Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 17 Spa 2024, 21:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 676 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 46  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 14:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.12.01
Amžius:
37
Pranešimai:
298
Miestas:
Sostinė
Automobiliai:
e61 530d
E36Coupe rašė:
eik, eik ir vel meluoji...


issakyk savo nuomone :D

_________________
BMW - Brutal Money Waster


StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 14:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.08
Amžius:
43
Pranešimai:
1970
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex:520i E28
ex:318i E30
ex:325e E30
ex:vw golf 3 vr6
ex:E36 328 coupe 97'
ex:E36 325i 95' cabrio
Ex:E30 328
Ex: E46 330d 02'
Ex: E38 735 01'
Ex: E28 535 T 84'
Ex: E53 4.6is 03'
E32 740 v8 92'
Skype:
tomas19810809
Julius P. rašė:
Aš tai manau, kad pardavėjas turi norėt, kad suprastų visi ir "dašiltų" visiems galimiems pirkėjams.

O as tai manau, kad visiem geras nebusi

_________________
aš ne greit važiuoju, aš lėtai skrendu...


StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 14:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.09.08
Amžius:
43
Pranešimai:
1991
Miestas:
Drammen, Norway
Automobiliai:
BMW 17 i3 60ag
BMW 12 E70 3.0d
ex BMW 05 E90 320i
ex BMW 98 E39 528iA
Tomejas, su krasta kaip ir viskas gerai butu, kainu politika mes jau daugmaz issiaiskinom. Mane domina kitas klausimas, kodel tiek mazai daliu turite apynaujems automobiliams? As pvz. uzsakinejau kelias dalis E90 tai kone visos bus po 8 dienu. Gerai kad man neskubu, bet realiai jei reikai dalies greitai jos niekaip negausi. As suprantu, kad E30 ar senesniai auto jus neuzkraunat sandeliu dalimis, nes nezinia kas ir kada ar nupirks, bet E90 neturet daliu tai nesuprantu kodel neturite.


StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 15:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
manau jei tu kurie restauruojasi ar deda "geras devetas" tai ir sandelis butu pilnesnis ir nereiktu 8 dienu laukti. o siaip as jau pripratau inside uzsakai ir gera savaite lauki. pripratau.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 16:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
51
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
meikas rašė:
... visas kitas dalis labiau apsimoka devetas geras surast arba restauruot :)

CENZŪRA, na jūs man atleiskit, bet pirkti dėvėtas pakabos dalis, tai čia kaip trusikus humanoje pirkt.


StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 17:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.12.01
Amžius:
37
Pranešimai:
298
Miestas:
Sostinė
Automobiliai:
e61 530d
Julius P. rašė:
CENZŪRA, na jūs man atleiskit, bet pirkti dėvėtas pakabos dalis, tai čia kaip trusikus humanoje pirkt.


Krastoje E39 lenktos traukės (šarnyro) kaina - 800lt as nusipirkau LABAI gyvą už 50lt skirtumas, kad ir ne didelis yra biškutį. Važiuoju jau nuo vasaros - nė garselio ir klibėjimo. Ir tikrai man neįrodysi, kad GERAS dėvėtas originalas blogiau, kad ir už pvz 200lt kainuojančią naują traukę iš Tanagros.
Čia tikrai nekoks palyginimas su humanos triusikais..

_________________
BMW - Brutal Money Waster


StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 18:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.25
Amžius:
39
Pranešimai:
3277
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
JEEP, e23, e93 lci
Juolabiau kad tu ta trauke gali labai aiskiai apziuret ir patikrint jos geruma, sitoij vietoj nera tokio faktoriaus kaip megstama sakyt "o jai nupirksiu tokia pat".
Ir faktas, kad gero stovio orginalas bus geriau uz tas visas "alternatyvias dalis" be to ir pigiau. Cia beveik panasiai kaip kitiem atrodo kad turi but geda dujas piltis :)
Ziuriu labai cia tokiu ispuikusiu yra, kuriem protingai, racionaliai taupyt yra geda :wink: Visokes kiniskas dalis tai is tikro turetu geda but y bmw det.


StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 18:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
nuo daug ko priklauso :) isidejes gera detale (visada buna isimciu, brokai, dejimo chaltura ir pan) gali uzmirsti ilgam ta vieta, perkant naudota vis tiek loterija ir tikrai - priklauso nuo dalies. o restauruotos dalys tai ziurint kas ir kaip restauruoja. maciau kaip senukas Gargzduose daro, tai nera prie ko prikibti,, atrodo kaip nauja, draugui po 30 LTL padare uz detale ir garantija dave, kurios dar neprireike.
bet esminis dalykas, jei pats keiti detale, gali zaistu su devetom, restauruotom ir pan, o jei servise keiti, tai jau nori nenori reikia deti bent kazkokia garantija, nes pakeitimo kainos kaip ir detales (E36 ziurint), tai geriau nusipirkt nauja gera dali ir nemoketi uz pakartotini keitima ir kita detale...
jei dalys kainuotu kaip E39, kur simtais detale kainuoja, taip pat mastyciau apie restauravima, visgi 30 LTL ne 500. bet kadangi E36 detales nera brangios, tai perku lamforder ir vargo nematau.
is naudotu daliu vaziuokles, tai pirkau galinius amortikus ir apsivertusios E36. 100 LTL uz boge 2vnt. ideta pries + - 5-6metus ir dar dabar puikiai veikia.
taip kad niuansu daug ir bendrai vienos taisykles taikyti nereiketu :) yra kur galima pataupyti neprarandant gero rezultato.
aisku grieztai nepritariu neaiskiom detalem. ruvile ir panasiai. jau geriau is sroto naudota.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 18:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
51
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
meikas rašė:
Krastoje E39 lenktos traukės (šarnyro) kaina - 800lt as nusipirkau LABAI gyvą už 50lt skirtumas, kad ir ne didelis yra biškutį. Važiuoju jau nuo vasaros - nė garselio ir klibėjimo. Ir tikrai man neįrodysi, kad GERAS dėvėtas originalas blogiau, kad ir už pvz 200lt kainuojančią naują traukę iš Tanagros.
Čia tikrai nekoks palyginimas su humanos triusikais..

Jėga, jau net kokius 6 mėn važiuoji ir dar nebarška. Aš šiaip nekalbu apie visokias tanagras su kitaiskom dalim. Ir aš tau nieko nesiruošiu įrodinėt.

Ir aš nemanau, kad tai yra protingas ir racionalus taupymas į pakabą kišant naudotas dalis. Aš manau, kad tai yra savo laiko negerbimas.


StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 18:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
42
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
Kaip pamatuosi nukrypimus nuo normos? Tarkime auto gavo smūgį ir traukė palinko tarkime 1 laipsniu (vizualiai labai abejoju ar atpažintum tokios dėvėtos detalės defaktą)? O kodėl neaiškios kokybės dėvėtą pirkti jau turėtų būti ne gėda, o kinietiškas jau gėda?
Dėl pasakymo "racionaliai taupyti", tai reiktų labai įvertinti racionalumą. Kiekvienas daiktą perka tam tikram laikotarpiui: bile prastumti mašiną, nuvažiuoti fiksuotą x laiko ir y km su ta dalimi, arba važiuoti maksimalų įmanomą atstumą. Racionalumą dar reikia skaičiuoti ir sumuojant darbų kainas ir sugaištą laiką kaitaliojant pakartotinai.

Kadangi didesnė dalis žmonių renkasi būtent 1 ir 2 eksploatavimo variantus, tai visi tokie tvarkymo metodai suprantami, o ar pateisinami - jau kitas klausimas.
Xolen rašė:
Juolabiau kad tu ta trauke gali labai aiskiai apziuret ir patikrint jos geruma, sitoij vietoj nera tokio faktoriaus kaip megstama sakyt "o jai nupirksiu tokia pat".
Ir faktas, kad gero stovio orginalas bus geriau uz tas visas "alternatyvias dalis" be to ir pigiau. Cia beveik panasiai kaip kitiem atrodo kad turi but geda dujas piltis :)
Ziuriu labai cia tokiu ispuikusiu yra, kuriem protingai, racionaliai taupyt yra geda :wink: Visokes kiniskas dalis tai is tikro turetu geda but y bmw det.

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 18:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.12.01
Amžius:
37
Pranešimai:
298
Miestas:
Sostinė
Automobiliai:
e61 530d
Julius P. rašė:
Jėga, jau net kokius 6 mėn važiuoji ir dar nebarška. Aš šiaip nekalbu apie visokias tanagras su kitaiskom dalim. Ir aš tau nieko nesiruošiu įrodinėt.

Ir aš nemanau, kad tai yra protingas ir racionalus taupymas į pakabą kišant naudotas dalis. Aš manau, kad tai yra savo laiko negerbimas.


Vaziuokle tvarkausi as pats savo rankom, ir praleistas laikas prie automobilio man yra malonumas. Ir sioje diskusijoje nei vienas nebusim teisus, nes esti skirtingi prioritetai, vienam nauja ir tik Krastoj, kitam nauja tik tanagroj, treciam restauruota,ketvirtam deveta. Svarbu viena - kad automobilis butu tvarkingas ir nekeltu pavojaus tau ir aplinkiniams del netvarkingos savo bukles.. taigi manau risam sita tema,nes ji labai panaseja, kaip kolega minejo i amzina diskusija dujos ar benzinas. Peace

_________________
BMW - Brutal Money Waster


StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 23:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
51
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
meikas rašė:
Vaziuokle tvarkausi as pats savo rankom, ir praleistas laikas prie automobilio man yra malonumas. Ir sioje diskusijoje nei vienas nebusim teisus, nes esti skirtingi prioritetai, vienam nauja ir tik Krastoj, kitam nauja tik tanagroj, treciam restauruota,ketvirtam deveta. Svarbu viena - kad automobilis butu tvarkingas ir nekeltu pavojaus tau ir aplinkiniams del netvarkingos savo bukles.. taigi manau risam sita tema,nes ji labai panaseja, kaip kolega minejo i amzina diskusija dujos ar benzinas. Peace

Aš tai pvz nelabai suprantu, kam tie, kurie restauruoja pakabą, perka BMW? Juk jie su BMW vistiek nevažinėja.


StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 23:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
laikas bei labai daug prasuktu KM parode kad devetos detales bei restauruotos yra šūdas :) . kol vazinejau i menesi 300-400 km nevengiau nei vienos kitos devetos detales nei dar kazko... kai pradejau vaziuoti i savaite minimum 600 tai viskas tapo aisku kad sudas tiek restauracija, tiek devetos tiek kitos "nebrangios" alternatyvos. pradejau deti i vaziuokle (ir ne tik reikalui esant) arba originalias detales arba geras arciausiai originalo esancias detales. skirtumas akivaizdus.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 11 Sau 2012, 00:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.17
Amžius:
41
Pranešimai:
2138
Miestas:
Falklando salos
Automobiliai:
BMPT-72 2013
Nezinau, kas, kur bei ka jums ten restauruoja. Dabar taip perveciau keliones lapus ant greito, dar nepatingejus reiketu susirast ir saskaitas is serviso, kad butu viskas aiskiau koks intervalas gaunasi su originaliom detalem ir koks su restauruotom. Kol kas neturiu nusiskundimu restauruotomis detalemis, automobiliai suka min. 2500 km. per menesi.

_________________
Turbo - I want to die peacefully in my sleep like my grandfather, not screaming in terror like his passengers.


StandartinėParašytas: 11 Sau 2012, 00:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
51
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
Gintai, čia esmė net ne tame, kiek jos laiko. Esmė tame, kaip pakaba "veikia".


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 676 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 46  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery