Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Spa 2024, 10:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Gru 2009, 16:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
atsiprasau kad atskleidziau nemalonia tiesa, kad viskas bmw yra brangu ir be normaliai apmokamo darbo nesugebesi priklausanciu patarnavimu pasidaryti jaunuoli. o visas santaupas maximaliai isleisti automobiliui yra kvaila mazu maziausiai. uzskaitau ablasiejaus pasiepima

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 11 Gru 2009, 16:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.04.28
Amžius:
35
Pranešimai:
17
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 320d
Aš irgi už tai, kad kiek galiybės leidžia, tuo naujenį automobilį pirkti, atvažinėti yra atvažinėti, kaip kžkas minėjo bus gaila pinigus investuot į seną geldą remontuojant. Dar ir tą naujesnį kaip pasiseks nupirkt, šiaip gal geriau pasidairyt kokio su nedideliu sudaužymu, kad būtų parduodamas dėl sudaužymo, o ne dėl kokio nors variklio gedimo. Kaip va pas mane išlindo po kiek laiko antifryze tepalas.. Ir šiaip palankus dabar metas pirkti mašiną, jei tik tam lėšų yra, kainos nukritę, aš savo BMW pirkau prieš krizę, tai va apsipirkau.. Na bet kas čia gali žinot kaip kas bus :)


StandartinėParašytas: 11 Gru 2009, 16:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
vienuzodziu man atrodo uztektinai jau priraset nes jau ziuriu po truputi i lankas krypstama. nes klausia apie 320d vs 330d o pradeda apie politika ir svetimu pinigu skaiciavima.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery