Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Spa 2024, 02:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Kov 2007, 10:08 
  
 
 
Sveiki vyrai, vakar laukiau su mašina atsistojęs prie stoties o ten visokie veikėjai pradėjo listi į mašina ir prašyti kur nors juos pavežti. Pradėjo varstyti duris vienas po kito tai teko užsirakinti iš vidaus. Žodžiu užspaudžiu iš vidaus kištuką vairuotojo pusėj priekinių durelių ir durys užsirakina. Vakare pastebiu kad vienas kištukas ty galinių vairuotojo pusės durelių nebereaguoja į centrinio darba. Na kai užrakinėji ar atrakini duris jis nieko nedaro nei užsispaudžia nei atsidaro šiuos veiksmus reikia atlikinėti ranka likusių trijų durelių jie veikia. Kame galėtubūti šaknys?


StandartinėParašytas: 20 Kov 2007, 10:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.11
Amžius:
42
Pranešimai:
547
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 520 M50
bandyk toki bajari, uzdaryk ir uzrakink visas duris rakteliu, tada rakteli suk dar tolyn uzrakinimo kryptimi kiek tik eina, turetu pasigirst gal sudirba centrinio varikliukai. Neduodu, kas pas tave 100proc tame, beda, bet taip susiderina centrinio uzraktas, nes tu ranka ji junginedamas isderinai. Vienu zo pabandyk, turetu padet.

_________________
Bajavaja Mashyna Warov


StandartinėParašytas: 20 Kov 2007, 10:29 
  
 
 
Jo dėkui pabandisiu šį metodą bandžiau aš su rakteliu tačiau tiek kiek atsirakina ar užsirakina ten iki galo dar pasukti nebandžiau.


StandartinėParašytas: 20 Kov 2007, 10:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.11
Amžius:
42
Pranešimai:
547
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 520 M50
turi dar daugiau pasiduoti uzrakinant, suk vienu zo kol sukas ir truputi palaikyk galinej padety. Sekmes :wink:

_________________
Bajavaja Mashyna Warov


StandartinėParašytas: 20 Kov 2007, 10:41 
  
 
 
Ok dėkoju. :D


StandartinėParašytas: 20 Kov 2007, 12:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
gal centrinio varikliukas nusprogo, ar kontakto negauna...
bet pamegink ir Mariaus pasiulyta varianta, kartais padeda :wink:

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 20 Kov 2007, 16:17 
  
 
 
Na gal ir nusprogo bet jei dėl tokių niekų jie nusproksta tai nežinau kas ten per varikliukai.


StandartinėParašytas: 20 Kov 2007, 16:31 
  
 
 
o gal tai tik sutapimas ir ne nuo to sugedo.
as manyciau,kad po ziemos dregmiu,oksidas uzpuole ir tik pavalyti reiktu issiardzius :roll:
gal ir issiderino...


StandartinėParašytas: 21 Kov 2007, 08:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.01.06
Amžius:
40
Pranešimai:
151
Miestas:
Vilnius-Panevezys
Va man tokia pat beda irgi yra.Lygiai tos pacios dureles nesirakineja, tik va kartais ima ir vel pradeda rakinetis :roll: tokie gedimai tai knisa mane jai jau nebeveikia tai gali ir nebeveikti o cia dabar zinok kame bedos, reiks ir man su raktu pabandyti ta bajeri arba ardyti ir kontaktus valyti.

_________________
BMW318


StandartinėParašytas: 21 Kov 2007, 09:06 
  
 
 
Likimas rašė:
Va man tokia pat beda irgi yra.Lygiai tos pacios dureles nesirakineja, tik va kartais ima ir vel pradeda rakinetis :roll: tokie gedimai tai knisa mane jai jau nebeveikia tai gali ir nebeveikti o cia dabar zinok kame bedos, reiks ir man su raktu pabandyti ta bajeri arba ardyti ir kontaktus valyti.



Aš tai vakar bandžiau su raktu pažaisti deja nepadėjo nežinau kas ten gali būti reiks gal kada paardyti bandyti ar kontaktus pažiūrėt. Na kol kas važiavimui netrukdo tokia bėda. :shock:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery