Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 27 Spa 2024, 01:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Lap 2010, 19:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.05
Pranešimai:
278
Miestas:
alytus
Automobiliai:
E38 730i- E39 touring - E39 535i - e53 4,4i
ten parodymai kiti ,kuro sanaudos ir, kai atbulini jungi net neveike atbulines sviesos nes pas mane mechanke


StandartinėParašytas: 08 Rgs 2011, 19:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.08.03
Pranešimai:
8
Automobiliai:
[E38]740
Truputeli atnaujinsiu
Sveiki gal numanot kas galetu but man grybauja bendzino rodykle neveikia spidometras ir neveikia kuro sanaudu rodykle veikia tik apsuku rodykle ir vandens karscio? kiek skaiciau sipdometras neveikia del abs bet pas mane neveikia ir kuro sanaudu rodykle bei grybauja benzino bako rodykle, bmw 740i
gal kas situo kalusimu galetu padeti labai prasau


StandartinėParašytas: 13 Rgs 2011, 14:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.09.07
Pranešimai:
12
Automobiliai:
ex E38
E39
Jei dega abs, tada kaltas kaires puses galinio rato abs daviklis, man buvo tas pats, rode tik apsukas ir temperatura.


StandartinėParašytas: 21 Rgs 2011, 04:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.09.21
Pranešimai:
6
Simakas rašė:


Jei dega abs, tada kaltas kaires puses galinio rato abs daviklis, man buvo tas pats, rode tik apsukas ir temperatura.


O kaip tas abs daviklis itakoja benzino bako rodykle?


StandartinėParašytas: 21 Spa 2011, 16:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.09.07
Pranešimai:
12
Automobiliai:
ex E38
E39
samsungs rašė:

O kaip tas abs daviklis itakoja benzino bako rodykle?


Nezinau, bet man irgi mistiskai kvailiojo benzino rodykle, bet pakeitus viskas tvarkoje.


StandartinėParašytas: 23 Spa 2011, 23:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.24
Amžius:
40
Pranešimai:
563
Miestas:
raseiniai
Automobiliai:
E30 350 v12 gyvas (pramogai)
E30 330d (sandeliukas)
e31 850ci (tiiesiog pasikrapstymui)
kai nerodo greicio kompas negali suskaiciuoti kuro sanaudu vidurkio,todel ir kvailioja bako rodmenis,kai viskas tvarkoje ryte uzkurus masina nepastebejai kad kuro ryskiai sumazeja buna,bet kaip pavaziuoji ilgesni atstuma kuras vel atsistoja i ta vieta kur ir buvo pries uzgesinant masina


StandartinėParašytas: 27 Spa 2011, 16:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.10.25
Pranešimai:
7
Automobiliai:
728 E38
sveiki, ir as turiu probema, pas mane spidometre ekraniukas tas kur rodo km ir pranesimus nevisiskai veikia, raides ir skaiciai nepilni, rodomo simbolio ne visi taskiukai dega ir jis gaunasi nepilnas, nelb suprantamas.. ten ytariu arba to ekrano kontaktai apsioksidavo, arba ekranui vamzdiec.. gal kas susiduret su tuo? ar ka ymanoma padaryti, ar reikia spidometra visa keisti?


StandartinėParašytas: 27 Spa 2011, 22:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.09
Amžius:
47
Pranešimai:
893
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
W166
vilkas86 rašė:
sveiki, ir as turiu probema, pas mane spidometre ekraniukas tas kur rodo km ir pranesimus nevisiskai veikia, raides ir skaiciai nepilni, rodomo simbolio ne visi taskiukai dega ir jis gaunasi nepilnas, nelb suprantamas.. ten ytariu arba to ekrano kontaktai apsioksidavo, arba ekranui vamzdiec.. gal kas susiduret su tuo? ar ka ymanoma padaryti, ar reikia spidometra visa keisti?


http://www.cardomain.com/ride/240317/6
http://bimmerboard.com/forums/posts/285693
http://bimmerboard.com/forums/posts/285208 ir tt.

Taipogi čia forume žinau kad buvo apie tai kalbėta ne kartą ir ne 2. Gal paieškos mechanizmas čia ne pats geriausias, bet jei labai reikia, rekomenduoju pasinaudot ir gal ką vertingo rasi.


StandartinėParašytas: 28 Spa 2011, 09:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.10.25
Pranešimai:
7
Automobiliai:
728 E38
tai jau taip, ne pats geriausias, kad ka rastum turi zinoti jau kazka apie tai, bent tixlia fraze kazkokia tai, ar kelis pavadinimus. dekui, radau jau vakar apie tuos pixelius, kaip supratau cia ju pastovi liga, ir taisyti nelabai apsimoka, geriau keist spidika, dar karta ačiū :-)


StandartinėParašytas: 03 Lap 2011, 17:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.04.10
Amžius:
43
Pranešimai:
747
Miestas:
Kretinga
Automobiliai:
E38 740 M62 00'
Vaidis740 rašė:
Truputeli atnaujinsiu
Sveiki gal numanot kas galetu but man grybauja bendzino rodykle neveikia spidometras ir neveikia kuro sanaudu rodykle veikia tik apsuku rodykle ir vandens karscio? kiek skaiciau sipdometras neveikia del abs bet pas mane neveikia ir kuro sanaudu rodykle bei grybauja benzino bako rodykle, bmw 740i
gal kas situo kalusimu galetu padeti labai prasau




Sitokia problema as turejau, E38 740 2001m, tai manau kad bus naudinga info, kaip gedima sekesi salinti, ta problema atsirado po to kai pervaziavau per didele pelke nemazu greiciu, bent jau man taip atrode, pamaniau prasivalysiu sujungimus, prapusiu, gal vandens yra, nusiemiau abu ratus tos puses, prasivaliau, nieks nepasikeite, draugas pakuzdejo kad daviklis ABS ,kaip cia kai kurie rase, kaires puses galinis . patykekit manim, kad ne, nuvarau pas ta meistra, kad istirtu, jis sako, desines puses abudu, (kaip tik su ta puse ta pelke kirtau) daba nzn kuris stipriau, ryt atvaryk paziuresiu,sakau jam ,keisk abu jei turi jis ,sako 1vnt./250lt. nu ne sakau tada patikrink :-) as palieku jam masina, sakau gal turesi laiko ir sendien paziuresi, tai ta pacia diena atvarau pasiziuret kaip sekas, jo nera, tai kitas meistras prisoko, sitas pasake , kad kairej pusej galinis daviklis :-), as skambinu tam kurio ner ,jis pagrindinis ten, tas sako, tai jo jo as tau juk ir skiau kad tas daviklis :-), nu gerai, po to tas meistras sako, a nebus cia ABS blokas kaltas, taip is 10 buna 8 kartus :-) ir tuos blokus taiso tas kuris isvaziavo :-) sakau tai tu isimk, jis sutvarkys, ryt idesim, tai taip ir buvo, sutvarke ta bloka, idejo, viskas iki siol veikia, va taip va musu meistrai uzdirba , ABS kainuoja 250lt. o bloko tvarkymas 100lt. o jei dar ipirs kad abu daviklius keist, tai paziurekit kiek permokam :-), neapsigaukit, ir va kas keisciausia, tai kaip ir kolgeos auto simptomai ,taip ir mano tokie patys, budavo, kad ryte salta uzvedi, viskas veikia, pavaziuoji, uzgesini, ir jau uzvedus nebeveikia, tai daviklis negali arba veikt, arba neveikt, jis jei nusprogo tai nusprogo, cia situo atveju tikrai, bloka reik tavrkuyt, ne ka kita ;-), sekmes

_________________
BMW-Baise Mondros Wolksvagens :D


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery