Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 06 Spa 2024, 00:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Sau 2009, 21:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.13
Amžius:
41
Pranešimai:
32
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34
gali būti ir taip , kad pas tave čia kelios problemos. aš norėčiau pasakyti dėl nesivedimo.pas mane pernai ir labai prastai vesdavosi, kartais ir 5 min brūžindavau, nuvariau į deagnostika - nieko. vėl brūžinau, kol pagailo man starterio ir nuvariau į kitą deagnostiką, ten pasirodo rado įtrūkusį paskirstymo dangtelį. jį pakeitus vedasi kuo puikiausiai va jau metai. taigi ne visur viską randa.

_________________
Jei vairuoti, tai BMW!!!


StandartinėParašytas: 19 Sau 2009, 11:22 
  
 
 
klepseliukas rašė:
gali būti ir taip , kad pas tave čia kelios problemos. aš norėčiau pasakyti dėl nesivedimo.pas mane pernai ir labai prastai vesdavosi, kartais ir 5 min brūžindavau, nuvariau į deagnostika - nieko. vėl brūžinau, kol pagailo man starterio ir nuvariau į kitą deagnostiką, ten pasirodo rado įtrūkusį paskirstymo dangtelį. jį pakeitus vedasi kuo puikiausiai va jau metai. taigi ne visur viską randa.


Pas mane paskirstymo dangtelis naujas


StandartinėParašytas: 20 Sau 2009, 12:23 
  
 
 
Pasikeiciau ta temp davikli kur siuncia i kompa duomenis. Pakitimu neivyko, viskas vistiek tas pats kaip ir buvo


StandartinėParašytas: 20 Sau 2009, 12:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
gerai butu dar diagnostika pasidaryti. ir kurnors kitur, ne ten pat. kad paziuretu kaip dirba davikliai, tiksliau kokia info kompas gauna ir ar visa ja gauna... nes gali buti ir del kompo ir del jo reles taip ir del dar bent 10 priezasciu galimu... kartais nemato konors kompas, ar bloga info gauna, tada jau kasiesi kur...

tai dabar dar patikslink viska...: vedi ant bendzo ir nesiveda, bet kartais atrodo, kad lyg ir bandytu? kuru nesmirda vedant? pasiles visada gerai vedasi? uztraukt, ar uzstrumt eina lengvai? davus degima siurbliukas suzyzia?

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 20 Sau 2009, 12:58 
  
 
 
Jo vedu ant benzo, bet nesivaeda, nors kartais atrodo kad nori uzsivest bet neiseina. Kuru nesmirda. Pasiles variklis dirba kuo puikiausiai ir vedasi is puse abaroto. Uztraukt netraukiu, nes jei ir uzsitrauktu, vistiek variklis trukciotu ir uzgestu. Davus degima, siurbliukas suzyzia.


StandartinėParašytas: 20 Sau 2009, 13:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
nu blem grynai alkuninio daviklio nesamones tokio buna... pas tave ant velenelio daviklio jokio nera ane?
vistiek atrodo, kad daviklis, jo laidai, fiske, kompas, kompo rele, arba laidai nuo kompo iki daviklio.

kopmo rele gali sukeisti su kita rele, nuo priesrukiniu, ar ilguju tinka rele. paziurek, kuri bus tokia pat.

na o viskas kitkas tai ka as zn... davikli sakei keitei, tai arba jis nusproges, arba jau negauna signalo ir taip kompas, tai arba laidai, arba pats kompas... vargas su tokiom problemom...


Prikabinti failai:
reles.JPG
reles.JPG [ 49.98 KiB | Peržiūrėta 5135 kartus(ų) ]

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...
StandartinėParašytas: 20 Sau 2009, 14:11 
  
 
 
nesupratau truputi klausimo tavo? O kuri is siu yra to veleno daviklio rele?


StandartinėParašytas: 20 Sau 2009, 14:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
ar velenelio daviklis yra. bet man rodos, kad dar nepriklauso tavo varikliui jis...
o davikliai reliu neturi, tik LZ pasildymui.
tau reik ziureti DME rele (system main relay). paziurek pagal kontaktus kitos reles, kurios vaziavimui nereikia (nuo priesrukiniu, ar pan tinka viena). pamegink sukeisti ir paziureti kas tada.

o kaip pasireiske tau tas nesivedimas. palaipsniui blogejo situacija kasdien, ar viena diena neuzsivede ir viskas?

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 20 Sau 2009, 16:06 
  
 
 
zinok nzn ar velenelio daviklis yra. O cia tavo shemoj sitos reles pavaizduotos po galine sedyne?


StandartinėParašytas: 20 Sau 2009, 16:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
:D ne, cia E36 :) parsisiusk manuala serviso savo E34 :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 22 Sau 2009, 00:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.30
Amžius:
35
Pranešimai:
226
Miestas:
Silale - Kaunas
Automobiliai:
525i [E34], [E39] ir [E34] 525 tds
Skype:
gestautasster
gal paskirstymo dangtelyje problema? nera suskiles?

_________________
Mano pirmas auto - BMW


StandartinėParašytas: 24 Sau 2009, 14:50 
  
 
 
Geras jis pas mane, ir skriejikas geras, ir zvakes geros


StandartinėParašytas: 29 Sau 2009, 14:34 
  
 
 
O del zvakiu laidu gal taip darosi? Negaletu zvakiu laidai kalti buti?


StandartinėParašytas: 14 Vas 2009, 13:23 
  
 
 
Pirmiausiai reikia patikrinti zvakes (jei naujos tai kieno gamybos?), laidus (taip pat turi buti tokie kokie turi buti!, o ne po 10 Lt). Na skriejikas ir dangtelis dideliu problemu nekelia, nors kartais ir nauji jau su broku atkeliauja. Toliau svarbu patikrinti oro srauto matuokle, ypac !!! Temperaturos daviklis taip pat turi reiksme. Ir alkuninio apsuku daviklis arba veleno skivas sutrukes. Jei tai nepadeda, gali buti variklio mechaniniai defektai ...
Siaip jau sitam BMW dujos yra kaip peilis... dazniausiai kai netvarkinga uzdegimo sistema prie didesniu saudo ir sugadina oro srauto matuokle... :((( nepadeda nei apsaugos :(((
Esme tokia - jei naudoji dujas, sias sistemas turi susitvarkyti ir dings visos problemos... gal :))


StandartinėParašytas: 15 Vas 2009, 15:14 
  
 
 
PROBLEMA ISSPRESTA!!! =D> Buvo nuejes alkuninio veleno skyvas, oro srauto matuokle, ir zvakiu laidai. Viskas kainavo su darbu 1000lt #-o Masina db veikia be priekaistu =D>


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery