Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 07 Spa 2024, 21:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2009, 20:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.18
Amžius:
39
Pranešimai:
42
Miestas:
bananų šalis
Automobiliai:
E39
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:1996
Variklis:2,5
Degalai:benzinas

Problema/klausimas:
Sveiki, yra tokia problema, netraukia prie mažų apsukų. Spaudi gazo pedalą ir atrodo, kad vos ne lėtėtų ta mašina, bet čia tik prie kokių 1,5-3,5~k/rpm. Tarkim važiuoji autostrada 100km/h kokia 5 pavara, spaudi gazą ir vos juda, važiuoji apie 160 km/h tada jau traukia lyg nieko nebūtų. Nuvarius padaryt diagnostiką, klaidą rado pradžioj, kad neva kažkas su potenciometru negerai, ištrynė, pravažiavau, traukos kaip nebūta, vėl pajungė, jau potenciometro klaidos nebemetė, patikrino jį, lyg ir veikia, bet rodė, kad kažkas su detonacijos davikliu negerai, tai dabar siūlo man žvakes keist. Jeigu pakeitus vėl netrauks, tada žiūrės tuos daviklius. Logiška? Nes keista, kad pasiekus apsukas trauka lyg niekur nieko. Ir dar kol šaltas variklis, kažkiek normaliau važiuoja ir ant mažų apsukų, bet tik kai pasiekia norminę temperatūrą, tada vos juda.

_________________
Tough ain't enough


StandartinėParašytas: 31 Rgp 2009, 21:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
o kaip vanusas dirba ziurejo?


StandartinėParašytas: 31 Rgp 2009, 21:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.16
Amžius:
36
Pranešimai:
157
Miestas:
Panevezys
babinose problema negali but? :roll:


StandartinėParašytas: 01 Rgs 2009, 17:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.18
Amžius:
39
Pranešimai:
42
Miestas:
bananų šalis
Automobiliai:
E39
Tai vanusas normaliai dirba, klaidos nemėto, o papildomai nežiūrėjo, babinų klaidos irgi nerodė. Pasirodo kaltas buvo tas detonacijos daviklis, radau šrote kitą, pakeite, lyg ir viskas pasitaisė. Tik tiek, kad iš pat pradžių keitėm žvakes, kurios nieko dėtos buvo.

_________________
Tough ain't enough


StandartinėParašytas: 01 Rgs 2009, 17:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
Jei sudejai NGK zvakes, tai tikrai blogiau nebus.


StandartinėParašytas: 02 Rgs 2009, 13:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.18
Amžius:
39
Pranešimai:
42
Miestas:
bananų šalis
Automobiliai:
E39
Sudėjo net brangesnes, bosch super kažkokias ten, po 21lt/vnt. Na taip, blogiau neturėtų būt. O tas detonacijos daviklis kaip supratau labai retai genda. Man buvo problemų su variklio kaitimu, tai turbūt dėl to ten jis ir pagedo.

_________________
Tough ain't enough


StandartinėParašytas: 05 Rgs 2009, 19:06 
  
 
 
na pas mane irgi panasi prtoblema,gal gali kokia foto imest kur jis statos ,ir kaip jis atrodo.is anksto dekui


StandartinėParašytas: 06 Rgs 2009, 09:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.18
Amžius:
39
Pranešimai:
42
Miestas:
bananų šalis
Automobiliai:
E39
Atrodo jis šitaip, jeigu vaizdžiai - http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-KNOC ... 10001r1029
o randasi http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=10&hl=61 17 detalė, prisisuka 13'tu raktu. Norint normaliai prieiti, reikia nuimt įsiurbimo kolektorių.
Paveikslėlis
Jeigu tau iš tikro su juo problemos, tai prijungus prie kompo, mes klaidą.

_________________
Tough ain't enough


StandartinėParašytas: 06 Rgs 2009, 21:36 
  
 
 
dekui,bandysiu keisti.


StandartinėParašytas: 07 Rgs 2009, 01:32 
  
 
 
na as dar diagnostikos nebandziau daryti,man viskas pablogejo po to kaip perkaito ir tarpine pramuse.kartais kyla minciu kad meittai kazko nedajunge nes iki tvarkymo viskas buvo ciki.


StandartinėParašytas: 08 Rgs 2009, 21:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.18
Amžius:
39
Pranešimai:
42
Miestas:
bananų šalis
Automobiliai:
E39
Tai gali būt, kad ir bus detonacijos daviklis, nes pas mane jis irgi pagedo po to kai variklis buvo užkaitęs iki raudono, nes vandens pompos sparnuotė nulūžinėjo ir nevyko variklio aušinimas.

_________________
Tough ain't enough


StandartinėParašytas: 08 Rgs 2009, 23:39 
  
 
 
tai gal is pradiu reikes diagnostika pasidaryti o po to keitalioti.pas mane kazkaip ant duju lievaiau dabar ,seniau nesijausdavo ar ant duju ar ant benzo vaziuoju


StandartinėParašytas: 09 Rgs 2009, 14:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.23
Amžius:
41
Pranešimai:
494
Automobiliai:
BMW e61 530D 04, 160kw
BMW E39 523 97', plyta (141KW), benzas - tiesiogines dujos
ex BMW E34 525 91' plyta, benzas - tiesiogines dujos
Paskutinis pasisakymas ir man irgi tiktu, kad pas mane ant duju ir ant benzo kaip du skirtingi dalykai, nors seniau to nebuvo. Ant benzo kaip bitute. Ir reduktoriu isvale, buvo uzsineses, bet kaip netraukia taip netraukia, nors i benza nebeimeta, kai pilnas bakas duju.

_________________
1 masina audi 80, 2 BMW, 3 BMW, 4 BMW ir sekanti bus BMW


StandartinėParašytas: 11 Rgs 2009, 00:19 
  
 
 
o,pas tave dujos tiesiogines?kur ten kas valosi dar?ir as pabandyciau pravalyti gal padetu man :D


StandartinėParašytas: 11 Rgs 2009, 20:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.12
Amžius:
55
Pranešimai:
733
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 540 96'
Pasakysiu tik tiek;jeigu mašina normaliai važiuoja ant benzo,tai bėda bus dujose. Pareguliuot reikia,nes dujų turi imti apie 20procentų daugiau negu benzo. Nors neaišku kas ten pas jus idėta. Filtrus pakeist reikia,nes matyt nežinia kada keisti.Gal purkštukam kirdyk parėjo. Nu čia tų darbų patys tikrai nepasidarysit. Jeigu meta i benzą nors bake dar yra dujų vadinasi reduktorius per silpnas.Mest tiesioginis ipurškimas i benzą turi kada visai dujos baigias.Ten yra tokia automatinė funkcija;pati sistema pereina ant benzo.Bet kada išvis dujos baigiasi.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery