Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 02 Spa 2024, 05:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Lap 2006, 17:53 
  
 
 
banderos rašė:
AS ZINAU KAS YRA !!!

SUGEDO !

ps pas mane masina neuzsikuria kas gali but ?


pas tave gali buti alkuninio veleno sensorius parejes (crankshaft sensor)
labai dazna problema... aisku imanoma ikurti bet mataras kalatosis baladosis... :shock: arba MAF - oro srauto matuoklis, bet mazai tiketina... jeigu matai kad masina traukia, bet paskui ne ir atrodo lyg kazkas uz masinos galo laiko tai bus alkuninio sensorius, bet gali ir MAF sepetelius kokiu witespirit pavalyti..tada jau reiks i shrotuka pavaziuot ir paeksperimentuoti teks..


StandartinėParašytas: 29 Lap 2006, 18:35 
  
 
 
kampas tame, kad viena diena isedi i mashina, jauciasi trauka, ir prie sedynes prilimpi, o kita karta galvoji " cia BMW 520i???, 2litrai? ar cia motoroleris..." netraukia visai... veluoja traukos galia... pvz... uzhspaudi nors ir iki dugno... po truputi begejasi, poto staigiau begejasi... vienu zodziu dyzelinis passatas geriau traukia nei bmw... taip neturi buti... gaila laiko neatrandu servizui.. :roll:


StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 09:41 
  
 
 
tommyla rašė:
kampas tame, kad viena diena isedi i mashina, jauciasi trauka, ir prie sedynes prilimpi, o kita karta galvoji " cia BMW 520i???, 2litrai? ar cia motoroleris..." netraukia visai... veluoja traukos galia... pvz... uzhspaudi nors ir iki dugno... po truputi begejasi, poto staigiau begejasi... vienu zodziu dyzelinis passatas geriau traukia nei bmw... taip neturi buti... gaila laiko neatrandu servizui.. :roll:


Pas mane tas pats :evil:


StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 13:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.09
Amžius:
39
Pranešimai:
399
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 528iA M52B28 97' Touring
Skype:
bonnzza
oro srauto matuoklę pareguliuoti reikia
turėtų padėti

šiaip tai reikėtų stebėti sąlygas prie kurių dingsta trauka pvz:. oro drėgnumas, temperatūros pasikeitimas, t.t.

dažniausia tai elektros problema reik visus kontaktus išvalyt ir išpurkšt spec. priemonėm nuo korozijos

gali būti žvakių tarpeliai, krūva sensorių ir t.t.

šiaip reikėtų labai rimtai šituo dalyku užsiimti ir pravesti krūvą eksperimentų tada gal ir išsiaiskintumėt

_________________
BMW - Bolidas Mergom Wežiot


StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 13:24 
  
 
 
tommyla rašė:
kampas tame, kad viena diena isedi i mashina, jauciasi trauka, ir prie sedynes prilimpi, o kita karta galvoji " cia BMW 520i???, 2litrai? ar cia motoroleris..." netraukia visai... veluoja traukos galia... pvz... uzhspaudi nors ir iki dugno... po truputi begejasi, poto staigiau begejasi... vienu zodziu dyzelinis passatas geriau traukia nei bmw... taip neturi buti... gaila laiko neatrandu servizui.. :roll:


pas tave alkuninio sensorius mala [CENZŪRA], nes pas mane tas pats buvo... Pabandyk kai netraukia sustoti uzgesinti matara ir vel uzkurti tada turetu vel traukt, nes pas mane tai taip budavo sustoji,uzgesini ir vel uzkuri ir vel viskas gerai...
Nors sisip geriausia pajungt kompa ir viska ten normaliai parodys


StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 15:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.17
Amžius:
39
Pranešimai:
2149
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX: E39 520 M52 96';
E34 520 M50 90'
na va sien buvau issitraukes ta velenelio padeties davikli, tai is paziuros jis sveikas niekas nepazeista, net kaip kazkas sake kad prie jo buna pritraukta gelezies atraizeliu, tai net ju nebuvo, kaip naujas, gal siek tiek kazkokia kaip plevele aptrauktas tai nuvaliau ir atgal idejau :)


StandartinėParašytas: 14 Bir 2007, 00:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.03
Amžius:
39
Pranešimai:
255
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E39 M62B35 '97
E38 M62B44TU '00
Skype:
vladasgin
Nemesiss rašė:
Evan rašė:
Jei daugiau viskas idealiai,ir pvz kaip man ant duju eidavo idealiai,o trauka tai dingsta tai atsiranda,tada paskirstymo velenelio padeties daviklis.Man tas pats buvo m50 motorui,tik dar to seno daviklio neisardziau,nepaziurejau viduriu,nes jis signala tai duodavo tai ne,nors jo varza daugmaz gera buvo.Plytai jis prie isiurbimo kolektoriaus priekio
tokia problema ir pas mane buvo diagnostikoi nustate kad nedirba paskirstymo velenelio padeties daviklis pasikeiciau davikli bet naudos tai nedave


O tau tik dingdavo trauka ar ir gesdavo? pas manes ant M62 dabar taip pat yra, tai ji dingsta tai atsidarnata vaziuojant ant pavaros (jei buna laisva pavara ijugnta tai ir uzgesta variklis visai). Buna taip, kad isryto be problemu uzsivedi palaukiu kol pasyla variklis pravaziavus kokia 10min prasideda... poto vel po kazkiek laiko praeina. Buvau diagnostikoj sake, kad tas velenelis, bet jei sakai, kad tau nepadejo... nebeismanau ir ka daryti.

Dar temos autorius rase, kad pats pravale issiemes tai man idomu ar labai jau ten jis paprastai issiima ir is M62 variklio bei ar jis tiek veinas yra ar pora ?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery