Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Rgs 2024, 02:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Bir 2007, 14:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.06.23
Amžius:
38
Pranešimai:
32
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 530d m57 00'
ex E36 320 M52 95'
ex E36 320 M50 93' Coupe
Sveiki!

Turiu klausimeli jums visiems. Tika ysigijau teisinga automobiliuka bet dar kolkas nesuprantu as jo :) reikalas tas kad lyg ir yra gamykline signalizacija, bet jos veikimas nepastebetas. Kiek mano galva isnesa tai jei tarkim uzrakini is lauko masiniuka ir bandai kurt tai turetu ne tik kad neuzsikurt bet ir kaukt ji ar kazkas pan, bet pas mane tai uzsikuria ir ne cypt :( viskas ka padaro masina, tai kai ja is lauko uzrakini sumirksi posukiai priekiniai abudu. Vokietijoj sake kai ja krovesi ji kauke, o dbr nekaukia..Labai neturiu kada pas elektrikus vazinet, tai gal kam kazkas panasaus yra buve. Ir kaip suprast tuos mirksejimus posukiu uzrakinant? cia gamykline signalizacija ar smth else?


StandartinėParašytas: 23 Bir 2007, 15:56 
  
 
 
cia ta gamykline signalizacija kur ant uzvedimo raktelio mygtukai?
pas mane ant raktelio 3 mygtukai, bet nzn ka jie daro :lol:


StandartinėParašytas: 23 Bir 2007, 16:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
et30 rašė:
cia ta gamykline signalizacija kur ant uzvedimo raktelio mygtukai?
pas mane ant raktelio 3 mygtukai, bet nzn ka jie daro :lol:
Valdo gamikline signalizacija. Paziurek, jei ateina i galinio vaizdo veidrodeli viduje laidai, tai yra ideta gamykline signalizacija. Beto lempute turetu buti prie begio ryciago :)


StandartinėParašytas: 23 Bir 2007, 17:27 
  
 
 
Grill rašė:
et30 rašė:
cia ta gamykline signalizacija kur ant uzvedimo raktelio mygtukai?
pas mane ant raktelio 3 mygtukai, bet nzn ka jie daro :lol:
Valdo gamikline signalizacija. Paziurek, jei ateina i galinio vaizdo veidrodeli viduje laidai, tai yra ideta gamykline signalizacija. Beto lempute turetu buti prie begio ryciago :)

o kokia funkcija atlieka mygtukai su nameliu; su saulute ir lock?


StandartinėParašytas: 23 Bir 2007, 17:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.06.23
Amžius:
38
Pranešimai:
32
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 530d m57 00'
ex E36 320 M52 95'
ex E36 320 M50 93' Coupe
pas mane ant raktelio jokiu mygtuku nera, paprasti raktai ir psio, bet sakau keistas man tas posukiu mirksejimas kai uzrakini masina..


StandartinėParašytas: 26 Bir 2007, 06:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
46
Miestas:
Kaunas
Ir dar turi buti daviklis po kapotu,kuris fiksuoja ar kapotas uzdarytas,ar ne. Pas mane jis keleivio pusej

_________________
-----------------------------------------------------------------------------
BMW E46 touring 330xd 04m.


StandartinėParašytas: 26 Bir 2007, 07:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
et30 rašė:
o kokia funkcija atlieka mygtukai su nameliu; su saulute ir lock?

lock-uzdaro,namelis-atsidaro :D


StandartinėParašytas: 26 Bir 2007, 09:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.05.28
Amžius:
40
Pranešimai:
21
Miestas:
Pasvalys
Automobiliai:
E30 jis gyvas :)
Sweikas. Pas mane ta pati situacija. Parvare masiniuka ir buvo pultelis prie jo. Pardavejas sake jokiu budu jo neliest :) Tai siek tiek pasikrapscius isaiskejo kad tai paprasciausia signalizacija (gamykline berods). Is pirmo zvilgsnio pasirode kad ji neveikia BET isiaiskinau kad ji isijungia po kokiu 30 sekundziu ar veliau. Iskarto ja ijungus niekas neveikia. Bet po kiek laiko atidarius duris ar kapota pradeda pypset... Tai isivaizduoju kad tai gamykline signalizacija. Tiesa i smugius nereguoja...
Dar kai buvau pas meistra jis tuoj puole ardyt rakta, tipo dar ten buna signe kazkokia bet pas mane berods nera...


StandartinėParašytas: 26 Bir 2007, 09:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.05.28
Amžius:
40
Pranešimai:
21
Miestas:
Pasvalys
Automobiliai:
E30 jis gyvas :)
Sweikas. Pas mane ta pati situacija. Parvare masiniuka ir buvo pultelis prie jo. Pardavejas sake jokiu budu jo neliest :) Tai siek tiek pasikrapscius isaiskejo kad tai paprasciausia signalizacija (gamykline berods). Is pirmo zvilgsnio pasirode kad ji neveikia BET isiaiskinau kad ji isijungia po kokiu 30 sekundziu ar veliau. Iskarto ja ijungus niekas neveikia. Bet po kiek laiko atidarius duris ar kapota pradeda pypset... Tai isivaizduoju kad tai gamykline signalizacija. Tiesa i smugius nereguoja...
Dar kai buvau pas meistra jis tuoj puole ardyt rakta, tipo dar ten buna signe kazkokia bet pas mane berods nera...


StandartinėParašytas: 26 Bir 2007, 10:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.05.09
Amžius:
38
Pranešimai:
17
Miestas:
Vilnius
o kokia funkcija atlieka mygtukai su nameliu; su saulute ir lock?[/quote]


Su nameliu atrakina, lock uzrakina, o saule paspaudus salone uzsidega sviesa


StandartinėParašytas: 26 Bir 2007, 10:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.24
Amžius:
40
Pranešimai:
126
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
F25 335d
kai parvare mano masinuka, bardacioke radau pulteli su vienu mygtuku su uzrasu "BMW", tai supratau, kad cia gamikline signalke, tik kaip ir autorius negalejau suprast jos veikimo:) niekaip ji man nenorejo kaukt
poto kazka krapstytamas pastebejau kad ja ijungus lempute prie ryciago dega rauduonai, po kazkiek sek 30-60 ji pradeda myrkset, va tada jau ir buna ijungt signolke, jei kanors padarai (atidarai duris, bandai vest ir t.t.) kaukia!
po kapotu ten kur pas silpnesnius motorus stovi akumas, pas mane imontuota autonomine bmw sirena, kuria galima ijugt/isjugt (isjungus tik posukiai myrkses, nebus ijungimo isjungimo garso, bet kauks)
aj dar ijungus signa langai automatiskai visi uzsidaro


StandartinėParašytas: 26 Bir 2007, 11:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
pas mane buvo taip, kad ijungus signalizacija, durys uzsirakina, posukiai sumirksi. bet gali duris atidaryti su rakteliu, niekas nekaukia. (signa ne gamykline turbut... 4 mygtukai ir vienas is sono).
pas elektrika klausiau, kur signas deda, tai sake, kad yra mygtukas (ar ant pacio bloko, ar kur kitur itaisytas), kad ji paspaudus isijungia serviso rezimas, kad nuvarius masina i servisa, ji uzsirakintu, bet nekauktu jiems ten... taip jis atjunge / ijunge signa draugei.
o man problema issisprende kitaip. 3 kartus paspaudziau uzrakinti ir antiroba, sumirksejo lempute ir dabar viskas veikia kaip reikia.
tik norejau perspeti, kad ant kitu signu, taip galima variklius blokuoti :)
na gal ka pagelbes...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 26 Bir 2007, 13:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.06.23
Amžius:
38
Pranešimai:
32
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 530d m57 00'
ex E36 320 M52 95'
ex E36 320 M50 93' Coupe
nu as jau kiek panagrinejau savo masiniuka ir kazkiek suprast pradejau. nera pas mane pultelio jokio, raktai paprasti i psio. uzrakini masina, sumirksi posukiai, tada jei atidarai kapota ar bagazine kaukia, duris atidarai nieko nesidaro, kurt irgi uzkursi. mistika kazkokia :? prie riciagos ta lempuke yra, bet kad ji gyvybes zenklu nerodo..dar ka pastebejau, tai pvz as paziurejau ant 4dures E36 tai ten net saugikliu bloke yra alarmo saugiklis, a pas mane kupej jo nera, tai persasi isvada kad signos nera, nors ir kazkas panasaus yra. labai grazus sakinys gavosi, o isvada tai pas mane yra-nera signalizacija :D


StandartinėParašytas: 26 Bir 2007, 13:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
o nebandei to saugiklio ideti? :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 26 Bir 2007, 13:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2468
Miestas:
Vilnius - Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 M52 94'
E46 M47tuD20 03'
Andreika rašė:
nu as jau kiek panagrinejau savo masiniuka ir kazkiek suprast pradejau. nera pas mane pultelio jokio, raktai paprasti i psio. uzrakini masina, sumirksi posukiai, tada jei atidarai kapota ar bagazine kaukia, duris atidarai nieko nesidaro, kurt irgi uzkursi. mistika kazkokia :? prie riciagos ta lempuke yra, bet kad ji gyvybes zenklu nerodo..dar ka pastebejau, tai pvz as paziurejau ant 4dures E36 tai ten net saugikliu bloke yra alarmo saugiklis, a pas mane kupej jo nera, tai persasi isvada kad signos nera, nors ir kazkas panasaus yra. labai grazus sakinys gavosi, o isvada tai pas mane yra-nera signalizacija :D
Nusiimk bardacioka ir ten po juo ieskok bloko ( http://www.sattlers.org/mickey/tech/wheels/bmw/1995-318is/install/alarm/index.html ) arba jungties, kur jungiasi gamiklisne signalizacija, jeigu ji uzimta, tai yra signalizacija, jei ne, nera.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery