Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 06 Spa 2024, 01:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Spa 2013, 20:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.10.23
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E36 325i
Sveiki, ištiko tokia durna bėda. Pabandysiu nupasakoti kuo detaliau, gal kas nors padėsit, būčiau labai dėkingas :) Mano automobilis E36 325i plyta (vanos). Vienu žodžiu man reikia pasikeisti vairo stiprintuvo siurblį, nes dabartinis išviso mirė. Buvau nuvažiavęs į Hidrovistą, ten man pasakė tą patį: reik keist siurblį. Nuvažiavau į šrotą Gabijos gatvei (Vilnius) ten man pasakė, kad jie siurblių neturi, bet pasiulė apskambint visus pagrindinius Vilniaus šrotus, paaiškėjo, kad siurblių jie irgi neturi. Su tuo mechaniku iš šroto pakalbėjus jis pasakė, kad siurbliai man tinka tik nuo 6 cilindrų variklių (3čiukų, 5ukų ir tt). Kaip man aiškino mano siurblys turi turėti 2 šlangų praėjimus, nes būna ir su trimis ant 320 ir t.t

Na kadangi man to siurblio mirtinai reikia, tai galvojau nusipirksiu naują iš eolto. Tam mechanikui parodžius http://e-shop.eoltas.lt/index.php?cl=de ... =710017EGT štai šį siurblį jis man pasakė, kad jis netiks. Nors rašoma, kad tinka visiems trečiukams. Nesinorėtų mokėti 400 litų ir pirkt katės maiše. Ka jūs manot ir galėtumėt patarti? Kadangi nesu siurblių ekspertas tai ir nežinau ką daryti. Dėkui :)


StandartinėParašytas: 23 Spa 2013, 21:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
hm, idomu kodel netinka. o sito nebandei ? http://e-shop.eoltas.lt/index.php?cl=de ... hauto=4627

cia is isvaizdos lyg kitoks http://www.turnermotorsport.com/p-2365- ... 325is.aspx

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 23 Spa 2013, 22:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.10.23
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E36 325i
Germany rašė:

Tas link'as tai tarpinės siurblio (gal ne tas link :D?) Man irgi labai idomu, kodėl jis sake, kad netinka, o parduotuvei rašoma, kad tinka. Kažkokia mistika, planuoju bandyt nuvažiuot į vietą ir ten su pardavėjais konsultuotis, bet nemanau, kad jie labai bus linkę kalbėtis :D


StandartinėParašytas: 26 Spa 2013, 13:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.05.10
Pranešimai:
488
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36
Skype:
aur1m4z
Lobsta rašė:
Tas link'as tai tarpinės siurblio (gal ne tas link :D?) Man irgi labai idomu, kodėl jis sake, kad netinka, o parduotuvei rašoma, kad tinka. Kažkokia mistika, planuoju bandyt nuvažiuot į vietą ir ten su pardavėjais konsultuotis, bet nemanau, kad jie labai bus linkę kalbėtis :D


Prasimušk pagal savo VIN kodą tą vairo stiprintuvo siurblio kodą, pabandyk surasti nuotraukų pagal jį ir palygink su Eoltiniu. Nors aišku geriausia tai su senu nuvažiuot ir vietoj palygint prieš perkant :)
Aišku tas siurblys kinietiškas, nėra jokios garantijos, kad dirbs ilgai.. Geresnio varianto už LUK nerasi, bet dėl to ir atitinkama kaina būtų.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery