofiltra ir pasirodys kad jo nera pas mane nes jie tik dedami nuo 90 06 kaip tik kada mana masina pagaminta..negali atsitikti toks juokelis?:)


StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 09:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.21
Amžius:
41
Pranešimai:
720
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E32 750
Tuzas rašė:
pas mane radiatorius naujas,freono yra,siurbliuks dirba,bet saldo tai prastai..kai ijungi nelabai jauciasi ar ijungi ar nea...patarkite ko reiketu imtis?ar werta apskritai ta mikrofiltra keist?ka dar reiketu padaryti...nes pirkau radiatoriu uz 400lt tai gaila truputi kad kondyske nesaldo...


jo jo, as taip irgi manau, neverta, nekeisk :twisted: sukisai bala zin kiek babkes, liko ciut ciut, ir sustok, nieko nebedaryk...
tas filtras siaip reik kiekviena kart keiciant tepala keist, jei ka.
garantijos cia forume tau niekas neduos, kad pakeitus viskas bus gerai. keisk, ir ziurek kas daros. sukisai turbut arti tukstancio, ir del 40lt sustosi? pasikeist ramiai gali pats.


StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 10:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.21
Amžius:
41
Pranešimai:
720
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E32 750
Tuzas rašė:
beje pas mane masina 90 06men.ar tai mikrofiltras tikrai bus?bo nusipirksiu mikrofiltra ir pasirodys kad jo nera pas mane nes jie tik dedami nuo 90 06 kaip tik kada mana masina pagaminta..negali atsitikti toks juokelis?:)


nu jopstararai, kiba siauliai cia jau stebuklingas didmiestis? isrenki, ziuri yra ar ne. ne, surenki atgal, yra - pedini iki daliu parduotuves, arba prasai kad kas mesteltu. jei jau paranoja kankina, dar ir pvz galesi pasiimt.


StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 10:05 
  
 
 
bet kas dar be mikrofiltro galetu buti kaltas del silpno saldymo :oops: ?


StandartinėParašytas: 15 Rgp 2007, 10:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.21
Amžius:
41
Pranešimai:
720
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E32 750
Tuzas rašė:
bet kas dar be mikrofiltro galetu buti kaltas del silpno saldymo :oops: ?


nzn, net neisivaizduoju. gal kokia sklende gali but uzstrigus, ar dar kazkas..
o ka kalba servisas, kur tvarke?


StandartinėParašytas: 16 Rgp 2007, 07:31 
  
 
 
o tau paprasta ora normaliai pucia :?: be kondiskes :?: filtru pirkti tikrai turi buti, nes toks pat statos ir E34.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery