Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Rgs 2024, 08:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 785 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 53  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 22 Lap 2014, 16:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
truputi buvau primirses sita tema, tai noreciau pora centu numesti dar. tiek kad prasau visu tu kuriems nepatiks ka sakau skaudziai nereaguoti.

man uzkliuvo keli momentai kai buvo drasiai naudojamas zodis "klasika". griztant atgal ir vartant/skrolinant(pdf) senus E38 reklaminius bukletus, automobilis ten ne juodas. ziurint ano meto reklamas taipogi jis ten ne juodas (pasijutubinkit). toliau dar idomiau... Dzeimso Bondo e38as NE JUODAS :!: as suprantu kad ponas Bondas mums ne rodiklis, bet tada ir ten tai buvo didelis rodyklis, MILZINISKI pinigai, reklamos ir tt. tai kas ta klasika ? jagurai ir kiti britiski automobiliai turi klasikine lenktinine zalia spalva, niekas apie juodas nei puse lupu nesneka. facebuke sedint e38u grupse (world wide) juodi E38 sudaro tikrai ne didziausia dali, net kita karta ju ten visai nesimato, daugiau sidabriniai, melini, pilki ir tt. arba kazkas originalaus tipo rudai/vysnines ir tt. dar toliau... cia jau grinai asmeniniai pastebejimai... istoriskai susikloste kad pirmi bmw autombilius pradejo pirkti kriminalinis elementas, aisku juoda buvo #1, gal is cia ta klasika ? paskui prakute ne kriminaliniai elementai pradejo ipirkti tuos bmw automobilius, ir aisku kai pries nosi tau vazinedavo JUODI kruti bmwai norejosi ir paciam tokios, nes nu pacanai neivertins jei neduok dieve bus zalias (omg). paskui tam tikrame ziurovu rate atsirado blatni filmai visokie ten peterburgo bandytai ir tt, cia griztant i 90uosius... post ussr. toliau dar idomiau .... sprogsta atomine bomba - filmas BOOMER :D (as jo neziurejau, nu gal kelias istraukas maciau), kadangi visa salis iki siol dar yra gan konservativi, o tada buvo dar blogiau tai sitas kurinYs sukrete ziurova... sukrete taip kad ... net sunku issireiksti tinkamai. trumpai tariant bmw spalvos supratimo klausimas buvo sukrestas is pagrindu, naturalu kad sito kinemotografinio stebuklo vertintojai didziaja savo dalimi butent ir yra tas svelniai tariant konservativus kontengentas.

tai sakau gal visdelto nereiketu vartoti zodi klasika, o likti prie to kad tai visdelto skonio reikalas ?

ir taip, as puikiai suprantu zmones kurie gyvena is auto prekybos ir pilnai tikiu kad uz juoda spalva kai kas pasiruoses uzmesti viena kita simtine, bet as dristu teigti kad tai tam tikras procentas pirkeju ir jums pasiseka ant tokio uzsirauti, kitas meiliau ses i zalia ar pilka ir sumokes keliais simtais maziau. dar teko atkreipti demesi pvz tas pats E39 face lifto kebule juodos spalvos yra labai retas variantas, nes face liftines spalvos ziauriai smagios ir "naujoviskos" ir ta juoda ju tarpe pasidaro visai be jokio "cinkelio", taip ir norisi sakyt toki pamacius - eilins juodas bnwas.

tai kad zmones kurie neprijaucia blatniako kulturai juoda bmw vertina gerokai maziau nei tie kurie vertina sita reikala. dalykai ikalti i galva vienokiu ar kitokiu budu yra labai stiprus reikalas ir labai sunku i juos nekreipti demesio.

bet kaip minejau pilnai suprantu ir uzjauciu zmones kurie uzsiima autoprekyba, jiems juodas bmw tikrai butinas, nes sudejus visas puses kartu sansas parduoti ji didesnis, nes ji gali nupirkti ir tas kam ciornyj bumer yra klasika ir tas kuris tesiog iesko gero automobilio.

pys.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 22 Lap 2014, 16:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.12.30
Amžius:
31
Pranešimai:
1470
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Opel Vectra GTS 2.2 '03
ex.E38 - 728i '96
Skype:
tomaszvalgas
Nikas:
L1F3
Esu skaitęs apie spalvas.

Cituoju #1:
Jei vyras vairuoja juodą automobilį, vadinasi, jis siekia pabėgti nuo likimo, nors aplinkiniai tokį vyrą mato kaip pasitikinčią savimi asmenybę. Dar jam svarbu, kad visi su juo pagarbiai elgtųsi. Juoda – valdžios ir socialinės padėties, solidumo ir pasiektos gerovės spalva.

Cituoju #2:
Ši spalva, be jokių abejonių, yra galios spalva. „Juodų automobilių savininkai nepasiduoda manipuliacijoms, - teigia spalvų konsultantė ir tendencijų prognozuotoja Leatrice Eiseman. - Jie vertina klasiką bei eleganciją ne tik rinkdamiesi automobilį, bet ir kitose srityse. Šią galios spalvą vertinantys žmonės ne tik vairuoja juodus automobilius, bet ir mėgsta vilkėti juodus drabužius.“

Cituoju #3:
Juoda spalva – klasikinė. Ji simbolizuoja solidumą, kita vertus, ji byloja apie originalumo ir saviraiškos stoką. Bet koks juodas automobilis atrodo prabangiai, nepriklausomai nuo jo markės.


StandartinėParašytas: 22 Lap 2014, 18:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
neblogu minciu yra, bet kalbejau apie konkreciai bmw ir E38 ir apie klasika kuri buvo o ne kazkieno sugalvota klasika. siaip taip paziurejus 1a citata savyje slepia namioka i kazkokius kompleksus :D . 2a citata gera, bet ji tinka issivysciosio pasaulio salims, pas mus visi citatos teiginiai groja atvirksciai :D .

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 22 Lap 2014, 22:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.06
Pranešimai:
1098
Automobiliai:
E36. daug
E93
as cia gal susireiksminu, bet tarp komentaru izvelgiu uzsleptos kritikos i mano darza. tai pasakysiu, kad is mano turimu bmw, vienas raudonas, kitas geltonas :D ir man tikrai ne ''pyp'' juoda spalva, vien del to, kad ziauriai nepraktiska, nu bet simakas turi but juodas, tiesiog turi :D

You choose :
Paveikslėlis
uploading images

_________________
Rap is cool.


StandartinėParašytas: 22 Lap 2014, 22:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
zalias arba vysninis all the way, jie daug sultingesni atrodo :D. ir simakas NETURI buti juodas. akmenu pasleptu i tavo darza nebuvo nei vieno, ten kas liete tave parasiau tiesiai. o siaip vel nesusikalbam matomai. nes rasiau kai ka kita visai.

beje kad nebutu daugiau nesusikalbejimu - as asmeniskai nesu pries juoda spalva, tesiog man asmeniskai E38 daug grazesnis ir idomesnis kitu spalvu. kaip pvz ir E32. o va e65 juoda spalva jau puikiai tinka.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 22 Lap 2014, 23:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.12.30
Amžius:
31
Pranešimai:
1470
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Opel Vectra GTS 2.2 '03
ex.E38 - 728i '96
Skype:
tomaszvalgas
Nikas:
L1F3
jogis rašė:
as cia gal susireiksminu, bet tarp komentaru izvelgiu uzsleptos kritikos i mano darza. tai pasakysiu, kad is mano turimu bmw, vienas raudonas, kitas geltonas :D ir man tikrai ne ''pyp'' juoda spalva, vien del to, kad ziauriai nepraktiska, nu bet simakas turi but juodas, tiesiog turi :D

You choose :
Paveikslėlis
uploading images


Ne tik į tavo daržą. Mano irgi juodas. Čia tiesiog, man pačiam durni stereotipai egzistuoja ,kad semakas turi būt juodas.
Beet, aš manau, kad visoks gali būt :) Ypač bordinis...


StandartinėParašytas: 23 Lap 2014, 11:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
neprisiimkit akmenu neskirtu sau ;) . nebent kalbat apie ta dali kur kalbu apie oskaro nominanta.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 23 Lap 2014, 14:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.11.21
Amžius:
51
Pranešimai:
437
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 740 95' cosmosschwarz metallic
Engine: M60, 4.0L V8, 210kW, 282hp, 400 N·m
Transmission: automatic
Upholstery: standardleder/schwarz
ASC+T, PDC, Klima, Xenon
R16 BMW OEM styling 61
Ahahah.... kaip smarkiai pyksta NEjuodų BMW savininkai, kad juos nuskriaudė likimas ir įkišo jiems saldainių popieriuko spalvos automobilį. Na, ką galiu pasakyt... Pastebėkit atidžiai, kokių spalvų limuzinais suvažiuoja šio pasaulio galingieji, aka auksčiausio rango politikai. Taip, jūs teisingai pastebėjote- automobiliai juodi, kaip ir kostiumai- juodi. Taip, tai- klasika. Neginčyjamai. Banalu, nusibodę, bet klasika. Kas NEnori būti aukščiau kitų, renkasi pilką audi ir drožia kaimo keliais. Kas nori būti ir siekia būti, renkasi statusinę spalvą ir statusinį automobilį. O norėti būti ir siekti būti yra gerai ir tai yra progreso variklis. Dauguma nenori niekuom būti ir nieko nesiekia, todėl ir dirba maksimos kasoje visą gyvenimą...
Juoda spalva dar yra konservatyvių žmonių spalva. Taip, taip, tų pačių nuobodžių pasipūtėlių, kurie vertina klasikines vertybes- šeimą, investicijas į auksą ir patriarchalinės visuomenės modelį. Jūs ir vėl teisūs. Tokie žmonės nedėvi medžiaginių striukių, nes juk yra natūralios odos gaminiai. Jie nedėvi hipsterių marškinėlių ir neavi plokščiapadžių drobinių sportbačių. Konservatyvūs žmonės tiki, kad mobilus telefonas turi atlikti tik telefono funkciją, o laikrodis ant rankos, kaip ir automobilis, turi pabrėžti žmogaus pasaulėžiūrą. Todėl nešioja jie tik automechaninius laikrodžius, pagamintus būtinai Šveicarijoje. Bet čia jau lyrinis nukrypimas, už kurį man, jaučiu, nebeatleis moderatoriai, todėl grįžtu atgal į BMW forumo realijas ir pabrėžiu, kad aukščiau išvardinti dalykai tėra tik mano kukli kukli nuomonė ir nepretenduoja būti objektyvia tiesa.

Taika ir ramybė jums.

_________________
Только пусть ваша совесть не мешает вам ясно мыслить, а ваш разум пусть не стесняется, когда нужно, отстранить совесть…

Стругацкие «Обитаемый остров»


StandartinėParašytas: 23 Lap 2014, 14:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4180
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Jūs biškutį išprotėjot, matau :)
Ką rūkom ? patinka man tokie kasiakai, linksmi ir su polėkiu, tokie:) mmm


StandartinėParašytas: 23 Lap 2014, 15:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3365
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Kuo toliau, tuo idomiau darosi sitoj temoj :) As pavasari/vasara dazysiu masina, bet taip dar ir nenusprendziau kokia spalva dazyt. Jau buvo galvota ir apie melyna, balta, pilka, tamsiai pilka, juoda ir dar pilna visokiausiu graziu spalvu, bet taip dar ir nenuspresta iki galo :) Zmona uz juoda/tamsiai pilka/sidabrine (dabartine). Man irgi ir tamsiai pilka ir dabartine spalva ir juoda butu ok. Tiktai juoda masina reiketu daznai plaut, visalaik butu purvina. Pvz dabar plaunu masina karta per 2-3 savaites ir ok. Dar toks momentas, zinant savo charakteri, zinau, kad ateityje uzknys tas dalykas, kad visur, visuose skylese vistiek matysiu sena pilka spalva, bagazineje, po kapotu visur kur belysiu. Tai nzn kad dabar daryt, turbut paliksiu dabartine spalva ir busiu ramus :) Bet draugai varo, kad keisciau spalva, nes vistiek dazysiu masina ir kitos progos nebus. Kad daryt? Zmones padekit apsisprest? :D

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


StandartinėParašytas: 23 Lap 2014, 15:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4180
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Keičiant automobilio spalvą, keičiasi ir visi dokumentai. Papildomi kaštai.


StandartinėParašytas: 23 Lap 2014, 15:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3365
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
cia butu maziausia problema :)

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


StandartinėParašytas: 23 Lap 2014, 15:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.11.21
Amžius:
51
Pranešimai:
437
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 740 95' cosmosschwarz metallic
Engine: M60, 4.0L V8, 210kW, 282hp, 400 N·m
Transmission: automatic
Upholstery: standardleder/schwarz
ASC+T, PDC, Klima, Xenon
R16 BMW OEM styling 61
Dionich, o tu nusidažyk automobilį apelsinų spalva, panašiai tokia, koks yra tavo avataro nuotraukoje fonas. Vieni pliusai- ir vasarą ir žiemą automobilis puikiai pastebimas kelyje. Dar vienas pliusas- tai bus vienintelis ir unikalus apelsininis E38 Lietuvos Respublikoje. :mrgreen:

_________________
Только пусть ваша совесть не мешает вам ясно мыслить, а ваш разум пусть не стесняется, когда нужно, отстранить совесть…

Стругацкие «Обитаемый остров»


StandartinėParašytas: 23 Lap 2014, 15:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4180
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Aš sakau, konkrečiai jis gerai parūkęs :) man patinka :)


StandartinėParašytas: 23 Lap 2014, 15:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.12.30
Amžius:
31
Pranešimai:
1470
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Opel Vectra GTS 2.2 '03
ex.E38 - 728i '96
Skype:
tomaszvalgas
Nikas:
L1F3
dionich, taigi įmanoma pilnai spalvą pakeist. Čia toks forumietis Jason užsiėmė ir padarė. Visur kur matosi pasidarė juoda. Tik po kilimais paliko seną spalvą.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 785 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 53  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery