Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 07 Spa 2024, 06:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Sau 2014, 13:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.07.10
Pranešimai:
277
Miestas:
UK
Automobiliai:
bmw 318i M43
320d 110kw
320d 110kw M Sport
iirmantas rašė:
Nezynau kaip jum ar pades ar ne, bet man padejo, cia snektelejau su vienu bmw remonto zynovu siandie tai jis man patare pasiziureti kokia situacija yra su vakumu kuris yra ant duslintuvu angalio (viena is ismetimo triubu turi sklende) tai sako paziurek ar ji uzsidaro kai masina uzkurta ir ar atsidaro kai masina uzgesini. Paziurejau ir pas mane ji isviso buvo atjunkta, nuimta slangute ir uzglusintas jos alas kad neitu oras, ko pasekoje ta sklende visada buvo atidarita. uzmoviau ta slangute atgal ant to vostuvo sklende uzsidare kai uzvedziau masina ir sklende atsidare kai uzgesinau,reiskia veikia. Tai daba nustojo tas baltas garas eiti man baisinis, bent jau siandien visa diena vazynejau ir mieste ir iki Vilniaus buvau nulekes. Dabar dumelis eina labai po truputi zodziu dumina kaip ir visos masinos ir kai duodi gerai gazo ner dumo kai budavo kad net kelio gale nesimate per tuos baltus garus. Nezynau ka ta sklende ten daro ir kokia jos paskirtis yra ir net nezynojau kad isviso ji ten yra. Jei kas zynot tiksliai kas te per daiktas tas vakuminis angalis ir kokia jo paskirtis tai nepatingekit aprasykit apie tai.

Cia tik 6cilindru masinuose yra ta sklende?Jei ne kur tiksliau ja galima rasti?


StandartinėParašytas: 06 Sau 2014, 23:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.27
Pranešimai:
39
Automobiliai:
E46 323 1999
Kiek zynau tai ta sklende buna tada, jei gamykliskai yra dvi dudos duslintuvo (is galinio bakelio iseina dvi arba viena duda). tiksliai zynau jei variklis 1,6 ar 1,8 tikrai bus viena duda kartais ir 2 litru varikliuose buna viena. Dvi dudos buna nuo 2,3 kubaturos ir auksciau.


StandartinėParašytas: 07 Sau 2014, 01:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.01.06
Pranešimai:
3
Automobiliai:
BMW E60 530i ir BMW E46 330CI
Sveiki, del dumo tikrinkit alsuoklio membrana, bus uzsikisus arba suplysusi. Dar gali buti slangos jungiancios ja su karteriu ir voztuvu dangteliu jei su dviem vanusais tai yra ir dar dvi slangos jungiancios alsuokli su ipurskimo kolektoriumi.

_________________
BMW E60 530i
BMW E46 330ci


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery