Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 27 Rgs 2024, 22:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E30 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 23:30 
  
 
 
Sveiki, nzn ar teisingai rasau chia, bet problema yra tokia. Kad su trumposiomis vaziuojant sviecia kaip su gabaritais. Buvo 55watu lempos H1 sudetos sian perdejau 100w tas pats. Isardziau lesy yra parudyjes reflektorius. :( Gal kas garazely turi nereikalingu ir galetu parduoti, gal tai issperstu mano problema. :?: Pardavejas sake arba det xenon lemputes po 50lt arba isvalyt lesi, bet isardes supratau kad ner ka ten valyt. :cry: Cia visu E30 lesiu liga, kad ne velnio nesviecia. Nes jausmas nemalonus, vaziuoji kaip priedurnis. :(


StandartinėParašytas: 16 Bir 2005, 03:22 
  
 
 
Yra spe dazai reflektoriams. nuputei ir metus ramu. o per metus kitus susirasi. alio reklama nusipirk viso rasi. :idea:


StandartinėParašytas: 16 Bir 2005, 07:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.22
Amžius:
44
Pranešimai:
1944
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 320 M50 91' sedanas
Skype:
marius_darbe
o man įdomu patapo, kas čia per ksenonai už 50Lt. gal zenonai? :)
o pageidaujamiems nusipirkti dalykams yra atskiras skyrelis "PERKU"

_________________
Greitai važiuosi - lėtai neš...


StandartinėParašytas: 16 Bir 2005, 07:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.12.10
Amžius:
49
Pranešimai:
252
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E30 320 88'
Jo, uz 50 LTL ksenonai...... . Turbut nespetu vezti tu lempu.
Jei rimtai, tikri ksenonai, tik lempute, kainuoja nuo keliu simtu LTL. Ten juk keliolika tukstanciu voltu eina. O visa sistema ir apie 1000-1500 LTL.


StandartinėParašytas: 16 Bir 2005, 12:53 
  
 
 
Rimvydas rašė:
Sveiki, nzn ar teisingai rasau chia, bet problema yra tokia. Kad su trumposiomis vaziuojant sviecia kaip su gabaritais. Buvo 55watu lempos H1 sudetos sian perdejau 100w tas pats. Ishardziau lesy yra parudyjes reflektorius. :( Gal kas garazely turi nereikalingu ir galetu parduoti, gal tai ishsperstu mano problema. :?: Pardavejas sake arba det xenon lemputes po 50lt arba ishvalyt lesi, bet isahrdes supratau kad ner ka ten valyt. :cry: Chia visu E30 lesiu liga, kad ne velnio nesviecia. Nes jausmas nemalonus, vaziuoji kaip priedurnis. :(

as turiu viena lempa. tau abieju reikia? parduodu visa lempa.


StandartinėParašytas: 16 Bir 2005, 13:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
46
Pranešimai:
545
Miestas:
Mažeikiai
trumpom lempom ir ash buvau nepatenkintas tai pabandzhiau ishvalyt. padejo kazhkiek. + lemputes philips vision plus ysidejau - dar kazhkiek padejo. gyventi dabar galima, bet manau naujas reflektorius ir man pribres neuzhilgo. beje, aprashymas ka dariau yra chia.


StandartinėParašytas: 16 Bir 2005, 14:25 
  
 
 
Galima tuos lesius su spec folija atnaujinti,kazkada bandem.Pleveles kaina apie 20lt uz lapeli.


StandartinėParašytas: 16 Bir 2005, 17:08 
  
 
 
dekui, kur tu dazu butu galima rasti? Pirma kart apie tai girdziu, nu lesio tai klijuot lyg nereikia skaidrus. Nebent netaip supratau dekui visiems :) Dekui kas siule bet man reik tik reflektoriaus visos faros kaip ir nereiktu ;)


StandartinėParašytas: 16 Bir 2005, 17:33 
  
 
 
Rimvydas rašė:
dekui, kur tu dazu butu galima rasti? Pirma kart apie tai girdziu, nu lesio tai klijuot lyg nereikia skaidrus. Nebent netaip supratau dekui visiems :) Dekui kas siule bet man reik tik reflektoriaus visos faros kaip ir nereiktu ;)


Sorry,ne taip issireiskiau.Turejau galvoje ant reflektoriu. :wink:


StandartinėParašytas: 16 Bir 2005, 17:46 
  
 
 
Evaldai o vilniuje kokioj gatvej rast tokia parduotuve? Nes toks variantas butu jauciu neblogas ;o) Aisku butu upo tai pasiieshkociau, bet kad laiko nelabai yra ;/


StandartinėParašytas: 17 Bir 2005, 17:27 
  
 
 
Rimvydas rašė:
Evaldai o vilniuje kokioj gatvej rast tokia parduotuve? Nes toks variantas butu jauciu neblogas ;o) Aisku butu upo tai pasiieshkociau, bet kad laiko nelabai yra ;/


O,cia tau jau PROBLEMA.Matai,as ne vilnietis.Siaip bandyk nuvaziuoti ten,kur reklamas gamina(I spaustuves ir pan)


StandartinėParašytas: 17 Bir 2005, 17:44 
  
 
 
http://nic-nac-project.de/~pablo/index. ... &Itemid=45


pabandyk gal pades:)


StandartinėParašytas: 17 Bir 2005, 19:39 
  
 
 
dekui dazu sian nusipirkau gariuose, ziuresim rezultatus :) tie budai ishbandyti kur linke bet gi reflektorius parudyjes ir neatspingi. Pusiu dazais :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery