Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Spa 2024, 05:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 17 Kov 2007, 14:10 
  
 
 
Jai linguoja tai gali drasiai pradet nuo amortiku, o ant kiek pas tave zema? koks atstumas tarp priekinio ir galinio bamperio iki zemes? as kazkada irgi bandziau issiaiskinti del suzeminimo bet taip konkreciai nieko nepesiau...


StandartinėParašytas: 05 Spa 2008, 16:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.03
Amžius:
37
Pranešimai:
553
Miestas:
¨¯¯¨˜“ª¤Klaipeda¤ª“˜¨¯¯
Automobiliai:
BMW E32 730iA M30 89m
prikeliu sena tema :D noriu paklausti pas mane wiskas yra originaliai,noriu truputi susizeminti kad auto ant r16 ratu atrodytu graziau,klausimas ar man uztektu susideti tik zemas sportines spyruokles ar butina keisti amortizatorius klausimas.turin omenyje kad man nereikia didelio dropo :D tik kulturingai padailinti waizdeli kad graziau atrodytu ant r16 ratuku.patarkite :mrgreen:

_________________
Kodėl mano alkoholinėje sistemoje tiek daug kraujo?...


StandartinėParašytas: 06 Spa 2008, 00:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.01
Amžius:
36
Pranešimai:
383
Miestas:
Rokiskis-Vilnius
Automobiliai:
E39 99m. 525 tds touring + shadowline
ex: E34 95m. 525 tds touring+shadowline
E34 524td 90m.
buvau as kazkada susmetes passawe visas melynas spyruokles ant originaliu amortu, ratai r16 buvo...tai per ~1.5 metu -> vienas galinis pramustas amortas, ir pora kart keistos gumos atramines galiniu amortu, jas kazkaip stebuklingai istampydavo, priekis buvo kietas, bet jokiu pasekmiu nenutiko....masina siaip daug graziau atrode ir stabilesne kely buvo :)

_________________
BMW - svajoniu mergina, kuri parodys sawe tik "JA" dievinanciam... ]:) VGTU - Statybos inz.:)


StandartinėParašytas: 06 Spa 2008, 14:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.03
Amžius:
37
Pranešimai:
553
Miestas:
¨¯¯¨˜“ª¤Klaipeda¤ª“˜¨¯¯
Automobiliai:
BMW E32 730iA M30 89m
tai sakyciau gal per skaudzios pasekmes?a?norisi pasizeminti bet kazkaip baisiai pinigu nvestuoti i mortikus nesinori,nes ir tie geri

_________________
Kodėl mano alkoholinėje sistemoje tiek daug kraujo?...


StandartinėParašytas: 06 Spa 2008, 15:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.01
Amžius:
36
Pranešimai:
383
Miestas:
Rokiskis-Vilnius
Automobiliai:
E39 99m. 525 tds touring + shadowline
ex: E34 95m. 525 tds touring+shadowline
E34 524td 90m.
kokios cia pasekmes:D amortas 50lt, o gumos po 15-20lt, tik kad darbo nemazai kol pasikeiti, o siaip jei tenkina kieta vaziuokle, tai nematau minusu grozio saskaita... siaip tam amortui jau gal ir taip butu galas atejes, tik zemos spyruokles viska pagreitino :) beje td sedejo viso masinoj 5 zmones :^o

_________________
BMW - svajoniu mergina, kuri parodys sawe tik "JA" dievinanciam... ]:) VGTU - Statybos inz.:)


StandartinėParašytas: 06 Spa 2008, 18:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.03
Amžius:
37
Pranešimai:
553
Miestas:
¨¯¯¨˜“ª¤Klaipeda¤ª“˜¨¯¯
Automobiliai:
BMW E32 730iA M30 89m
tai cia mortikas jauciu dewetas uz 50 lt. taciau reikia atskirti spyruokles kurios suzemina maziau kurios daugiau auto

_________________
Kodėl mano alkoholinėje sistemoje tiek daug kraujo?...


StandartinėParašytas: 06 Spa 2008, 22:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.01
Amžius:
36
Pranešimai:
383
Miestas:
Rokiskis-Vilnius
Automobiliai:
E39 99m. 525 tds touring + shadowline
ex: E34 95m. 525 tds touring+shadowline
E34 524td 90m.
Gadriux rašė:
tai cia mortikas jauciu dewetas uz 50 lt. taciau reikia atskirti spyruokles kurios suzemina maziau kurios daugiau auto


jo naudotas galima ir dar pigiau rast, jei ka...tad nemanau kad cia dideli nuostoliai:)

_________________
BMW - svajoniu mergina, kuri parodys sawe tik "JA" dievinanciam... ]:) VGTU - Statybos inz.:)


StandartinėParašytas: 06 Spa 2008, 22:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
Zeminant reiktu keisti ne tik spyruokles, bet ir deti atitinkamus amortikus pagal zeminimo auksti. Nes jei suzeminus per daug su orginaliais amortikais ju darbo vieta keiciasi ir jie nedirba taip kaip turetu, be to ilekus i didesne duobe jie greiciau pasiekia "dugna", maksmalu susipaudimo taska, ir dauzosi taip plesydami gumas ir gadindami patys save.


StandartinėParašytas: 09 Spa 2008, 16:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.20
Amžius:
37
Pranešimai:
55
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525tds 94'
Arunas B rašė:
Zeminant reiktu keisti ne tik spyruokles, bet ir deti atitinkamus amortikus pagal zeminimo auksti. Nes jei suzeminus per daug su orginaliais amortikais ju darbo vieta keiciasi ir jie nedirba taip kaip turetu, be to ilekus i didesne duobe jie greiciau pasiekia "dugna", maksmalu susipaudimo taska, ir dauzosi taip plesydami gumas ir gadindami patys save.

Pritariu, jei kietos spyruokles, tai ir amortizatoriai turi buti sportiniai... Tik va, kad brangus jie. Man priekiniai 1000 lt atsiejo... Bet ir pamirsau manau ilgam.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery