Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 05 Spa 2024, 05:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 02 Vas 2009, 15:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
40
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
Linius rašė:
o, brac, niekada nemaniau, kad ten yra papildomas siurbliukas :)

Pas mane 3.0d tai viso trys yra: 1. Vandens pompa 2. Siurbliukas po kiausiukais 3. Webastos cirkuliacinis. Siaip tas antrasis pas mane neveikia, bet problemos su sildymu kaip ir nera. As kaip supratau siurbliukas nr2 naudojamas su f-ja "Rest"


StandartinėParašytas: 02 Vas 2009, 15:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
nors pas mane benzas, bet yra irgi visi trys :)


StandartinėParašytas: 02 Vas 2009, 15:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
gedazz rašė:
Kaltas buvo siurbliukas , bet sitas mazgas yr neardomas t.y siurbliukas kartu su sklendem -vienoj kruvoj.
Aisku gal galvą pasukus jį ir isardysi , bet šrote vistiek gausi viska komplekte. Šiaip jau kaina 200 manau yr didele - paemiau per daug neiškojes iš pirmo pasitaikiusio. Manau giliau paknises gali už koki 150 ar net 100 gauti. :D

normali kaina, E36 voztuvai be siurbliuko tiek kainuoja :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 02 Vas 2009, 18:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.04.01
Amžius:
44
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
stasietis rašė:
Pas mane 3.0d tai viso trys yra: 1. Vandens pompa 2. Siurbliukas po kiausiukais 3. Webastos cirkuliacinis. Siaip tas antrasis pas mane neveikia, bet problemos su sildymu kaip ir nera. As kaip supratau siurbliukas nr2 naudojamas su f-ja "Rest"


Del "REST" funkcijos norejau paklaust-pas mane ji neveikia , kur ieskoti slieku -gal kas galit patarti.
O gal buvo modeliu pas kuriuos ta funkcija neaktyvuota, nes siurbliuko Nr.2
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=64&fg=18 pas mane nera. Nors logiskai galvojant ir Nr1 ta turetu daryti.
Ka manot protingieji kurmiai???


Paskutinį kartą redagavo gedazz 03 Vas 2009, 09:25. Iš viso redaguota 3 kartus.

StandartinėParašytas: 02 Vas 2009, 18:02 
  
 
 
Pataisyk linka.. :wink:


StandartinėParašytas: 03 Vas 2009, 09:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.04.01
Amžius:
44
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
gedazz rašė:

Del "REST" funkcijos norejau paklaust-pas mane ji neveikia , kur ieskoti slieku -gal kas galit patarti.
O gal buvo modeliu pas kuriuos ta funkcija neaktyvuota, nes siurbliuko Nr.2 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=64&fg=18 pas mane nera. Nors logiskai galvojant ir Nr1 ta turetu daryti.
Ka manot protingieji kurmiai???


Viskas tvarkoj - nekreipkit diemesiaus i šita žynute. "REST " veikia.


StandartinėParašytas: 03 Vas 2009, 10:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.25
Amžius:
41
Pranešimai:
268
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Audi Q7
ex E39 530d
O vat del savojo REST siandien kazkaip suabejojau :/ Kai nenaudoju niekada, tai ir nezinau. Putimas isijungia, bet itarima kelia cirkuliacinis siurbliukas. Nebent jis jis neskleidzia jokio garso :/ Reiks kuria diena isbandyt kiek laiko pucia siluma nuo karsto variklio.
Beje, jei tas varikliukas neveiktu, ar diagnostika parodytu tai?


StandartinėParašytas: 03 Vas 2009, 11:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
40
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
mr rašė:
O vat del savojo REST siandien kazkaip suabejojau :/ Kai nenaudoju niekada, tai ir nezinau. Putimas isijungia, bet itarima kelia cirkuliacinis siurbliukas. Nebent jis jis neskleidzia jokio garso :/ Reiks kuria diena isbandyt kiek laiko pucia siluma nuo karsto variklio.
Beje, jei tas varikliukas neveiktu, ar diagnostika parodytu tai?
Taip diagnostika tai parodo. Bet labai lengva pasitikrinti. Pasikeli kapota, ijungi REST ir klausaisi zirzia ar ne... Galima ir sedint masinoj. Ijungi REST ir ziuri ar po kokios minutes nepucia salto oro, jei ne tai veikia siurbliukas.


StandartinėParašytas: 03 Vas 2009, 14:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.04.01
Amžius:
44
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
stasietis rašė:
Taip diagnostika tai parodo. Bet labai lengva pasitikrinti. Pasikeli kapota, ijungi REST ir klausaisi zirzia ar ne... Galima ir sedint masinoj. Ijungi REST ir ziuri ar po kokios minutes nepucia salto oro, jei ne tai veikia siurbliukas.


Kai man tas siurbliukas sugedo nustojo pusti šilta ora ant laisvu apsuku. Ora pusdavo vos šilta.
Jei taip nesidaro -vadinas -sveikas siurbliukas. Bent jau man taip buvo :D


StandartinėParašytas: 03 Vas 2009, 14:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
40
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
pas mane tas siurbliukas sugedes bet pucia karsta ora. O negalejo buti taip kad pas tave siurbliukas sugedes ir + vandens pompos sparniukai pareje?? Tas siurbliukas dbr ir gelbsti :roll:


StandartinėParašytas: 03 Vas 2009, 14:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
tai gal ne siurbliukas, o sklendes uzstrigusios buvo ir tiek. keiciasi gi kartu...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 03 Vas 2009, 16:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.25
Pranešimai:
290
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
'10 m. e90 325da m-sport
ex '08 m. Golf Mk V 1.9 tdi
ex '96 m. E39 528ia
ex '93 m. E36 325ci
ex '96 m. Fiesta MK 4 1.25i
tai jus norit pasakyt, kad kai rest ijungta, realiai turetu silta ora pastoviai pust su uzgesintu varikliu? tada pas mane tikrai kazkas netaip, nepucia karsto oro tiek, kiek turetu.
syryt vaziavau prie -16, uzsistates +30 ir kokias 6 padalas, tai tiek 60 tiek 90 vaziuoajant pute toki vidutiniskai silta ora, tikrai ne toki, nuo kurio prakaituot pradetum.
dabar cia tiek temu, kad net nezinau ka ir be ziuret pirma.
p.s. buna kartais ryte isedi i masina ir kazkas klimos valdymo bloke atrodo tyliai zirzia, kaip kad sukasi, bet pe rniekur jokio oro nepucia.


StandartinėParašytas: 03 Vas 2009, 18:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
40
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
Juras rašė:
tai jus norit pasakyt, kad kai rest ijungta, realiai turetu silta ora pastoviai pust su uzgesintu varikliu? tada pas mane tikrai kazkas netaip, nepucia karsto oro tiek, kiek turetu.
syryt vaziavau prie -16, uzsistates +30 ir kokias 6 padalas, tai tiek 60 tiek 90 vaziuoajant pute toki vidutiniskai silta ora, tikrai ne toki, nuo kurio prakaituot pradetum.
dabar cia tiek temu, kad net nezinau ka ir be ziuret pirma.
p.s. buna kartais ryte isedi i masina ir kazkas klimos valdymo bloke atrodo tyliai zirzia, kaip kad sukasi, bet pe rniekur jokio oro nepucia.

ten zirzia tokia sparnuote, kuri traukia ora is salono ir matuoja temperetura. Traukia pro groteles ties melynu mygtuku... Prikisk cigarete ir paziurek ar traukia dumus. Gali pabandyti istraukti klimos valdyma ir isvalyti ta dacika ir visa sparnuote. Garantuoju kad dulkiu rasi nemazai... Apauges dulkemis salono temperaturos daviklis gali pjauti gryba :wink:


StandartinėParašytas: 04 Vas 2009, 11:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
stasietis rašė:
ten zirzia tokia sparnuote, kuri traukia ora is salono ir matuoja temperetura. Traukia pro groteles ties melynu mygtuku... Prikisk cigarete ir paziurek ar traukia dumus. Gali pabandyti istraukti klimos valdyma ir isvalyti ta dacika ir visa sparnuote. Garantuoju kad dulkiu rasi nemazai... Apauges dulkemis salono temperaturos daviklis gali pjauti gryba :wink:

man del jo anksciau truputi spango temperatura, vangiai reagavo i pakeitimus. prasiurbiau ta davikli, tai pasitaise :)
galvojau issiimti visa valdyma ir prasivalyti, bet nzn kaip issiima, o terliotis dabar noro nera...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 04 Vas 2009, 11:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
40
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
all in music rašė:
man del jo anksciau truputi spango temperatura, vangiai reagavo i pakeitimus. prasiurbiau ta davikli, tai pasitaise :)
galvojau issiimti visa valdyma ir prasivalyti, bet nzn kaip issiima, o terliotis dabar noro nera...

Nu pas E39 tai lengvai issiima, uzkisi peiluka ir vsio, tada atjungi dangetili ir t.t. Pas mane iki siolei strigineja ta sparnuote, matyt padegusi yra ko pasekoje salono temperaturos daviklis nesupranta temperaturos ir svaigsta... Zodziu ieskau klimos valdymo su penkiom fiskem :|


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery