Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 05 Spa 2024, 06:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2011, 17:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.11.30
Amžius:
37
Pranešimai:
47
Automobiliai:
E36 325td 94'
Romas rašė:
buk geras tik parasyk nes jau mane baigia nuzudyti si problema :evil:


parasyti ka? kad man irgi neikas nieko dar neparase :) artimiausiomis dienomis pasikeisiu ta voztuva i nauja ir ziuresiu ar kas pageres, jei ne tada nezinau ka daryt..


StandartinėParašytas: 10 Sau 2012, 04:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.11
Amžius:
37
Pranešimai:
611
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex: E30 320
ex: E34 520 (24v)
ex: E34 525i
ex: E34 524td Auto
Ex: E34 525tds Auto
Ex: BMW E60 530D Auto ///M
Now E61 530d 173kw Manual Sport
+ BMW E34 535i (m30) Manual (LSD)
+ E34 V8 3.0 Auto
Sveiki, bandau issiaiskint su vieno pazystamo tds'u, zodziu buvo taip atvare jis man ta masina paliko, po poros dienu gavoju reikia paziuret, nu uzkuriau lyg ir dirba viskas norma, sake nera traukos, tai net nevaziavau pradziai niekur, atsidariau kapota galvoju gal ka pamatysiu, galvoju gal koks turbinos daviklis ar slangute uzsikisus "MAP sensor" numoviau slangute prapuciau lyg ir buvo truputi pasikisus, zodziu uzkuriau masina bandau vaziuot, nu ir ji vaziuoja kuo pujkiausiai, traukia tikrai normaliai.. bet esme kad nezinau kaip buvo pries tai.. Zodziu po poros dienu atvariau prie to bmw'o reikejo dar si bei ta jame patvarkyt, galvoju reikia pravaziuot, uzsikuriau viskas norma, pasildziau isvaziuju is kiemo, tik spusteliu gazo, o ji tik kaip su 3tonu svorio priekaba prikabinta :D Gyzau kieman vel prapuciau ta slangute viskas atrodo kaip ir gerai su ja.. Nusipirkau kuro filtra pakeiciau, nieko nepasikeite, tada su testeriu tikrinau el. purkstuka, tas irgi pagal mane gyvas, tik tiek kad truputi leidzia salerka, galvoju tada reikia dar truputi ja pakankint, gal atsigaus, isindau ant kelio numini gaza iki dugno ir ji kaip ir vos begejasi, bet kas idomiausia, kas kokias 2-3sekundes, tarytum kazkas pramusa ir kokiai 1sekundei atsiranda trauka, zodziu masina kaip trukciodama vaziuoja.
As tai galvoju gal reiktu pradet nuo to turbonos daviklio, bet noriu dar jusu nuomones isgirst, nesinori viska keist is eiles...

_________________
BMW........


StandartinėParašytas: 02 Vas 2012, 10:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.10.09
Pranešimai:
122
Automobiliai:
E39 525tds e39525D
pas mane ir beda su tds dingus trauka . nera taip kad visai netraukia siek tiek traukos like bet jauciasi jos trukumas vazuojat apsukos sukyla o traukos nera tokios .ir niekaip nerandam gedimo meistrai pripazysta kad truksta pats ir suprantu kad tikrai netaip vazuoja kaip seniau tiesa pakeista jam variklis priestai prastovejo puse metu kazkur .beda kad tu tds niekas nenori tvarkyt gal zinot kokiu geru meistru kas apsimtu ir sutvarkytu bent jau gedima rastu;) turbina kiek zejo nera ko prikibti vieni sako gal kazkas su vakumais tad gal kas zino kaip jie turi but sujungti gal kas turit schema vakumu nes gali but tikrai sumaisyti jie kai keite varikli arba gal yra kas is marijampoless vazinejanciu tds tai leistu zvilgtelt po kapotu kaip ten tie vakumai sujungineti :) cia butu E39 525tds


StandartinėParašytas: 04 Vas 2012, 13:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.02.04
Pranešimai:
4
Automobiliai:
BMW E39 523i 2.5l 125kw 98m.
man tai buvo parejes veleno padeties daviklis,ilgai sukindavo kol uzsivesdavo ir trauka nekokia budavo,daviklis kaip ir kiti 200lt su kapeikom


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery