Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 07 Spa 2024, 05:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014, 00:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.05.20
Pranešimai:
9
Miestas:
sint niklaas belgija
Automobiliai:
E46 320D touring 2000 136 pk
Sveiki as cia naujokas turiu problema
1 raktas jis atidaro mechaniskai durys bet nuotolinis valdimas visiskai neveikia signalizacijos nera ,bandziau batareika pakeisti nieko bandziau degima ijungti isjungti ir paspausti bmw zenkliuka laikyti ir 3 kartus duru atidarimo migtuka pagal taisikles turejo uzsiprogramoti bet ir tas nepadejo nebezinau kas gali buti

2 galinis langas mano touring savaime atsidarineja po to kai atidarau durys na ir vazuojant irgi ,ant lango knopke neveikia patikrinau ja ligtais ji tvarkoi vandens nepapuole.

3 radija isviso netraukia tik 1 stoti gaudo .

4 galinio lango sildimas neveikia

visus saugikliukus apziurejau nieko blogo neradau


StandartinėParašytas: 21 Geg 2014, 03:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.19
Amžius:
38
Pranešimai:
483
Miestas:
Airija
Automobiliai:
bmw 320d E46 2002m.
Nikas:
kiruxxx
aprasyma pirma psitaisyk nelabai suprasti eina. kaip koduoji rakteli nespaudyk labai greitai paspaudima 1s palaikymuar poros padaryk. nes man ir jei greitai suspaudau neprisikoduoja. o centrinis veikia uzrakinimas su jungikliu prie rankinio? jei ne tai tavo gm5 bloko reles nuejo. viewtopic.php?f=59&t=75656&p=1357856&hilit=neveikia+centrinis#p1357856

viewtopic.php?f=59&t=129146&p=1372801&hilit=neveikia+centrinis#p1372801

galinio dangcio tikrink laidus gal nusilankste bus tarp kebulo ir bagazines tam tarpe

dar gali pabandyti jei turi pazystamu su E46 antenos stiprintuva pasikeisti buna kartais nueina. vienas mano raktelis buvo ir uzlinkes kuresi auto viskas tik nejo uzkoduoti tai perlitavau immo cipa i kita rakteli ir prisiprogramavo is 1 karto , bet pirma pasitikrink ar centrinis isviso veikia


StandartinėParašytas: 21 Geg 2014, 19:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.05.20
Pranešimai:
9
Miestas:
sint niklaas belgija
Automobiliai:
E46 320D touring 2000 136 pk
sveiki na pas mane centrinis veikia as .siandien pasikeiciau blokeli kuris randasi virs galinio stiklo po plasmasiniu spoileriu http://bmwetk.info/teile/prd/BMW/VT/P/E ... 5248377814 ten pazimetas nm 2,po to radija pradejo veikti bandziau su rakta priregistruoti vel nesekmingai laidai rodos tvarkoi .Jo pamirsau pasakyti batareika pakeiciau raktelije jau kaip menuo galvojau kad joje problema buvo .
Gal zinai ar is kytos bmw rakta jaigu paimciau ir cipa i ji savo isideciau gal tai padetu ?


StandartinėParašytas: 22 Geg 2014, 02:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.19
Amžius:
38
Pranešimai:
483
Miestas:
Airija
Automobiliai:
bmw 320d E46 2002m.
Nikas:
kiruxxx
pabandyk kita bmw rakta priprogramuoti jei pavyks paciam rakteli td kazkas nusproge. o pas tave rombo formos raktas ar senesnio modelio? jei rombo td reikes islituoti immo cipa ir i kita ilituoti, jei lituokli esi rankose laikes turetu pavykti. bet jei tik viena turi rakta geriau kas ismano tegu perlituoje :) raudonai apibrestas immo ji reiktu islituoti . man ta pati beda buvo nejo prikoduoti raktelio


Prikabinti failai:
images.jpg
images.jpg [ 12.65 KiB | Peržiūrėta 3639 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 22 Geg 2014, 17:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.05.20
Pranešimai:
9
Miestas:
sint niklaas belgija
Automobiliai:
E46 320D touring 2000 136 pk
jo pas mane lygiai toks kaip foto ,:(
jo su mano lituokliu pose shemos sudeginsiu reiks kazka sumastyti .na as suprantu tave taip kyta rakta gaunu bandau priprogramuoti jai neiseina reikia ta cipa ilituoti ?jo dar kaip patikrinti ar man baterija pasikrovusi raktelije?


StandartinėParašytas: 23 Geg 2014, 02:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.19
Amžius:
38
Pranešimai:
483
Miestas:
Airija
Automobiliai:
bmw 320d E46 2002m.
Nikas:
kiruxxx
pirma pabanyk prikoduoti kita rakta jei pavyks td perlituoji immo cipa raudonai kur apvesta ir viskas to kur viela apvyniotas nereikia


StandartinėParašytas: 23 Geg 2014, 18:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.05.18
Pranešimai:
827
Miestas:
KLAIPĖDA
Automobiliai:
3er E46 ex
5er E39 '00 M57D30
danielius rašė:
jo pas mane lygiai toks kaip foto ,:(
jo su mano lituokliu pose shemos sudeginsiu reiks kazka sumastyti .na as suprantu tave taip kyta rakta gaunu bandau priprogramuoti jai neiseina reikia ta cipa ilituoti ?jo dar kaip patikrinti ar man baterija pasikrovusi raktelije?

Turbūt, kaip ir akumą, su testeriu :D

_________________
You can sleep in you car but you can't race your house


StandartinėParašytas: 25 Geg 2014, 01:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.06.12
Pranešimai:
50
Automobiliai:
E46 330xd '03
Del sildymo tai ziurek ar nenutruke visi siuleliai ties guma kur spaudziasi stiklas, pas mane tik viena juostele veikia, o suremontavus kitas, ilgai neveike, nes i guma vel apsitryne.. jei siuleliai sveiki tikrink ties vyriais kur labiausiai lankstosi laidai, turi but luze jei saugikliai tikrai tvarkoje. Darinejimasis pas tave stiklo yra eletroniskai atsidaro ar mechaniskai atsoka?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery