Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 02 Spa 2024, 13:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Vas 2011, 13:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.12
Amžius:
45
Pranešimai:
16
Automobiliai:
E39 530D 99'
dekui visiems uz patarimus, neturiu salygu pats ardyti , auto lauke stovi. Rytoj tempsiu i diagnostika parasysiu kaip sekesi


StandartinėParašytas: 25 Vas 2011, 17:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.12
Amžius:
45
Pranešimai:
16
Automobiliai:
E39 530D 99'
Tai va, saugikliai visi geri buvo, nutempiau i diagnostika tai kaip ir saket magistralinis siurblys nuduses. Naujo nedejau , nupirkau restauruota uz 150lt (metam garantija dave), bet kol iki namu davaziavau vel lygtais kazkoks garsas is jo eina. Tai dabar galvoju ar gerai padariau, gal reikejo nauja statyti, ar cia pas mane is bako siuksles kazkokias pradejo traukti?


StandartinėParašytas: 25 Vas 2011, 19:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.23
Amžius:
43
Pranešimai:
1027
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
320i, mazda 323F, 323i, 325i, citroen xsara picaso, 530d
Cooler79 rašė:
Tai va, saugikliai visi geri buvo, nutempiau i diagnostika tai kaip ir saket magistralinis siurblys nuduses. Naujo nedejau , nupirkau restauruota uz 150lt (metam garantija dave), bet kol iki namu davaziavau vel lygtais kazkoks garsas is jo eina. Tai dabar galvoju ar gerai padariau, gal reikejo nauja statyti, ar cia pas mane is bako siuksles kazkokias pradejo traukti?


vezk atgal ta siurbli ir tegu bapkes grazina , sitiem siurbliam nera detaliu ,tai juos atrestauruoja tik laikinai,kaip sake meistras kuris restauruoja


StandartinėParašytas: 25 Vas 2011, 20:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.12
Amžius:
45
Pranešimai:
16
Automobiliai:
E39 530D 99'
supratau, pavazinesiu gal sita kura kuris bake isvazinesiu, nzn del ko cia sitas pakeistas is karto burgzti pradejo. Jauciu kad be naujo cia niekaip nesigaus. bet tai kam jam tada metams garantija duoti jei jie taip greitai uzsilenkia restauruoti, ar cia tik man toks kliuvo


StandartinėParašytas: 25 Vas 2011, 20:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
40
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
Cooler79 rašė:
Tai va, saugikliai visi geri buvo, nutempiau i diagnostika tai kaip ir saket magistralinis siurblys nuduses. Naujo nedejau , nupirkau restauruota uz 150lt (metam garantija dave), bet kol iki namu davaziavau vel lygtais kazkoks garsas is jo eina. Tai dabar galvoju ar gerai padariau, gal reikejo nauja statyti, ar cia pas mane is bako siuksles kazkokias pradejo traukti?

o tu nemaisai to "garso" su webastos garsu?


StandartinėParašytas: 28 Vas 2011, 20:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.12
Amžius:
45
Pranešimai:
16
Automobiliai:
E39 530D 99'
su autonomkes garsu tikrai nemaisau, nes autonomke pas mane neveikia :) paburzgia uzvedus truputi ir viskas, o siurblys tai istisai burzgia. pas meistra ta sian buvau kur siurbli pirkau, pats atejo paklause sako kad su kuru pas mane kazkas. tai as jam sakau kad mano siurbli ta ardei kur uzsilenkes buvo, ar buvo daug purvo, sako kad nebuvo daug. tai as sakau kad nepyliau kuro po to kai pakeiciau sita jo siurbli. zodziu sakau dar pavazinesiu jeigu ka atvesiu atiduos pinigus.


StandartinėParašytas: 28 Vas 2011, 21:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.10.01
Pranešimai:
616
Miestas:
Ukm
Automobiliai:
E39 530D
nieko gero is to restauravimo,kaip loterija.kazkada restauravo man,tai metu nepravazinejau,uzsilenke


StandartinėParašytas: 01 Kov 2011, 10:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.23
Amžius:
43
Pranešimai:
1027
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
320i, mazda 323F, 323i, 325i, citroen xsara picaso, 530d
Cooler79 rašė:
su autonomkes garsu tikrai nemaisau, nes autonomke pas mane neveikia :) paburzgia uzvedus truputi ir viskas, o siurblys tai istisai burzgia. pas meistra ta sian buvau kur siurbli pirkau, pats atejo paklause sako kad su kuru pas mane kazkas. tai as jam sakau kad mano siurbli ta ardei kur uzsilenkes buvo, ar buvo daug purvo, sako kad nebuvo daug. tai as sakau kad nepyliau kuro po to kai pakeiciau sita jo siurbli. zodziu sakau dar pavazinesiu jeigu ka atvesiu atiduos pinigus.

imi restauruota bosch siurbli ir pamirsti visas bedas


StandartinėParašytas: 01 Kov 2011, 21:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.12
Amžius:
45
Pranešimai:
16
Automobiliai:
E39 530D 99'
tai restauruota pierburgo paemiau. ar boshas geresnis?


StandartinėParašytas: 01 Kov 2011, 22:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
Idomiai cia autorius. Is pradziu paklausiai kas gali buti nors ir pats puikiai zinodamas kame reples. Paskui gauna koki 10 atsakymu kad siurblys nuduso. Nu ne vistiek reik varyt pas meistrus gal jie daugiau bedu suras as siaip litu paims uz nieka. Paskui atsakymai buvo duoti kad nedek naudoto ar restauruoto nes nelaikys, ka zmogus viski isideda restauruota ir vel klausia ar gerai padariau kad restauruota idejau. Chebra nepykit, nieko asmenisko neturiu, bet cirkas totalus.


Paskutinį kartą redagavo Arunas B 01 Kov 2011, 23:25. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 01 Kov 2011, 23:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.23
Amžius:
43
Pranešimai:
1027
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
320i, mazda 323F, 323i, 325i, citroen xsara picaso, 530d
Arunas B rašė:
Idomiai cia autorius. Is pradziu paklausiai kas gali buti nors ir pta puikiai zinodamas kame reples. Paskui gauna koki 10 atsakymu kad siurblys nuduso. Nu ne vistiek reik varyt pas meistrus gal jie daugiau bedu suras as siaip litu paims uz nieka. Paskui atsakymai buvo duoti kad nedek naudoto ar restauruoto nes nelaikys, ka zmogus viski isideda restauruota ir vel klausia ar gerai padariau kad restauruota idejau. Chebra nepykit, nieko asmenisko neturiu, bet cirkas totalus.


uzskaitau :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: =D>
geriau dulkiu siurbli statyk :mrgreen:


StandartinėParašytas: 02 Kov 2011, 21:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.12
Amžius:
45
Pranešimai:
16
Automobiliai:
E39 530D 99'
Arunas B rašė:
Idomiai cia autorius. Is pradziu paklausiai kas gali buti nors ir pats puikiai zinodamas kame reples. Paskui gauna koki 10 atsakymu kad siurblys nuduso. Nu ne vistiek reik varyt pas meistrus gal jie daugiau bedu suras as siaip litu paims uz nieka. Paskui atsakymai buvo duoti kad nedek naudoto ar restauruoto nes nelaikys, ka zmogus viski isideda restauruota ir vel klausia ar gerai padariau kad restauruota idejau. Chebra nepykit, nieko asmenisko neturiu, bet cirkas totalus.


Gerbiamasis Arunai, jeigu puikiai zinociau kame reples tai tikrai negaisinciau jusu brangaus laiko, kuris gaisamas skaitant tokias temas kaip mano. O del 10 atsakymu tai gal jus dar karta perskaitykit idemiau :) O del nelaikymo naudotu ar restauruotu tai manau neduotu niekas garantijos ar ne? bet duoda.... ir manau kad forumas tam ir yra kad issiaiskinti problemas skaitant kuo daugiau nuomoniu apie iskilusia problema, o ne pulti prie pirmo pasitaikusio atsakymo. Ne visi gi tokie protingi kaip jus ponas Arunai B is UK :)


StandartinėParašytas: 02 Kov 2011, 21:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.12
Amžius:
45
Pranešimai:
16
Automobiliai:
E39 530D 99'
mindoo rašė:


uzskaitau :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: =D>
geriau dulkiu siurbli statyk :mrgreen:[/quot

tai pats susivelei su savo boshu:) ka tu uzskaitai? jeigu tik ismanai apie dulkiu siurblius tai cia ne tas forumas :) Nieko asmenisko ponas mindoo :)


StandartinėParašytas: 06 Kov 2011, 22:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.07.08
Pranešimai:
12
Automobiliai:
E39 530d
pas mane panasiai buvo 530d 99m. vaziavau kokius tik 3km ir uzgesau ir paskui nebeuzkuriau auto.. nutempiau po dienos i servisa ,pasijunge kompa ir parode kad signalizacijos imobilaizeris pjauna,pakeite batareikas imobilaizerio ir vel kaip naujas,sako turejo pipset ar kaska panasaus,bet nieks man nepipsejo. tai va tokia ir problemele,reik turet atsargine batarke ir ramu


StandartinėParašytas: 06 Kov 2011, 23:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
mindebudre rašė:
pas mane panasiai buvo 530d 99m. vaziavau kokius tik 3km ir uzgesau ir paskui nebeuzkuriau auto.. nutempiau po dienos i servisa ,pasijunge kompa ir parode kad signalizacijos imobilaizeris pjauna,pakeite batareikas imobilaizerio ir vel kaip naujas,sako turejo pipset ar kaska panasaus,bet nieks man nepipsejo. tai va tokia ir problemele,reik turet atsargine batarke ir ramu


Ka tu cia uzstumiai? Prie ko cia tas tavo neorginalus imobilaizeris dabar?


Paskutinį kartą redagavo Arunas B 10 Kov 2011, 03:20. Iš viso redaguota 1 kartą.

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery