Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 08 Spa 2024, 14:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Sau 2014, 12:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.08.19
Pranešimai:
20
Automobiliai:
E46 320d '03
Sveiki, atšalus orams pradėjo durniuoti mašina. Užkūrus šaltą iš po nakties, sunkiai traukia, neima apsuku, šiek tiek pavažinejus, kažkiek viskas pagereja, tačiau iki to, kaip budavo anksčiau negrįžta. Prieš savaitę buvau pajungęs kompą, nieko tokio neparode tik tiek, kad automobilis nemato EGR(buvo atjungta fiške). Pajungus fiškę i tą vacuumo valdiklį, kuris valdo EGR, mašina išvis nebevažiuoja, pradeda šokineti apsukos, o ant galo net ir užgesta. Gal kas nors žinot nuo ko pradeti ieškoti problemos? Kalba eina apie 2003 metu 320d 110kw.


StandartinėParašytas: 29 Sau 2014, 23:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.10.07
Amžius:
31
Pranešimai:
166
Automobiliai:
BMW E92 325d '09
ex BMW E46 320d '03
kisas1 rašė:
Sveiki, atšalus orams pradėjo durniuoti mašina. Užkūrus šaltą iš po nakties, sunkiai traukia, neima apsuku, šiek tiek pavažinejus, kažkiek viskas pagereja, tačiau iki to, kaip budavo anksčiau negrįžta. Prieš savaitę buvau pajungęs kompą, nieko tokio neparode tik tiek, kad automobilis nemato EGR(buvo atjungta fiške). Pajungus fiškę i tą vacuumo valdiklį, kuris valdo EGR, mašina išvis nebevažiuoja, pradeda šokineti apsukos, o ant galo net ir užgesta. Gal kas nors žinot nuo ko pradeti ieškoti problemos? Kalba eina apie 2003 metu 320d 110kw.


Bent jau pas mane ant 320d 110kw po nakties, kol variklis saltas tai ryskiai prasciau traukia, bet susilus iki darbines temperaturos vaziuoja kaip iprasta


StandartinėParašytas: 30 Sau 2014, 10:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.12.07
Amžius:
34
Pranešimai:
278
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 320d (110kw) '04 135 kW
E61 535D (210kw) '08 280 kW
Frozen258 rašė:

Bent jau pas mane ant 320d 110kw po nakties, kol variklis saltas tai ryskiai prasciau traukia, bet susilus iki darbines temperaturos vaziuoja kaip iprasta


Lygiai tas pat ir man. Visiškai buka mašina rytais, atrodo kad staiga kas nors turbiną nuėmė ir paliko gal 50 kW.. Sušilus atsigauna. Temos autoriui pirmiausia siūlyčiau pasitikrinti lengviausius dalykus - visas oro padavimo ir vakuumines šlangutes, turbo valdymo solenoidą, oro srauto matuoklę (diagnostikoj testus galima jai pasidaryt - kiek tai tikslu visgi nežinau).


StandartinėParašytas: 30 Sau 2014, 12:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.08.19
Pranešimai:
20
Automobiliai:
E46 320d '03
Tai ka vyrai ir taikotes su tokia problema? Juk visiskai nesvarbu ar saltas auto ar siltas jis turetu vaziuoti normaliai, o del vacuumo slanguciu esu tikras, kad jos geros, salenoida bandziau pakeist, nes 2 turiu, tas pats, oro srauto matuokles taip pat 2 turiu, bandziau pakeist, tas pats, bandziau ir atjunkt, tai dar blogiau buvo, tada net nuo 3 tukst turbo neijunkdavo. O Pas mane lygiai tas pats, salta masina visiskai nevaziuoja, siek tiek pasylus geriau pradeda, bet vis tiek kokie tik 81kw yra, ne daugiau ;// Kol nebuvo stipriai atsale, viskas budavo gerai, traukdavo kaip priklauso. Vienintelis pastebejimas, tik, kad tepalas pavarva is intercoolerio, matyt skylute yra kazkur, bet nemanau, kad del to taip jaustusi smarkiai. O antras dalykas, pas mane EGR grybauja, nors vasara buvo tas pats, taciau traukdavo masina, bet vis tiek bandysiu EGR tvarkyt, db numovus slanga ir pagazavus egr vos vos prasiveria, zodziu, ne vaiksto normaliai, gal but tas itakoja..


StandartinėParašytas: 30 Sau 2014, 12:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.12.07
Amžius:
34
Pranešimai:
278
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 320d (110kw) '04 135 kW
E61 535D (210kw) '08 280 kW
Na šiaip normalu kad auto šaltą rytą prasčiau traukia, variklis tikrai sunkiau užšąlęs sukasi, galios jam vos ne tris kart daugiau reikia kad išsijudintų vien, ką jau kalbėt kai visą mašiną reikia varyt. Klausimas tik ar mūsų atveju tas normalu dar yra normalu, ar jau per daug galios trūksta.. Kol kas nebandžiau ieškot problemų, bet įtariu jog gali būti purkštukai ū9žinau jog vienas į pabaigą, galbūt dėl to). O EGR prasivalyk arba išvis atsijunk nuo vakuumo. Tik klaidą gali mest.. Man pravalė tai neturiu bėdų.


StandartinėParašytas: 30 Sau 2014, 13:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.10.07
Amžius:
31
Pranešimai:
166
Automobiliai:
BMW E92 325d '09
ex BMW E46 320d '03
Nezinau ar taip turi buti ar neturi, bet susiles variklis traukia taip kaip ir priklauso. Nuvaryk pas dyzelvistus gerus arba i betkuri chip tiuninga jeigu pats tingi, ar nera galimybes ieskoti gedimu, pastatys ant stendo ir bus matyt kiek tavo arkliu issilakste


StandartinėParašytas: 30 Sau 2014, 16:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.12.07
Amžius:
34
Pranešimai:
278
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 320d (110kw) '04 135 kW
E61 535D (210kw) '08 280 kW
Koks tikslas, jei šiltu motoru viskas lyg ir gerai, o šalto motoro ant stendo tikrai niekas nevarys :D


StandartinėParašytas: 31 Sau 2014, 12:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.08.19
Pranešimai:
20
Automobiliai:
E46 320d '03
Nereikejo nei dyzelistu, nei stendo, užkišau EGR vacuumo šlangute ir visos bedos išsisprende, dabar traukia tiek šalta tiek šilta ir turbina jungia nuo 2k apsuku :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery