Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 05 Spa 2024, 23:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 22:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.04
Amžius:
53
Pranešimai:
153
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E70 X5 3.0D 07'
Suzuki GSF1250SA Bandit 08'
Ex: E39 530D Touring 03'
liaukadijus rašė:
Gal kas tuos deklaruojamus atstumus parašytumėte, neturiu bmw duombazės, kad pažiūrėti. Nors šiaip galvoju, kad jei būtų kas ne taip, indikuotų levelingo lempukas ir diagnostika, bet dabar abiemis atvejais viskas ok. :roll:


As va, kaip tik, kazkada pas ANA333 reguliavausi galine pakaba. Man viena puse pasmukusi buvo, tai jei gerai pamenu, nuo rato centro iki arkos standartas - 36cm.


StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 22:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.05.14
Amžius:
38
Pranešimai:
3126
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
F11 535d lci
Skype:
evaldas989
ZoRgE rašė:

As va kaiptik kazkada pas ANA333 reguliavausi galine pakaba. Man viena puse pasmukusi buvo, tai jei gerai pamenu nuo rato centro iki arkos standartas 36cm.


Gal gali plačiau, kas per reguliavimas? Ar kokios problemos buvo, ar tiesiog ne tiesiai stovėjo? Kokiu būdu reguliavimas vyksta? Man tokia nuojauta, kad po remonto ten bus kažką ne taip padarę, nes vienoje pusėje į arką du pirštai tik tik lenda, o kitoje pusėje jau jie lenda kuo laisviausiai

_________________
No smoke - no power!


StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 22:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
ZoRgE rašė:

As va, kaip tik, kazkada pas ANA333 reguliavausi galine pakaba. Man viena puse pasmukusi buvo, tai jei gerai pamenu, nuo rato centro iki arkos standartas - 36cm.


Siaip visus atstumus galite matuotis pagal prieki. As matuojiu nuo ratlankio apatines dalies iki arkos ausciausios vietos.


StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 22:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.05.14
Amžius:
38
Pranešimai:
3126
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
F11 535d lci
Skype:
evaldas989
Arunas B rašė:

Siaip visus atstumus galite matuotis pagal prieki. As matuojiu nuo ratlankio apatines dalies iki arkos ausciausios vietos.


Bet juk priekio ir galo arkos skirtingos, t.y. jos gi nevienodame lygyje

_________________
No smoke - no power!


StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 23:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.04
Amžius:
53
Pranešimai:
153
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E70 X5 3.0D 07'
Suzuki GSF1250SA Bandit 08'
Ex: E39 530D Touring 03'
Tai man tas pats buvo. I viena puse lindo laisvai du pirshtai ir dar vietos buvo, i kita vos tie du sulysdavo. pasijungem DIS (na diagnostikos programa). Ten parode, kad standartiskai turi nuo rato centro iki arkos buti 36cm. pamatavome, vienas ratas taip ir buvo, o kitas stai visu 1,5cm zemiau. Tai ir nurodem kompui, kad tame kitame rate atstumas yra ne 36cm, o 34,5cm. Tai pagal naujai uzduotus parametrus, kompresorius i ta puse daugiau oro ipucia ir galas dabar stovi lygiai. Ir siaip as dar prie to pacio islyginimo abi puses dar 1cm pasikeliau, man taip graziau atrodo.


StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 23:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
liaukadijus rašė:
Bet juk priekio ir galo arkos skirtingos, t.y. jos gi nevienodame lygyje


Nesvarbu, atstumai turi buti vienodi matuojant nuo ratlankio apacios.


StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 23:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.05.14
Amžius:
38
Pranešimai:
3126
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
F11 535d lci
Skype:
evaldas989
ZoRgE rašė:
Tai man tas pats buvo. I viena puse lindo laisvai du pirshtai ir dar vietos buvo, i kita vos tie du sulysdavo. pasijungem DIS (na diagnostikos programa). Ten parode, kad standartiskai turi nuo rato centro iki arkos buti 36cm. pamatavome, vienas ratas taip ir buvo, o kitas stai visu 1,5cm zemiau. Tai ir nurodem kompui, kad tame kitame rate atstumas yra ne 36cm, o 34,5cm. Tai pagal naujai uzduotus parametrus, kompresorius i ta puse daugiau oro ipucia ir galas dabar stovi lygiai. Ir siaip as dar prie to pacio islyginimo abi puses dar 1cm pasikeliau, man taip graziau atrodo.


Va blin, pas mane tas pats reikalas ir bus vadinasi. Dėkui, kolega, kad nuraminai, bet dabar kitas klausimas, kas man tai padarytų :lol: Vėl galvos skausmas. Tas DIS tai paprasčiausia diagnostinė įranga ar kažkas rimčiau? Draugas turi tą, kur klaidas rodo, bet ar jis DIS vadinasi, tai nepasakysiu :mrgreen: Jei taip, tai kur ten išvis reikia keisti tuos parametrus? Negalima pvz ten sužaisti su pačiais davikliais, t.y. jų atsumus pakoreguoti? Sakau, man toks jausmas, kad ansčiau viskas ok buvo, o dabar pasikeitė po važiuoklės tvarkymo.

_________________
No smoke - no power!


StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 23:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.04
Amžius:
53
Pranešimai:
153
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E70 X5 3.0D 07'
Suzuki GSF1250SA Bandit 08'
Ex: E39 530D Touring 03'
Arunas B rašė:
Nesvarbu, atstumai turi buti vienodi matuojant nuo ratlankio apacios.


Cia juk kalba eina apie galines pneumo pakabos reguliavima. Priekis ten paprastos spyruokles.


StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 23:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
Su davikliu zaisti gali bet uzsiknisi ir dar paskui reikalu gali prisidaryti. Del tavo problemos meistreliai galejio netycia ta davikli palekti. Su DIS ar inpa ten lengvai padarys tau viska nereiks nieko lankstyti. Bet vaziuok pas tuos kas jau yra dare nes jei nei karto nedare tai uztruks kol ten susigaudys kas ir kaip ypac jei su inpa darys.


StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 23:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
Jei tik nuo vaziuokles remonto tai pasireiske tai pasiziurek davikliu tvirtinima. Jei gerai pamenu ten yra kelios tvirtinimo skyles, gal ne ant tu prisuko todel siek tiek zemiau atsistojo galas. O siaip tai jungi kompa ir sukalibruoji kaip nori ir stoves kaip pats noresi :lol:


StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 23:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.05.14
Amžius:
38
Pranešimai:
3126
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
F11 535d lci
Skype:
evaldas989
Arunas B rašė:
Su davikliu zaisti gali bet uzsiknisi ir dar paskui reikalu gali prisidaryti. Del tavo problemos meistreliai galejio netycia ta davikli palekti. Su DIS ar inpa ten lengvai padarys tau viska nereiks nieko lankstyti. Bet vaziuok pas tuos kas jau yra dare nes jei nei karto nedare tai uztruks kol ten susigaudys kas ir kaip ypac jei su inpa darys.


Visada problemų žiūriu kyla, kai ne pats daraisi, o kažkam palieki per laiko trūkumą :evil: Pas mus kaime sunku su meistrais tokiais, teks manau kažkur kitur lėkti, tuo pačiu gal ir drl suprogramins =P~

_________________
No smoke - no power!


StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 23:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
liaukadijus rašė:

Visada problemų žiūriu kyla, kai ne pats daraisi, o kažkam palieki per laiko trūkumą :evil: Pas mus kaime sunku su meistrais tokiais, teks manau kažkur kitur lėkti, tuo pačiu gal ir drl suprogramins =P~



Girdeti nusiskundimai. Is serijos meistrlis pakeite galini guoli ir uzsidege abs lempa, meistrelis nieko kaltas juk jau cia elektros gedimas, vaziuok pas elektrika. O kad meistrelis neturedamas reikaimo yrankio pusasiui is stebules ispresuoti dauze per stebule puse dienos su kuvalda tai nesvarbu ;)


StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 23:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.05.14
Amžius:
38
Pranešimai:
3126
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
F11 535d lci
Skype:
evaldas989
Gerai bent tas, kad yra malonių žmonių, kurie paprotina ir psichologiškai nuramina :) Neužmiegu aš, kai man kas nors negerai su auto :mrgreen:

_________________
No smoke - no power!


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery