Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 22 Rgs 2024, 02:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Lie 2012, 22:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.04.23
Pranešimai:
5
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E38 730d '98
Metai: 1998
Variklis: 3.0d

turiu toki klausima- diagnostikas sake, kad pas mane variklio kompas yra ne nuo sito variklio- ar tai turi kazkokios itakos variklio darbui ir visiems esamiems privalumams?

kitas klausimas- pas mane originalioj komplektacijoj nebuvo multi vairo, o dabar uzdetas M'kinis, ir diagnostikas pripasakojo, kad tam kad veiktu autopilotas reikia paprasciausiai kazkokius laidus nuvest i kompa ir ten kazka prie kazko pajungt (as nelabai gaudaus, tai nepasakysiu ka prieko, nes neatsimenu :) ), bet esme tame kad pries diagnostika man pastoviai veikdavo vairo apsvietimas ir autopilotas veikdavo, o dabar nei apsvietimas neveikia nei autopilotas!! tai klausimas butu- ka man reiktu daryt ir kur kreiptis, kad man ir apsvietimas veiktu ir autopilotas?! nes man tas mkinis vairas tik del grozio nelabai reikalingas :) garsinima jau veliau susitvarkyciau- nesu labai ispindejas tai ir su ranka moku pasigarsint :)

kad su garsinimo knopkem reikia kazka burt pas elektrikus jau prisiskaiciau pakankamai, tai klausimu neturiu :)


StandartinėParašytas: 17 Rgp 2012, 22:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.10.11
Amžius:
38
Pranešimai:
80
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
now: 318 Ci E46
ex: 735i E38
Aivaras84 rašė:
Metai: 1998
Variklis: 3.0d

turiu toki klausima- diagnostikas sake, kad pas mane variklio kompas yra ne nuo sito variklio- ar tai turi kazkokios itakos variklio darbui ir visiems esamiems privalumams?

kitas klausimas- pas mane originalioj komplektacijoj nebuvo multi vairo, o dabar uzdetas M'kinis, ir diagnostikas pripasakojo, kad tam kad veiktu autopilotas reikia paprasciausiai kazkokius laidus nuvest i kompa ir ten kazka prie kazko pajungt (as nelabai gaudaus, tai nepasakysiu ka prieko, nes neatsimenu :) ), bet esme tame kad pries diagnostika man pastoviai veikdavo vairo apsvietimas ir autopilotas veikdavo, o dabar nei apsvietimas neveikia nei autopilotas!! tai klausimas butu- ka man reiktu daryt ir kur kreiptis, kad man ir apsvietimas veiktu ir autopilotas?! nes man tas mkinis vairas tik del grozio nelabai reikalingas :) garsinima jau veliau susitvarkyciau- nesu labai ispindejas tai ir su ranka moku pasigarsint :)

kad su garsinimo knopkem reikia kazka burt pas elektrikus jau prisiskaiciau pakankamai, tai klausimu neturiu :)

Del variklio kompo. Ar jauti kad kazkas butu blogai? :) Is tavo isvardintu trukumu variklio kompas gali tureti itaka tik autopilotui.
Kad veiktu multi, reikia vairo juostos nuo multi vairo. Diagnostika negalejo tureti itakos multi vairo ir autopiloto neveikimui, nebent kazka programavo. Pasitikrink saugiklius. Jei nepades saugikliai kreipkis ;)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery