Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 12 Spa 2024, 13:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 07 Geg 2010, 18:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.24
Amžius:
37
Pranešimai:
165
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e90 3.0d LCI M
ex. E46 2.0d
.GKG. rašė:
Jo uzkniso juodai tie girgzdejimai, tai paemiau silikono purskiamo is maximos ir supurskiau taip negailedamas, po menesio vel pradejo uzpurskiau dar ir jau apie puse metu tylu.


man irgi abu priekiniai langai jau daugiau nei metai barška važiuojant :( gal galit kas nors, kas susitvarkė, paforkinti vietas, kurias jūs purškėt su silikonu? Arba kurios tiksliai gumos sukelia šitą garsą (ir kodėl sukelia, nes sausos?)? Man jau taip įkyrėjo, kad nebežinau kur dėtis - diskomfortas didžiulis. Žiemą, kai šalta buvo, nebarškėjo.. aš bandžiau su vienu silikonu tepti - nepadėjo. tada nusipirkau wurth silikoną, visas gumas išvaliau, išsiurbiau, kad jokių akmenukų, nieko nebūtų, tada suvariau silikono ir nifiga nepadėjo... ką daryti?

Beje, nesupratau, ką čia pilotas rašė apie durų užraktą? Tau čia šitas padėjo nuo langų barškėjimo?? bet tavo ne E46..


Ačiū visiems!

_________________
My car isn't smoking, it's marking its territory.


StandartinėParašytas: 10 Geg 2010, 02:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.10
Pranešimai:
363
ruonis rašė:

man irgi abu priekiniai langai jau daugiau nei metai barška važiuojant :( gal galit kas nors, kas susitvarkė, paforkinti vietas, kurias jūs purškėt su silikonu? Arba kurios tiksliai gumos sukelia šitą garsą (ir kodėl sukelia, nes sausos?)? Man jau taip įkyrėjo, kad nebežinau kur dėtis - diskomfortas didžiulis. Žiemą, kai šalta buvo, nebarškėjo.. aš bandžiau su vienu silikonu tepti - nepadėjo. tada nusipirkau wurth silikoną, visas gumas išvaliau, išsiurbiau, kad jokių akmenukų, nieko nebūtų, tada suvariau silikono ir nifiga nepadėjo... ką daryti?

Beje, nesupratau, ką čia pilotas rašė apie durų užraktą? Tau čia šitas padėjo nuo langų barškėjimo?? bet tavo ne E46..


Ačiū visiems!

pafotkint dabar negaliu nes ne lt randuosi,bet padeda man wurth purskalalu supurksti gumas kurios randasi tarp duru ir masinos kebulo.supursiu abi,ant kebulo ir ant duru ir ramu kokiem porai men

_________________
Average is failure


StandartinėParašytas: 18 Rgs 2012, 22:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.09.18
Pranešimai:
4
Automobiliai:
E46
Sveiki, noriu atnaujinti temą nes čia problemos sprendimo dar neradau. Neseniai įsigijau BMW 320d 2002m ir problema tame, kad girgzda visos dureles, tiksliau gumos tarp durelių, o jei dar tiksliau, tai man atrodo, kad durelių stiklas ties ta vieta kur remiasi į gumą nes kai langus paleidi bent truputėlį žemiau, girgždėjimo garsas dingsta. Taip pat tas garsas visiskai isnyksta kuomet lyja, tuomet taip pat nebelieka to įkyraus garso. Bandžiau silikoną, nepadėjo. Gal turite kokių idėjų ar turėjote tokią problemą? jei pavyko ją išspręsti, pasidalinkite patirtimi kaip. Būčiau labai dėkingas nes ši problema jau veda į neviltį :(


StandartinėParašytas: 28 Spa 2012, 21:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.10.12
Pranešimai:
10
Automobiliai:
E46 320d
Nes ten ne langas girgzda, o isorine duru puses guma kuri i kebula trinasi yra issausejusi(guma paseno), paprasciausiai nesigirdi kai langa atidarai todel taip ir atrodo, kad lange ten


StandartinėParašytas: 06 Kov 2013, 18:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.01.27
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E39 320d AT
Vaidas87 rašė:
Sveiki, noriu atnaujinti temą nes čia problemos sprendimo dar neradau. Neseniai įsigijau BMW 320d 2002m ir problema tame, kad girgzda visos dureles, tiksliau gumos tarp durelių, o jei dar tiksliau, tai man atrodo, kad durelių stiklas ties ta vieta kur remiasi į gumą nes kai langus paleidi bent truputėlį žemiau, girgždėjimo garsas dingsta. Taip pat tas garsas visiskai isnyksta kuomet lyja, tuomet taip pat nebelieka to įkyraus garso. Bandžiau silikoną, nepadėjo. Gal turite kokių idėjų ar turėjote tokią problemą? jei pavyko ją išspręsti, pasidalinkite patirtimi kaip. Būčiau labai dėkingas nes ši problema jau veda į neviltį :(


As issprendziau su 6lt uz juosta is Senuku. Irgi maniau kalta vieta kur stiklas remias. Taciau kaip matai is foto - ne :)


Paveikslėlis


StandartinėParašytas: 06 Kov 2013, 21:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.09.18
Pranešimai:
4
Automobiliai:
E46
vibo rašė:

As issprendziau su 6lt uz juosta is Senuku. Irgi maniau kalta vieta kur stiklas remias. Taciau kaip matai is foto - ne :)


Paveikslėlis



Labas, butinai isbandysiu, tik norejau pasitikslinti. Tu paemei ta juosta ir uzklijavai ant dureliu virs gumos, palei pat dureliu virsu? Beje, kokia cia juosta, kaip ji vadinasi? Tai po tos juostos uzklijavimo visi tie skleidziami pasaliniai garsai isnyko?


StandartinėParašytas: 06 Kov 2013, 21:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.01.27
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E39 320d AT
Vaidas87 rašė:


Labas, butinai isbandysiu, tik norejau pasitikslinti. Tu paemei ta juosta ir uzklijavai ant dureliu virs gumos, palei pat dureliu virsu? Beje, kokia cia juosta, kaip ji vadinasi? Tai po tos juostos uzklijavimo visi tie skleidziami pasaliniai garsai isnyko?


Klijuojasi ant briaunines gumos paciame virsuje, is vidines puses. Juosta - TESA, yra prie elektros skyriaus izoliaciniu medziagu. Ji gan plona - medziagine. Garsai visiskai isnyko. Tikiuos, kad visam laikui.
Jei esi Vilniuje (arba si savaitg Klaipedoje), turiu laisvos juostos galiu nemokamai duot uzsiklijuot.


StandartinėParašytas: 06 Kov 2013, 22:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.09.18
Pranešimai:
4
Automobiliai:
E46
vibo rašė:

Klijuojasi ant briaunines gumos paciame virsuje, is vidines puses. Juosta - TESA, yra prie elektros skyriaus izoliaciniu medziagu. Ji gan plona - medziagine. Garsai visiskai isnyko. Tikiuos, kad visam laikui.
Jei esi Vilniuje (arba si savaitg Klaipedoje), turiu laisvos juostos galiu nemokamai duot uzsiklijuot.




Mhmmm... Aisku, butinai isbandysiu. Kad zinok as Kaunietis, bet vis tiek ačiū.


StandartinėParašytas: 13 Kov 2013, 11:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.10.23
Amžius:
34
Pranešimai:
299
Automobiliai:
ex 99' E39 530d
ex 01' E39 530d
ex 04' E53 3.0d
ex 05' E61 2.5d
13' F30 328xi
12' F10 528xi
Pas mane E39, irgi buvo pradeje girgzdeti langai.
Supurskiau silikonu gumoms abidvi gumas(vidine ir isorine) kurios yra prie lango. Lyg ir padejo, nes dabar langai vazineja negirgzdedami.
P.S. jeigu taip bandysit, purksti silikono reikia nedaug, nes kai as purskiau, tai purskiau kaip sau, negailedamas, tokiu budu gal puse metu vazinejau riebaluotais langais (silikonas nesusigere nuo gumu). Kai darineji langa labai jau slyksciai riebaluojasi stiklas, vaizdas tampa isplaukes :))


StandartinėParašytas: 15 Bal 2013, 16:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.10.02
Pranešimai:
6
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 520 08m
vibo rašė:

As issprendziau su 6lt uz juosta is Senuku. Irgi maniau kalta vieta kur stiklas remias. Taciau kaip matai is foto - ne :)


Paveikslėlis


Dekui, visą laiką galvojau kad čia buvo gumos prie stiklo kaltos. Vos susiklijavau šitą juostą, garsas iškart dingo.


StandartinėParašytas: 25 Kov 2014, 19:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.10.23
Amžius:
34
Pranešimai:
299
Automobiliai:
ex 99' E39 530d
ex 01' E39 530d
ex 04' E53 3.0d
ex 05' E61 2.5d
13' F30 328xi
12' F10 528xi
Taigi, pabandžiau ant draugės E46 šį girgždesį pagydyti būdu, kuris veikia E39, ir lyg garsai dingo.

Reikia lipnia juosta užvynioti detalės nr 8 vietą, kurioje kabinasi spyna, t.y. žiurint iš viršaus šios U formos detalės dešinę pusę (pastorinama vieta, kurioje "užsikabina spynos mechanizmas"). Vynioti daug nereikia, pakanka 10 cm lipnios juostos gabaliuko.

Paveikslėlis


StandartinėParašytas: 26 Sau 2015, 08:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.01.19
Pranešimai:
6
Automobiliai:
E46 320d 2002m
lfc rašė:
Bandziau zinok as su tuo silikonu - jokio poveikio. Bet va vakar radau sode tokia surudijusia skardine turbut kokiu 20 metu senumo ten autochemijos gumu atnaujintojas. Patepiau tas gumas tai bent jau kol kas tas garsas visai isnyko. :) Tik kazin ar ilgam...
Beje dar kad nekurt naujos temos - gal pas ka nors irgi traska galine sedyne? Nes tas garsas dar ikyresnis ir niekaip nesuprantu kas ten.

Traska pas mane irgi, irgi buvau viska islupes nieko neradau, sudejau atgal viska ir vistiek barska, nezinau kas ten yra, kazkokia mistika


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery