Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Rgs 2024, 21:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 114 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 16:16 
  
 
 
thechosen rašė:
afu rašė:
o tai kuom jis gerai ?? :lol: :lol: teisa pasakius hernia kazkokia,man daug patogiau saip pasiimti telefona ir skambint(aisku man lengviau su automatu bet vistiek) o tas gaidys jokio vaizdo neduoda :lol: , nebent kai vienas vaziuoji ir gali atsiliepti ir tau kalbes per tuos dinamikus,bet irgi kazkaip lievai... nu cia viskas IMHO


as uzsisakes paslauga kad ilipus i masina mano mobilus perjungiamas ant masinos telefono (tas pats numeris ir dvi korteles).
privalumai yra tie kad paspaudus ant vairo mygtuka (multifunkcinis vairas) gali atsiliept, tada automatiskai issijungia muzika ir gali kalbet viska girdedamas per kolonkes, todel tai veikia kaip laisvos rankos.


o problemu del perjungimo ner? kiek zinau isijungia balso pastas, jei nespeji atsiliepti :evil:


StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 16:19 
  
 
 
siaip dar noreciau paklaust, gal kas koki auto tel meistreli turit?


StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 17:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.19
Amžius:
38
Pranešimai:
57
Miestas:
Kaunas
incognito rašė:
thechosen rašė:
afu rašė:
o tai kuom jis gerai ?? :lol: :lol: teisa pasakius hernia kazkokia,man daug patogiau saip pasiimti telefona ir skambint(aisku man lengviau su automatu bet vistiek) o tas gaidys jokio vaizdo neduoda :lol: , nebent kai vienas vaziuoji ir gali atsiliepti ir tau kalbes per tuos dinamikus,bet irgi kazkaip lievai... nu cia viskas IMHO


as uzsisakes paslauga kad ilipus i masina mano mobilus perjungiamas ant masinos telefono (tas pats numeris ir dvi korteles).
privalumai yra tie kad paspaudus ant vairo mygtuka (multifunkcinis vairas) gali atsiliept, tada automatiskai issijungia muzika ir gali kalbet viska girdedamas per kolonkes, todel tai veikia kaip laisvos rankos.


o problemu del perjungimo ner? kiek zinau isijungia balso pastas, jei nespeji atsiliepti :evil:


omniteli del perjungimo viskas ok, del kitu operatorius nezinau

_________________
Sportas sveikata, bet kura pilti REIKIA!!!


StandartinėParašytas: 31 Geg 2005, 14:28 
  
 
 
Ne taip mane supratot. Man idejus kortele bet kuria puse rodo ta pati,kad blogai ji ideta. Cia gal kompas neprima arba gal nemoku jos ideti normaliai.


StandartinėParašytas: 31 Geg 2005, 17:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.19
Amžius:
38
Pranešimai:
57
Miestas:
Kaunas
incognito rašė:
Ne taip mane supratot. Man idejus kortele bet kuria puse rodo ta pati,kad blogai ji ideta. Cia gal kompas neprima arba gal nemoku jos ideti normaliai.


o cia pas tave kaip supratau E38 orginalus BMW telefonas?ar klystu?

_________________
Sportas sveikata, bet kura pilti REIKIA!!!


StandartinėParašytas: 01 Bir 2005, 09:24 
  
 
 
taip originalus E38


StandartinėParašytas: 01 Bir 2005, 17:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.19
Amžius:
38
Pranešimai:
57
Miestas:
Kaunas
incognito rašė:
taip originalus E38


siaip manau kad bus kompo klaida, bet del visa ko pabandyt kita kortele idet

_________________
Sportas sveikata, bet kura pilti REIKIA!!!


StandartinėParašytas: 04 Bir 2005, 21:02 
  
 
 
incognito rašė:
Ne taip mane supratot. Man idejus kortele bet kuria puse rodo ta pati,kad blogai ji ideta. Cia gal kompas neprima arba gal nemoku jos ideti normaliai.


Pas mane buvo ta pati problema. Idejus SIM korta bagazhinej teisinga puse ir ja ten palikus ~ po savaites pradejo veikti. Gal ten ka nors formatavo, nzn :) dabar normaliai viskas dirba. Tik gaila bite neduoda dvieju kortu ant to pachio numerio :(


StandartinėParašytas: 05 Bir 2005, 10:59 
  
 
 
Gal kas parduodat toki auto telefona?Lb reikia.


StandartinėParašytas: 05 Bir 2005, 19:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.19
Amžius:
38
Pranešimai:
57
Miestas:
Kaunas
Angeliux rašė:
incognito rašė:
Ne taip mane supratot. Man idejus kortele bet kuria puse rodo ta pati,kad blogai ji ideta. Cia gal kompas neprima arba gal nemoku jos ideti normaliai.


Pas mane buvo ta pati problema. Idejus SIM korta bagazhinej teisinga puse ir ja ten palikus ~ po savaites pradejo veikti. Gal ten ka nors formatavo, nzn :) dabar normaliai viskas dirba. Tik gaila bite neduoda dvieju kortu ant to pachio numerio :(


o tai pas jus korta bagazinej dedasi? keista nes pas mane i telefono deklo korpusa :roll:

_________________
Sportas sveikata, bet kura pilti REIKIA!!!


StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 12:13 
  
 
 
Isprendziau problema. Pasirodo korta dedasi ir i gala prie navi, o prei telefo turbut nekontacina.


StandartinėParašytas: 07 Rgp 2005, 21:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.13
Amžius:
48
Pranešimai:
152
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 530d
Sveiki, kolegos.

Tel masinoje yra fantastiskas dalykas. Pas ka yra ir kas daug vazineja - rekomenduoju susitvarkyti ir naudotis.

Siaip as kortos neisimu. Bet kai pirma karta dejau taip pat nemate. Teko labiau ispausti kortele.

M

_________________
530d. Geriau uz BMW tik brangesnis BMW.


StandartinėParašytas: 10 Spa 2005, 19:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.08
Amžius:
45
Pranešimai:
221
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 730i 95'EX
E46 330d 02'EX
E60 525D 07'
sutinku geras dalikas rekomenduoju :wink:


StandartinėParašytas: 10 Spa 2005, 20:38 
  
 
 
Jaroslav rašė:
sutinku geras dalikas rekomenduoju :wink:


O kam tu be reikalo senas temas prikelineji? :shock:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 114 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery