Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 02 Spa 2024, 01:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 21 Geg 2007, 22:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.12.02
Amžius:
45
Pranešimai:
203
Miestas:
Vilnius
na savaitgali man uzklinijo pompa ir isvare visa skysti
tai ekstra pakeitimas pompos + dirzelis vienas susvilo + ausinimo skystis + darbas suastojo 300
pompa pati 120


StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 23:48 
  
 
 
pas mane pompa veikia nes visos slangos karstos, o termomova kai veikia gali sukti i bet kuria pusia ir jokio pasipriesinimo nejauciama " nekerta per pirsta... nera jegos ant uzkaitusio motoro...


StandartinėParašytas: 24 Geg 2007, 23:49 
  
 
 
na as tai pompa pasikeiciau,visiskai tas pats,reiskia ir pompa buvo ne prie ko ,uzsi**sau jau beorindamas,vistiek tas pats turi gint pastoviai 4-5 tukst. apsukom tada dar neuzverda ,tik priletini iskart temperatura iki raudono,jau perejau ir termomova,ir termostata ir pompa... cirkuliacija yra kai nuorini viskas tolygiai kaista,truputi paeina ir vel cirkuliacija lyg pablogeja ,negi is variklio kompresijos ipucia???bet pro kur? galva pakeista,tarpine nauja :cry: kol temperatura normali slangose slegio nera ,slegis atsiranda tik rodyklei pradedant krypt link raudono,tad lyg ir nepanasus simptomai,kad variklis kompresija i antifryza pumpuotu :roll: tai del ko dar gali trukt tos cirkuliacijos???
toliau turbut palnuosiu keist radiatoriu,brangokas malonumas,bet gal pats radiatorius cirkuliacija stabdo,nes daugiau neisivaizduoju kas :?:
na vienas meistras man isvede teorija,kad galejo but trukusi ne vien galva,bet ir kazkurio cilindro gilze pro kuria ipucia kompresijos ir tipo duodant apsuku pompa speja ora iscirkuliuot ir pradeda vest ,bet as ta teorija nelabai tikiu,nes tada turetu prie zemesnes temperaturos slangai kietet nuo slegio


StandartinėParašytas: 25 Geg 2007, 00:06 
  
 
 
deklarantas rašė:
kiek pinigėlių jau reikia pasiruošti???? :? galvoju, kad ta pompa neturėtu daug kainuoti....gal klystu... :?

lauzynai nuo 50 iki 100lt praso,nauja berods apie 220lt


StandartinėParašytas: 25 Geg 2007, 00:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.09.25
Amžius:
40
Pranešimai:
324
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
X6
F34
deklarantas rašė:
pas mane pompa veikia nes visos slangos karstos, o termomova kai veikia gali sukti i bet kuria pusia ir jokio pasipriesinimo nejauciama " nekerta per pirsta... nera jegos ant uzkaitusio motoro...


kad karsto slangos nereiskia kad pompa gera,slangos jeigu karsto,reiskia kad termostatas veikia...Praeita savaite keiciau vandens pompa (100lt nauja) ir termomova (220lt nauja) p.s BMW 318,dabar rodykle kaip ikalta,ar kamsciai ar ne kamsciai :D


StandartinėParašytas: 25 Geg 2007, 08:30 
  
 
 
gėda, bet pastebėjau tokį dalyką, pas mane nėra tos plastmasės tarp radijatoriaus ir termomovos :oops: (kaip pirkom taip viską žiūrinėjom, o kad jos trūksta nepamatėm) :oops: gali būti, kad kaista dėl to??


StandartinėParašytas: 25 Geg 2007, 11:50 
  
 
 
deklarantas rašė:
gėda, bet pastebėjau tokį dalyką, pas mane nėra tos plastmasės tarp radijatoriaus ir termomovos :oops: (kaip pirkom taip viską žiūrinėjom, o kad jos trūksta nepamatėm) :oops: gali būti, kad kaista dėl to??

pats asmeniskai esu pastebejes,kad ta plastmase kazkiek itakos turi,esant atidarytam termostatui temperatura vos vos zemiau stovi esant uzdetai tai plastmasei-difuzoriui,siulyciau pabandyt uzsidet ji gan nebrangi lauzyne turetu but


StandartinėParašytas: 25 Geg 2007, 12:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.12.02
Amžius:
45
Pranešimai:
203
Miestas:
Vilnius
Deklarante, dwk difuzoriu, iskart pamatysi kad geriau ausinasi, nes jis padeda formuoti oro srauta uz radiatoriaus


StandartinėParašytas: 25 Geg 2007, 13:04 
  
 
 
Afonia rašė:
Deklarante, dwk difuzoriu, iskart pamatysi kad geriau ausinasi, nes jis padeda formuoti oro srauta uz radiatoriaus

čia taip ta plastmasė vadinasi????


StandartinėParašytas: 25 Geg 2007, 13:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.12.02
Amžius:
45
Pranešimai:
203
Miestas:
Vilnius
tu visiskai teisus, ta plastmase yra DIFUZORIUS


StandartinėParašytas: 26 Geg 2007, 11:55 
  
 
 
extremexxx rašė:
na as tai pompa pasikeiciau,visiskai tas pats,reiskia ir pompa buvo ne prie ko ,uzsi**sau jau beorindamas,vistiek tas pats turi gint pastoviai 4-5 tukst. apsukom tada dar neuzverda ,tik priletini iskart temperatura iki raudono,jau perejau ir termomova,ir termostata ir pompa... cirkuliacija yra kai nuorini viskas tolygiai kaista,truputi paeina ir vel cirkuliacija lyg pablogeja ,negi is variklio kompresijos ipucia???bet pro kur? galva pakeista,tarpine nauja :cry: kol temperatura normali slangose slegio nera ,slegis atsiranda tik rodyklei pradedant krypt link raudono,tad lyg ir nepanasus simptomai,kad variklis kompresija i antifryza pumpuotu :roll: tai del ko dar gali trukt tos cirkuliacijos???
toliau turbut palnuosiu keist radiatoriu,brangokas malonumas,bet gal pats radiatorius cirkuliacija stabdo,nes daugiau neisivaizduoju kas :?:
na vienas meistras man isvede teorija,kad galejo but trukusi ne vien galva,bet ir kazkurio cilindro gilze pro kuria ipucia kompresijos ir tipo duodant apsuku pompa speja ora iscirkuliuot ir pradeda vest ,bet as ta teorija nelabai tikiu,nes tada turetu prie zemesnes temperaturos slangai kietet nuo slegio

na prasiknisau dar viena diena prie to bmw,uzverzus tampriai radiatoriaus issipletimo bakeli pasiekiau rezultata,kad galima vazinet ir neuzverda del slegio sistemoj,bet temperatura stovi per mazyti tarpeli nuo raudono letai vaziuojant,duodant apsuku nukrenta truputi arciau vidurio,tad nemanau ,kad variklis ilgai tvers su tokia temperatura vaziuojant,uzkaitines ir nuemes difuzoriu apciupinejau radiatoriu,visas tolygiai karstas,reiskia skystis tikrai gan gerai cirkuliuoja mano supratimu,vienas meistras patare gal reiktu degima velint gal siek tiek kaitimo nuimtu,arba neisivaizduoju ka daryt :roll:


StandartinėParašytas: 27 Geg 2007, 00:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.31
Amžius:
42
Pranešimai:
261
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525 M20B50 89
extremexxx rašė:
extremexxx rašė:
na as tai pompa pasikeiciau,visiskai tas pats,reiskia ir pompa buvo ne prie ko ,uzsi**sau jau beorindamas,vistiek tas pats turi gint pastoviai 4-5 tukst. apsukom tada dar neuzverda ,tik priletini iskart temperatura iki raudono,jau perejau ir termomova,ir termostata ir pompa... cirkuliacija yra kai nuorini viskas tolygiai kaista,truputi paeina ir vel cirkuliacija lyg pablogeja ,negi is variklio kompresijos ipucia???bet pro kur? galva pakeista,tarpine nauja :cry: kol temperatura normali slangose slegio nera ,slegis atsiranda tik rodyklei pradedant krypt link raudono,tad lyg ir nepanasus simptomai,kad variklis kompresija i antifryza pumpuotu :roll: tai del ko dar gali trukt tos cirkuliacijos???
toliau turbut palnuosiu keist radiatoriu,brangokas malonumas,bet gal pats radiatorius cirkuliacija stabdo,nes daugiau neisivaizduoju kas :?:
na vienas meistras man isvede teorija,kad galejo but trukusi ne vien galva,bet ir kazkurio cilindro gilze pro kuria ipucia kompresijos ir tipo duodant apsuku pompa speja ora iscirkuliuot ir pradeda vest ,bet as ta teorija nelabai tikiu,nes tada turetu prie zemesnes temperaturos slangai kietet nuo slegio

na prasiknisau dar viena diena prie to bmw,uzverzus tampriai radiatoriaus issipletimo bakeli pasiekiau rezultata,kad galima vazinet ir neuzverda del slegio sistemoj,bet temperatura stovi per mazyti tarpeli nuo raudono letai vaziuojant,duodant apsuku nukrenta truputi arciau vidurio,tad nemanau ,kad variklis ilgai tvers su tokia temperatura vaziuojant,uzkaitines ir nuemes difuzoriu apciupinejau radiatoriu,visas tolygiai karstas,reiskia skystis tikrai gan gerai cirkuliuoja mano supratimu,vienas meistras patare gal reiktu degima velint gal siek tiek kaitimo nuimtu,arba neisivaizduoju ka daryt :roll:


Man atrodo tu pasiklausinek cia geriau rimtu meistru, kur galetum nuvaryti, ir bus greitai sutvarkyta. nes dabar vargsti ir tik daugiau problemu prisidarysi. man irgi kaune dviejuose servizuose aiskino, kad termomova, termostatas ir taip toliau. niekas nerado, kol pazystamas pasiule gerus meistrus. po ju sutvarkymo, vaziuoja varikliukas kaip bitute. tai butu mano patarimas. maziau keisk detaliu ir pinigu kisk, o ieskok geru meistru :wink:


StandartinėParašytas: 28 Geg 2007, 15:20 
  
 
 
vat kad tu geru meistru siais laikais sunku rast ,geri meistrai uzsieniuose geras babkes kala,o visokiu chalturciku tai pilna prisiveise :evil:


StandartinėParašytas: 28 Geg 2007, 16:21 
  
 
 
masina 5.25 TDS, del ko kaista variklis, ant laisvu, arba davus apkrovos, kokius 4000tukst. uzlauzi ir ziurek kad rodykle ant raudono neatsidurtu, o kai uzkaista isijungi siluma pilna i salona viduje masinos neimanoma sedet , bet bent atvesta, , antifrizo neruksta, gal termostata pradzioje pakeist pabandyt, gal galima ji patikrint neisemus, jei slangos visos karstos tai jis ok tada :oops:


StandartinėParašytas: 28 Geg 2007, 18:07 
  
 
 
Trulisss777 rašė:
masina 5.25 TDS, del ko kaista variklis, ant laisvu, arba davus apkrovos, kokius 4000tukst. uzlauzi ir ziurek kad rodykle ant raudono neatsidurtu, o kai uzkaista isijungi siluma pilna i salona viduje masinos neimanoma sedet , bet bent atvesta, , antifrizo neruksta, gal termostata pradzioje pakeist pabandyt, gal galima ji patikrint neisemus, jei slangos visos karstos tai jis ok tada :oops:

termostata geriausia patikrint isemus,idedi ji i koki puoda pripili vandens ir sildai turi atsidaryt prie 80laipsiu,jei turi termometra gali tiksliai paziuret prie kokios temperaturos atsidaro,o is akies ziurint 80laipsniu dar gan toli virimo yra tai burbuliukai gali kilt nebent nuo puodo ar pns indo sieneliu kurios yra karstesnes uz pati skysti ir geriausia bandyma pakartot keleta kartu ir bus aisku ar termostatas normaliai veikia


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery