Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 02 Spa 2024, 01:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 07 Bir 2007, 14:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.01
Amžius:
44
Pranešimai:
41
Miestas:
Kaunas
to extremexxx

O tu nebandei wisai neideti termostato?

_________________
BMW 525i


StandartinėParašytas: 10 Bir 2007, 22:55 
  
 
 
susiduriau su panasia beda kaip ir visi cia esantys. ilgiau varikliui padirbus ant zemu apsuku pradeda kaisti ir pucia salta ora per peciuka, kai palaikai aukstesnes apsukas ji nukrenta ir vel pradeda pusti karsta ora. radiatorius saltas,toks jausmas kad termostatas neatidaro. kas galetu buti ar termostatas kaltas ar vandens pompa? variklis m20b25


StandartinėParašytas: 12 Bir 2007, 13:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.18
Amžius:
37
Pranešimai:
86
Miestas:
Šilutė
Jeigu didysis radiatorius saltas tai bus termostatas...

o kas man galetu but kad nepuchia karto oro per vidurines angas tik i langus ir kojas. o stowint kaista niekaip neishsiaijskinu.

_________________
BMW 90m 525i E34 M20B25 Mob:866258992


StandartinėParašytas: 12 Bir 2007, 14:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.11
Amžius:
42
Pranešimai:
547
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 520 M50
DonatasD rašė:
Jeigu didysis radiatorius saltas tai bus termostatas...

o kas man galetu but kad nepuchia karto oro per vidurines angas tik i langus ir kojas. o stowint kaista niekaip neishsiaijskinu.


tas reguliuojama atskirai, jei per viduri tarp angu nera ratuko, tai ir nepareguliuosi, o kaitimas tai jau nuo beleko gali but, apziurek visa ausinimo sistema.

_________________
Bajavaja Mashyna Warov


StandartinėParašytas: 12 Bir 2007, 16:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.10.07
Amžius:
46
Pranešimai:
29
Miestas:
Kaunas
jo, jo, jo ir man ta pati problema, lyg ir nusiorinu jau pradeda ir silta ora pusti, ir slangos suminksteja, o tik atleidi ir kaista, slangos kieteja, anksciau lyg tokio bajerio nebudavo, bo pusantru metu be termostato vazinejau, dabar isidejau termostata ziema ir tie patys simptomai kaip cia mineta, tai sakau gal teks bandyti ji is viso isimti.
Tik man dar viena problemele rodo pastoviai, kad truksta skyscio sistemoje, bet siaip tai jo privariau jau iki issipletimo bakelio virsaus ir visiek ta pati rodo. kaip suprasti? kurioj vietoj tas daviklis stovi?


StandartinėParašytas: 12 Bir 2007, 16:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.10.07
Amžius:
46
Pranešimai:
29
Miestas:
Kaunas
Ir dar:
Ar reikia butinai hermetika naudoti jeigu isimi termostata, ar ten sandariai uzsidaro jie beo to rermostaciuko, nu turiu omeni tas metalinis reikalas i kuri termostatas isistato..


StandartinėParašytas: 13 Bir 2007, 11:07 
  
 
 
Nanas rašė:
to extremexxx

O tu nebandei wisai neideti termostato?
buvau bandes nepajutau skirtumo :?


StandartinėParašytas: 15 Bir 2007, 12:50 
  
 
 
Nanas rašė:
to extremexxx

O tu nebandei wisai neideti termostato?

nu va kolegos mano problema ispresta ir nieko daugiau nekeiciant ,paprasciausia plaunant sistema ,tad speju ,kad kazkur buvo uzsikises koks kanalas ar pns,ausinimo sistema palikau plautis keliom valandamom i viena ausinimo slanga sukises vandentiekio slanga ir atidares radiatoriaus dangteli tai isnese gan nemazai aliuminio drozliu kuriu visur buvo prieje po galvutes frezavimo speju kad jos kazkur maise cirkuliacijai,nors pries tai sistema buvau ploves benzinu ir visokiais plovikliais,bet suprantama metalo drozliu jie neeme ,tai issiplove tik su spaudimu tekancio vandens pagalba,dabar su temperatura jokiu problemu stovi tiksliai per viduri ,pats galvoju kodel to anksciau nepadariau :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery