Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Rgs 2024, 18:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E32 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 162 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 01:27 
  
 
 
Na isties idomus svarstumai, siaip mano manymu 7 klase bmw priskiriama prie limuzininiu automobiliu, tad su juo ir reikia vazineti kaip su limuzinu :lol: na del automato, as juo dizugiuosi kadangi stabdis ir gazas, tai komfortas, o kad 3 ltr variklis plius automatas neturi smarves tai su tuo nesutikciau, pakanka pajausti kaip traukia prie sedynes, beje vaziuojant dujomis, benzinas kur kas maloniau. :D Beje dar klausimas gal galit kas pasidalinti min timis kiek pas ka suvartoja duju 3iL i varikliu, automatas, nes man labai skirtingai, nors vaziavimo principai tie patys, dujos mazeikiu naftos o vartoja kiekvienu atveju skirtingai. dekui


StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 21:50 
  
 
 
Vladislav rašė:
nu del to ir pirkau ja bet jau nuo polocijos velniu gavau :lol:
kad neisrinktu man jos pas puos pastaciau tai pasake traukt gerai kad garaza gausiu sendien ta ja ten tisiu ir prasides ...........

gal kam variklio reik ? :wink:


Kiek nori?isidesiu i savo safrana :D o jei rimtai kiek prasytai,noriu greiciau E32 nusipirkti..


StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 21:52 
  
 
 
dziulio999 rašė:
draugelis vazineja su E32 3.0 motoru su dujom ir zvenge nes pila kaip i gera golfa jam uztenka mieste 13l. normaliai, kulturnai vaziuojant! tik motora uzsildo visad ant benzo, nes saltas debesi duju suvalgo....


Idomu kame cia tos stebuklingosios saknys,jei taip butu daug kas gal ir persimestu ant E32,aisku tikiu jei kamsciuose nestovi,ilgom distancijom vazineji nes pats zinau skirtumus sanaudu :)


StandartinėParašytas: 14 Spa 2006, 00:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.07.11
Pranešimai:
328
to lewlew

uz visa ta liekana 1200 lt
bet ten nera ko tvarkiti jai ka jai tik nusipirksi koki kita E32 su defektais ten variklio ir pakabos sumaltos tai jo tada pseinasi imt toke suvarita
nes jau pacio kebula neatstatisi
parejo saibom jis nuo vertimosio
o savo neparduodu nes zynau rast paskiu kita labai sunku bus ir vel tvarkit man noro ner isvis kodelta

_________________
"Те, кто быстр на прямой - любители; в поворотах - средний класс; быстрейшей является моя теория быстрого вождения" (с) Рёйске ID


StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 18:46 
  
 
 
Muntis rašė:
Na isties idomus svarstumai, siaip mano manymu 7 klase bmw priskiriama prie limuzininiu automobiliu, tad su juo ir reikia vazineti kaip su limuzinu :lol: na del automato, as juo dizugiuosi kadangi stabdis ir gazas, tai komfortas, o kad 3 ltr variklis plius automatas neturi smarves tai su tuo nesutikciau, pakanka pajausti kaip traukia prie sedynes, beje vaziuojant dujomis, benzinas kur kas maloniau. :D Beje dar klausimas gal galit kas pasidalinti min timis kiek pas ka suvartoja duju 3iL i varikliu, automatas, nes man labai skirtingai, nors vaziavimo principai tie patys, dujos mazeikiu naftos o vartoja kiekvienu atveju skirtingai. dekui


sveiki cia seijp ieskojau idomiu pamastymu apie 7er :) nesenai toki pasiemiau...maniskis valgo 16 dujikiu


StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 19:26 
  
 
 
aaron rašė:
Muntis rašė:
Na isties idomus svarstumai, siaip mano manymu 7 klase bmw priskiriama prie limuzininiu automobiliu, tad su juo ir reikia vazineti kaip su limuzinu :lol: na del automato, as juo dizugiuosi kadangi stabdis ir gazas, tai komfortas, o kad 3 ltr variklis plius automatas neturi smarves tai su tuo nesutikciau, pakanka pajausti kaip traukia prie sedynes, beje vaziuojant dujomis, benzinas kur kas maloniau. :D Beje dar klausimas gal galit kas pasidalinti min timis kiek pas ka suvartoja duju 3iL i varikliu, automatas, nes man labai skirtingai, nors vaziavimo principai tie patys, dujos mazeikiu naftos o vartoja kiekvienu atveju skirtingai. dekui


sveiki cia seijp ieskojau idomiu pamastymu apie 7er :) nesenai toki pasiemiau...maniskis valgo 16 dujikiu


Kiek zinau klaipedoj su kamsciais nesusiduriama? as vakarais pas drauge kai vazineju tai praktiskai 2 litrais sumazeja benzino sanaudos lyginant su tom kai darbo reikalais vazinejau.


StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 20:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.09
Amžius:
41
Pranešimai:
187
Miestas:
Hilden-Deutschland
Automobiliai:
BMW 330Ci - ex
BMW 325 E30 MTech 2 ;)
pabandyk ryte Klaipedoj 7:30 val isvaziuot i darba ar mokykla, ar univera, pamatysi kad ir cia kamsciai jeu neblogi, arba namo kai is darbu pradeda zmones vaziuot.....
asikus nera tokie dideli kaip vilniui, bet vistiek jau susidaro ir klp


StandartinėParašytas: 15 Lap 2006, 03:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.09
Amžius:
42
Pranešimai:
114
Miestas:
Ukmergė
Automobiliai:
E32 735iA limo 86m"
E28 525e limo 85"
E34 520 touring 93"
E39 528iA touring 98"
ex E32 750 il limo 90m"
norejau dar paklausti i ka reiktu atkreipti demesi perkant E32? ar daznai pasitaiko perkaitintu varikliu ir kokie pirmieji to pozymiai?





pirma metai.geriausiai nuo rudijimo buvo paruosta nuo 86 iki 89.poto pradejo fuflo darit su kebulais.o is kebulo matisis kaip buvo ziurima ta masinyte.aisku varikli reik ziuret nes bmw yra opios masinytes.ir elektra nes jos tykrai labai daug yra siame modelije


StandartinėParašytas: 15 Lap 2006, 17:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.01
Amžius:
43
Pranešimai:
313
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E61 530d 06'
Ex E60 530D 04'
Ex E38 730D M57 00'
Ex E32 730i 87'
Ex E30
lewlew rašė:
dujos mane ir domina labiausiai,kadangi galeciau ju pigiai susiveikt tai kad va mieste su automatu i ~18 sutilpti butu labai saunu :)


Duju kaina 1,90 lt benzo 2,80 lt, duju degina apie 18-20 litru???mano 730, sakykit ka norit mieste 13-14 litru benzo.Nu niekaip nesuprantu kam tas dujas deti ir sau nervus gadinti?Vaziuodamas gal truputi ir sutaupai,bet pripazinkit tvarkyti irgi daugiau reikia.juo labiau kad tai ne bus naujos kartos duju iranga.
Ir isvis kam pirkti tokia masina jei net ant benzo truksta litu?
Aisku cia tik mano nuomone todel nepykit :)

Bet visumoj 735 mielesnis nei 730. Su draugeliu panasiai tuo pat metu pirkom,mano 730, jo 735.Tai jo sanaudos nezymiai skiresi nuo mano, o trauke (turiu pripazinti ) tikrai geriau.

Skirtumas tik tas kad jis savo suede ir senai pardavo, o as vis dar vaziuoju :)

_________________
naujos pradžios pradžia.


StandartinėParašytas: 15 Lap 2006, 17:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
matosi zmogus naujas forume... tad pasakysiu kol kazkas cia neuzvire.

vienuzodziu i disuksijas apie duju geruma/bloguma sitame forume mes STENGIAMES NEKELTI,nes po tokiu diskusiju buna trinami postai,rakinamos tiemos,pikti moderai ir tt.taip kad susilaikyk,arba pateik grinus faktus kazkokius. nes kie kzmoniu tiek nuomuoniu,pas vienus problemos su dujom pas kitus (pvz pas mane) jokiu, vieni uzsispire kaip oziai kitiems dzin viskas,taip kad geriau nekelk tos temos apie geri blogi nes tema bus uzrakinta migom.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 15 Lap 2006, 17:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.01
Amžius:
43
Pranešimai:
313
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E61 530d 06'
Ex E60 530D 04'
Ex E38 730D M57 00'
Ex E32 730i 87'
Ex E30
tiesa sakant nelabai supratau ka as cia blogo pasakiau?Bet tiek to.

_________________
naujos pradžios pradžia.


StandartinėParašytas: 15 Lap 2006, 17:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
nu ne tai kad bloga,bet beveik visada po tokio komentaro atsiranda kiats panasus komentaras,paskui dar vienas,paskui dar vienas uz kita gudresnis piktesnis ir tt,baigiasi tuom kad visi susirieja,gauna ******* nuo moderu,tema uzrakinta, tsaknt "nesantaikos kurstymas" :lol:
turejau as toki grieka ne karta :lol: tai ir perspeju del visa ko :lol:

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 16 Kov 2008, 02:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.11.08
Amžius:
38
Pranešimai:
173
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Peugeot 206 1.9d'02 N1
Saab 9-5 MY98 2.0LPT
BMW 735iA'90[parduota]
Mazda 626GE 2.0dohc'93[parduota]
Lancia Kappa 2.4JTD'98[parduota]
Mazda 323F BG 1.5sohc'90[praduota]
as turejau sena svajone isigyti E32. nusipirkau su daktaru variklyje. po 3men eme ir suluzo variklis. tiesiogine sio zodzio prasme. uz 1000lt nusipirkau kita tokie pati, tik is E34. viskas idealu, 3.5i. dabar vaziuoja tikrai :shock: ypac nuo 3000rpm iki 4500rpm. ir garsas malonus ir i sedynes guldo konkreciai. ant seno variklio buvo dujos. keiciau varikli, islupau nacert tas dujas. firma man finansuoja pilnai kura, neisitenku i limitus, bet motoro pjaut nenoriu. nes pirmas dalykas, dega liamda zondas(ji jau keiciau), visokie sildymai, pries gesinant perjungimai ant benzo, dega zvakes, spustelsi - saus sklende. nefinansuotu man firma kuro, gal ir buciau pasilikes dujas, bet tik GAL. nes siaip visa gyvenima buvau pries jas. dabar va voliojasi visa iranga rusy, gal kam reikia? balionas 70ltr. del kainos susitartume 8)
atsiprasau jei ka izeidziau savo nuomones pareiskimu, bet mano situacija yra tokia, todel ir nuomone tokia.


StandartinėParašytas: 16 Kov 2008, 13:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.09
Amžius:
42
Pranešimai:
114
Miestas:
Ukmergė
Automobiliai:
E32 735iA limo 86m"
E28 525e limo 85"
E34 520 touring 93"
E39 528iA touring 98"
ex E32 750 il limo 90m"
turiu pats E32 735i l6.valgo kuro maziau nei 730 l6.vaziuoja smagiau ir sukimo momentas geresnis.automatiniu greiciu deziu perdavimai geresni nei mehaniniu.kelintu metu jieskai ir kiek pasiryzes moket?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 162 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery