Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 30 Rgs 2024, 16:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 19:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.15
Amžius:
39
Pranešimai:
87
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
e12 525 M30
Nuvariau i Baltijos auto centra ( bmw atstovas klp) kad pasakytu kodel eme ryt mano E36 318 20l/100km :shock: . Sako liamda kartais veikia kartais ne. Bet ar nuo liamdos priklauso ir apsukos? Kurios pas mane sokineja ir ant silto ir ant salto variklio... Atsovai pajunge ant kompo sako, kad viskas tvarkoj isskyrus liamda zonda... Meginsiu keist... Kazi ar tinka betkokios firmos liamda? ( ta prasme ne originalus koks boshinis) Ir kazi kiek jie kainuoja? Kas susidures su ta problema, gal i prvt ar kaip mesteltu koki komentara. Dekui


StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 19:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
ziuriu toks atsakymas ten iprastas dalykas... man ta pati pasake "viskas gerai isskyrus LZ"... nors buvo temp daviklis, velenelio daviklis, LZ nekokie jau...
apie LZ paskaitinek forume, dabar tokios temos populiariausios, pilna yra.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 19:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.15
Amžius:
39
Pranešimai:
87
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
e12 525 M30
MaN PASAKE "baltijos autocentre" KAD NAUJAS LIAMDA AR TAI 780LT... Pasakiau ačiū ir isejau... Kiek zn ant 318 E36 bosh liamda zondas netinka... Nezinau net ko imtis dbr, nes nesinori ismest pinigu i bala. Bet jei jau bmw centre meistrai pasake kad lz neveikia, tai reiktu gal tiketi... Nes jau uzsiknisau pilt benzina... Ramiai vaziuojant pensininko rezinmu 18l/100km, truputi gaza paspaudus ir visi 20l/100km :? :( :( :(


StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 20:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.27
Amžius:
41
Pranešimai:
605
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 B54B25
Na pas tave siemens kaune zinau kur pardavineja naujus po 300lt.


StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 11:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.15
Amžius:
39
Pranešimai:
87
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
e12 525 M30
A tai ka as klaipedoj :(


StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 11:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.10
Amžius:
52
Pranešimai:
177
Miestas:
Rietavas
Automobiliai:
E46 320d '04
Vakar dariau ir as savajai diagnostika. Tik dariau ne Baltojos autocentre, o tokiam serviziuke silutes plento pabaigoi prie degalines. Cia forumieciai rekomandavo man ji. Diagnostikos kaina 40 Lt. Nustate Limada zondo gedima. Mano E36 318 92 metu. Man sake, kad pas mane boch liamda stovi.
Galiu aprasyt pozymius sugedusios liamdos nes cia visi amzinai aiskinas kokie pozymiai.
1. Pasilus varikliui, kai temp.rodykle praeina pro melyna zona atsiranda labai toks minsktas vaziavimas (masina nereguoja staigiai i gazo paspaudimus)
2. Kartais atsiranda absoliuti netrauka (vaziuojant is vietos pradeda burbuliuoti variklis, vos vos masina rieda, uzmini gaza ir po kokiu 5 sek. pramusa ir lupa i prieki).
3. Degalu sanaudu padidejimas gal koks 1 litras 100 km. Tai nelabai jaucias.
4. Vaziuojant autostrada penkta pavara lygiu keliu laikant vienodai gaza, ekonomaizerio rodykle kur ant spidometro yra plaukioja. Tai rodo 12 litru tai 7. Net neaisku kodel ji plaukioja nes masina vaziuoja vienodai ir gazo ne trupucio nei paspaudi, nei atleidi.
5. Staigiai pavaziuojant is vietos jauciamas truputi nesudegusio kuro kvapas.
6. Kartais subanguoja apsukos ant laisvu.


StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 12:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.15
Amžius:
39
Pranešimai:
87
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
e12 525 M30
Aitras, pas mane matai kuro sanaudos nesveikos, ir benzo kvapas tai uch kaip jaucias. Einu paziuret ar pas mane bosh stovi ar siemens. O kur klp geriausia tu lz ieskot?


StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 12:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.10
Amžius:
52
Pranešimai:
177
Miestas:
Rietavas
Automobiliai:
E46 320d '04
As vakar pralekiau kelias detaliu parduotuves tai visose sake kad neturi. Kaina sake apie 300 lt. Bet visi kaip susitare siule nuvaziuot i eolta. Sake ten turi. As dabar per pazystamus klausineju. Bandau pigiau gauti. Servise ir parduotuvese man patare NEDETI universalu.


StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 12:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
Dek Bosha originala,gali net skirta kitai auto,bus zaido su fiskemis,bet dirbs ilgai.


StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 13:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.10
Amžius:
52
Pranešimai:
177
Miestas:
Rietavas
Automobiliai:
E46 320d '04
Vieni boch siulo uz 300 lt, o va pas viena boch 150Lt kazkaip labai jau kaina skirias? Niekur niekas garantijos neduoda ir net atgal nepriima liamdu.


StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 13:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
va nesenai apie ta servisa irgi suzinojau... ten BMW tikrinti turi iranga gera ir kainos padorios. o BMW autocentras tai visiskai nesistengia... GEDA!!! p.s. pats meistras is BMW centro pasake "isidejau nuo zigulio zonda (bosch pas ji), 2 metus bedu nera"... siaip nuomones visiskai skirtingos, kiti su universaliu bedos nemato, kiti prasikeike ir deda dabar tik originalius... spresti jums.
Simaxas - pas tave konkreciai gryba cutina LZ... gal nusisnekesiu, bet nemanau, kad ant elektroninio ipurskimo, dar kasnors galetu tokia itaka kuro sanaudoms daryti... (jei nebuvo upgradinta)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 13:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
off topic - i BMW centra gyvenime nebevesiu masinos tvarkyti... vaidina svarbius, bet nieko konkretaus nepasako.
kai nuvaziavau su klausimo issiaiskinti kodel blogai vedasi ryte (apsukos nesokineja) ir gauni atsakyma "LEV" tai isvis graudu darosi... ir dar irodineja kazka... va tokie pas mus in klp servisai...

kiek paskutiniu laiku teko susidurti, tai butent tas servisas prie opel serviso ir yra geriausias (mano nuomone).

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 16:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.28
Amžius:
37
Pranešimai:
311
Miestas:
Kaunas
vis del to lambda :) tik norejau apsidomet daugiau nusimanaciu, gali but kad neuzsildavo variklis normaliai bent jau pagal preitaisu skydely del to kad zvakes buvo senos ar lambda bloga? nes siajp nesilo, galvojau termostatas, ne sbuvo anksciua su praitu bmw, bet apsikeiciau zvakes ir isemiau sian lambda ir pucia nesilta o varo karsta :) bet variklio temp rodo per viduri kaip ir turi but :)


StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 16:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.07
Amžius:
41
Pranešimai:
1019
Miestas:
Vilnius
aitras, dar prie saraso siulau prideti toki daikta kaip: staigiai spustelni gaza, staigiai atleidi, kad ir stovedamas, tada apsukos krenta vos ne iki 0, susipurto masina, ir issilygina.


StandartinėParašytas: 02 Kov 2007, 17:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.23
Amžius:
36
Pranešimai:
1428
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
neturiu kuo pasigirti :)
aitras rašė:
Vakar dariau ir as savajai diagnostika. Tik dariau ne Baltojos autocentre, o tokiam serviziuke silutes plento pabaigoi prie degalines. Cia forumieciai rekomandavo man ji. Diagnostikos kaina 40 Lt. Nustate Limada zondo gedima. Mano E36 318 92 metu. Man sake, kad pas mane boch liamda stovi.
Galiu aprasyt pozymius sugedusios liamdos nes cia visi amzinai aiskinas kokie pozymiai.
1. Pasilus varikliui, kai temp.rodykle praeina pro melyna zona atsiranda labai toks minsktas vaziavimas (masina nereguoja staigiai i gazo paspaudimus)
2. Kartais atsiranda absoliuti netrauka (vaziuojant is vietos pradeda burbuliuoti variklis, vos vos masina rieda, uzmini gaza ir po kokiu 5 sek. pramusa ir lupa i prieki).
3. Degalu sanaudu padidejimas gal koks 1 litras 100 km. Tai nelabai jaucias.
4. Vaziuojant autostrada penkta pavara lygiu keliu laikant vienodai gaza, ekonomaizerio rodykle kur ant spidometro yra plaukioja. Tai rodo 12 litru tai 7. Net neaisku kodel ji plaukioja nes masina vaziuoja vienodai ir gazo ne trupucio nei paspaudi, nei atleidi.
5. Staigiai pavaziuojant is vietos jauciamas truputi nesudegusio kuro kvapas.
6. Kartais subanguoja apsukos ant laisvu.


viso variantu buna, todel labai konkretintis negali :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery