Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Rgs 2024, 23:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Lap 2006, 23:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.06
Amžius:
39
Pranešimai:
78
Miestas:
in the middle of
Automobiliai:
E46 323Ci Coupe '00
ex E36 318iS Coupe
sorry kas skaito si posta antra karta.

sekmadieni vaziavau - jokiu problemu. pirmadieni isedau, ir sankabos pedalas nesukuria jokio pasipriesinimo ishskyrus kiek spyruokle ta prie pedalo.
Skyscio nesumazeje, bandziau dapilt - nepadejo. Uzkurus begio imest neimanoma, zinoma, o kai uzgesinta - labai lengvai junginejasi (berods taip net nesijunginejo kai viskas gerai buvo, strigdavo kartais siek tiek).
Kokios mintys? Gal matytusi kas nors nuemus apdaila po vairu? Gal cilindriukas nusibaige? Guolis?? Ar kazkas rimciau?

dekui uz pasiulymus

P.S. itariu imanoma butu uzkurt su ikistu antru begiu ir pavaziuot kelis
simtus metru iki serviso?

_________________
Tony


StandartinėParašytas: 06 Lap 2006, 23:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
Arba cilindriukas(jo "privodas") prie pedalo,arba cilindriukas prie dezes 8)

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 07 Lap 2006, 00:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.21
Amžius:
43
Pranešimai:
47
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 325 M50 92'
E36 M3 96' coupe
E34 525 89'
Toks bajeriukas pas mane ant passato buvo. Ten nuluzo pedalo kronsteinas ir aisku sankaba visaj nedirbo, buvau baisiai issigandes.


StandartinėParašytas: 07 Lap 2006, 00:37 
  
 
 
Tony rašė:
sorry kas skaito si posta antra karta.

sekmadieni vaziavau - jokiu problemu. pirmadieni isedau, ir sankabos pedalas nesukuria jokio pasipriesinimo ishskyrus kiek spyruokle ta prie pedalo.
Skyscio nesumazeje, bandziau dapilt - nepadejo. Uzkurus begio imest neimanoma, zinoma, o kai uzgesinta - labai lengvai junginejasi (berods taip net nesijunginejo kai viskas gerai buvo, strigdavo kartais siek tiek).
Kokios mintys? Gal matytusi kas nors nuemus apdaila po vairu? Gal cilindriukas nusibaige? Guolis?? Ar kazkas rimciau?

dekui uz pasiulymus

P.S. itariu imanoma butu uzkurt su ikistu antru begiu ir pavaziuot kelis
simtus metru iki serviso?


Man lygiai taip budavo, tavo cilindriukas jau prie pabaigos, jis paprasciausiai susala ir neveikia! Man po kiekvienos saltos nakties kita diena sankabos pedalas maskatuodavos kaip ant virves pirmyn atgal;
Uzkurk masina ir laikyk uzvesta, uzsyla pamazu ir po truputi pradeda veikt sankaba.. arba vaziuok be sankabos kol uzsils :)


StandartinėParašytas: 07 Lap 2006, 09:30 
  
 
 
Kazkas ir man panasaus buvo. Pdejo pedalo atitraukimas pora kartu uzkisus kuja uz jo i save. Bet dar nebuvo jokiu salciu tada :roll:


StandartinėParašytas: 07 Lap 2006, 10:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.17
Amžius:
18
Pranešimai:
1202
Miestas:
USA
Automobiliai:
11’ F10 535iX
19' RX350 F Sport
o as pastebejau, kad po nakties salciu, ryte vietoje pirmo begio isimusas atbulinis, o pirmo tiesiog neina imest, nes laisva rankena pavaru pasidaro tai persoka ant atbulinio, kai susyla viskas gerai, gal kam nors dar taip buna?

_________________
Negocijavimo akredityvas-numato beneficiaro išrašytos tratos arba pagal akredityvą pateiktų dokumentų apmokėjimą be regreso teisės trasanto atžvilgiu.


StandartinėParašytas: 07 Lap 2006, 10:23 
  
 
 
Arba sutapo sankabos gedimas su salciais arba realiausia kad ji uzsalo. Labai teisingai cia parase apie pasildinima pasinos, o po to tiesiu taikymu skysti keisti. Teko dirbti servisa keleta metu tai is patirties sakau \:D/


StandartinėParašytas: 08 Lap 2006, 15:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.06
Amžius:
39
Pranešimai:
78
Miestas:
in the middle of
Automobiliai:
E46 323Ci Coupe '00
ex E36 318iS Coupe
cia atsiardziau apdaila po vairu, ar teisingai suprantu, jog tas juodas - tai cilindriukas, esantis prie sankabos pedalo (kitas yra prie greiciu dezes):

Paveikslėlis

nelabai panasu, kad jis lengvai demontuotusi, virsu tai isardysi, o kaip apacia? :) Panasu kad ji slepiasi po apdailom... Ar as ne taip suprantu kazka :) cia fotke prie sankabos pedalo..

_________________
Tony


StandartinėParašytas: 08 Lap 2006, 16:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.10.02
Amžius:
39
Pranešimai:
278
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E38 M62B35 Shadow line
E36 coupe 325i M50B25
mano bmw 325 taip buvo.Kai saltas oras (ziema) ryte ateinu nera sankabos...paziurek ar skyscio yra pakankamai,nes oro pagauna ir ji dingsta, taciau uzpumpuoji kokes 5 min ir vel ji "gyva" čia beda turetu buti su kazkuriuo cilindriuku..pas mane tai darbinis buvo nusproges, pakeiciau kaip bitute viskas ok..tej va sekmes!


StandartinėParašytas: 08 Lap 2006, 16:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.22
Amžius:
38
Pranešimai:
99
Miestas:
Klaipėda
cilindriukas cia,man taip pat buvo,isarde perinko viska ir vel sudejo,po kiek laiko vel nusprogo :lol: teko keist abu cilindriukus del ramios galvos :lol: daba viskas normaliai..


StandartinėParašytas: 09 Lap 2006, 20:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
for Tony
Cia tikrai cilindriukas sankabos prie pedalo.
Keiciasi jis sunkokai ir laiko truputi uztruks,vamzdukus apacioje atsukti irgi nera labai lengvai,ir virsuje yra ka veikti ant keliu stovint ,spiruokle paskui,atmetanti pedalo reikia nepamirsti i vieta,jai skirta ideti,nuorinti.....labai faina :roll:
Vienu zuodziu jei duobe yra,irankiu yra,DOT4 yra,igudziu su tais irankais dirbti irgi turi-gali pradeti,jei truksta kokio komponento-pats supranti,i servisa,paims nuo 50 Lt :wink:

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 09 Lap 2006, 21:07 
  
 
 
Tony rašė:
sorry kas skaito si posta antra karta.

sekmadieni vaziavau - jokiu problemu. pirmadieni isedau, ir sankabos pedalas nesukuria jokio pasipriesinimo ishskyrus kiek spyruokle ta prie pedalo.
Skyscio nesumazeje, bandziau dapilt - nepadejo. Uzkurus begio imest neimanoma, zinoma, o kai uzgesinta - labai lengvai junginejasi (berods taip net nesijunginejo kai viskas gerai buvo, strigdavo kartais siek tiek).
Kokios mintys? Gal matytusi kas nors nuemus apdaila po vairu? Gal cilindriukas nusibaige? Guolis?? Ar kazkas rimciau?

dekui uz pasiulymus

P.S. itariu imanoma butu uzkurt su ikistu antru begiu ir pavaziuot kelis
simtus metru iki serviso?
pas mane buvo taspats cia dazniausiai bira prie greiciu dezes hidraulinis cilindriukas ten nuluzta spiruokle ir dinksta sankaba pagrinde tai luzta tik jie,ir jis lengvai pasikeicia,ir reik pirkt kita nes rem komplektu nera net tanagroi neturi


StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 00:58 
  
 
 
nu pas mane toks variantas ant E34 kai nutiko tai teko pasikeist vos ne visa sankaba (diska, diskatoriu, isminama guoli)


StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 12:56 
  
 
 
panasi problema sankaba nuspaudus ir imetus begi jos neatleidus pradedi vaziuoti beto begiai sunkiai metosi ypac kol neisilus auto.tai tepalus greiciu dezeje pakaisiu ir remontini nusipirkau cilindriukui prie pedalo jis neleidzia nieko bet man atrodo paprasciausiai spaudimo pakankamo nesudaro!kaip manote?


StandartinėParašytas: 11 Lap 2006, 01:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
manau,tavo itarimai ne bepagrindo....

_________________
Antanas.E36Coupe


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery