Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 06 Spa 2024, 08:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 11:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.10
Amžius:
52
Pranešimai:
177
Miestas:
Rietavas
Automobiliai:
E46 320d '04
O as daugiau tu m-kiniu daugiau nedeciau. Masina su standartiniais minksciau smugius i rata priima.


StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 15:06 
  
 
 
Mindeklp rašė:
kokia markiruote? kokie dar yrankiai?? ar tas tarpelis ant bloko nera tam kad ji galetu suspaust m ?

1) Irankis nebutinai firminis BMW, bet spec. tai tikrai. Kaip Kemi su kuvalda :evil: daro, tai cia S**** :evil:
2) Del markiruotes: Kai ziurite i isimta sake tai isivaizduokite vertikaliaja asi. Sailentbloko markiruote turi sutapti su ta asi! :idea: T.y. ziureti i virsu. Taip pat is kiekvienos puses (vidines ir isorines) reikia palikti po 2 mm sailentbloko!
Sorry, gal lietuviskai ir nelabai paaiskinau, taciau galiniu sailentbloku keitimo procedura dabar (po Kemi :evil: ) labai gerai zinau. Teko vaziuoti i Krasta ir imti orig.briezinius tam kad irodyti tiems debilams is Kemi, kad jie neteisingai ipresavo!!! :P :evil: Bet ir po to jie vel padare klaida - sutepe sailentbloka su tepalu. Na kad tipo lengviau ipresuoti butu! :lol: :lol: Kita diena vaziuojant i darba juos ismuse! :lol: :evil: :evil: Na koroce, bendra saskaita gavosi 990Lt (6 x sailentblokai, 3 x istatymo darbai, 3 x ratu geometrija) :evil: :evil: As sumokejau tik uz viena karta = 60+60+80+80+50=330 :lol: :lol:

Na va cia paveiksliyuka su paaiskinimu sukuriau :wink: :

Paveikslėlis


StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 16:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.15
Amžius:
40
Pranešimai:
288
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 Touring
jei ka chebryte tai va as toki kuris pavazduotas (salenblokas) turguje uz 25lt nusipirkau. isemiau sena, isipresavau su varstu, pasipiii...u atsiprasant, bet pasidariau tikrai gerai. kaimyno paklausiau, kad sudarankiai su kujais imusa 3men ir kita desi. beje man servise sake kazkur 120lt kanuos, tai kanavo 25lt ir pusdienis darbo, nes yra kas veikt. zodziu, jei nelaikys tai nuvarysiu i servisa, bet ziuresiu kaip deda ;))))) :lol:

_________________
Turiu dviratį, todėl vakarais saugoju gamtą :)


StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 19:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.09.15
Amžius:
42
Pranešimai:
2104
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E28 M535i DC71
Na , 'sajlenblokai' yra kaip kojines zmogui. Devetu manau geriausia nedeti :) Idejo man po 20lt priekyje - vazinesiu jau beveik 2 metus. Kazkas pradejo barsketi kaireje puseje - kita savaite apziures man ir parasysiu kaip laiko mano tie papigiajski sajlenblokai :)

O atvejis buvo toks - norejau brangesnius det, bet pazistamas servise sudejo situos man njieko nesakydamas. Kai atsiminedavau masina - pasake, kad maziau turiu sumoketi. Supykau is karto :lol: Bet kai pasake, kad laikys vienodai...


StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 19:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.21
Amžius:
41
Pranešimai:
720
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E32 750
ne, na tema tai visiskas apsurdas.... :)
naujus naujus ir dar karta naujus.
cia panasiai kaip ar galima pilt panaudotus tepalus.... :)

beje, dar girdejau kad meistreliai ne tik su kuvalda juos iskalineja, bet bendradarbiui su autogenu norejo isdegint.... :shock:


StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 21:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.20
Amžius:
38
Pranešimai:
487
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E36 m40b18 sedan
ex E36 m52b28 coupe
ex E30 m40b16 coupe
ex E36 m42b18 coupe
Now E36 m52b20 cabrio'97
Įtariu_BITES rašė:
o aš dabar tų tuščiavidurių nedėsiu, jimsiu m3 tipo, nes jie pilnaviduriai. tie originalūs dėti, ale ratas vistiek kažkaip iš pačių gumų vaikšto :(

Kiek tie m3 kastuoja panasiai ra skiriasi ju ipresavimo kaina?man irgi jie labiau prie sirdies kazkaip :D su orginaliais vistiek kazkoks laisvumas jauciamas,noretusi truputi tvirtumo. :D


StandartinėParašytas: 12 Bal 2007, 01:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.08
Amžius:
41
Pranešimai:
559
Miestas:
Vilnius - Alytus
o priekiniu sailenblokiu kainos panasios kaip ir galiniu? nes turiu itarima, kad prieky irgi teks daryti operacija... kazkoks barskejimas tupas vairuotojo pusej girdisi...

_________________
ex E36 325 coupe '92
E39 530d '01


StandartinėParašytas: 12 Bal 2007, 19:22 
  
 
 
all set rašė:
o priekiniu sailenblokiu kainos panasios kaip ir galiniu?

Taip. Mazdaug 50-80 priklausomai nuo to ar jie pilnaviduriai ar ne. :wink:


StandartinėParašytas: 14 Bal 2007, 22:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.23
Amžius:
38
Pranešimai:
1073
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
VAZ 21063
MB W210 E300TD
cia tas pats kaip tepalo filtra naudota deti :evil:


StandartinėParašytas: 15 Bal 2007, 08:30 
  
 
 
prie to pacio pasikeisk naudotus filtrus bei tepalus :lol:


StandartinėParašytas: 15 Bal 2007, 10:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.22
Amžius:
44
Pranešimai:
1944
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 320 M50 91' sedanas
Skype:
marius_darbe
Povilass rašė:
Kiek tie m3 kastuoja panasiai ra skiriasi ju ipresavimo kaina?man irgi jie labiau prie sirdies kazkaip :D su orginaliais vistiek kazkoks laisvumas jauciamas,noretusi truputi tvirtumo. :D

Autodalys šančiuose jie kainuoja 142Lt už komplektą (2 vnt). kalba eina apie priekį.

_________________
Greitai važiuosi - lėtai neš...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery